Kuidas singis konti küpsetada

Kondiga singi röstimine avaldab teie järgmisel erilisel sündmusel külalistele muljet. Võite teha omatehtud magusa või vürtsika glasuuri. Küpseta kondiga sinki aeglaselt, koorides või glasuurides regulaarselt rikkaliku niiskuse ja maitse saavutamiseks.

1
Määrake vajaliku singi suurus. Tavaliselt kaaluvad kondiga praed 10 naela. (4,5 kg) või rohkem. Nad võivad erilisel korral toita suurt perekonda.

2
Valige kuumtöötlemata sink, kui soovite seda ise valmistada. Enamik spiraalseid sinke või mees küpsetatud sinke on eelküpsetatud, mis tähendab, et peate seda ahjus soojendama 10 minutit naela (0,45 kg) kohta. Võimalik, et saate valida poole singi ja täispraadi vahel. – singipraad. Küpsetusajad võivad varieeruda, kuid valmistamine on väga sarnane. Küpseta 0,22 kg sinki iga inimese kohta, keda kavatsete serveerida. Ülejääkide tagamiseks suurenda kogust.

3
Veenduge, et silt näitab, et singiluu on ikka veel singis. Enamik supermarketites leiduvaid sinke on kondita. Kui te ei leia supermarketist kuumtöötlemata kondiga sinki, peate võib-olla küsima selle piirkonna kohaliku lihuniku või seamüüja käest.

4
Valige sink, millelt on nahk eemaldatud, kui soovite säästa ettevalmistusaega. Saate naha ise kodus eemaldada.

5
Pöörake tähelepanu aegumiskuupäevale. Kui teie sink on värske, peaks selle valmimiskuupäev olema nädala jooksul. Külmutatud sink võib valmida mõne kuu jooksul.

6
Asetage sink külmkappi, kui see on külmunud. Selle täielikuks sulatamiseks kulub 2–4 päeva, enne kui saate selle küpsetada.

7
Võta singipraad külmkapist välja. Pakkige see täielikult lahti. Visake mahlad ära.

8
Lõika nahk välja terava kokanoa või konditusnoaga. Saate lõigata horisontaalselt, paralleelselt lihaga. Jäta singi pinnale veidi rasva maitse andmiseks.

9
Valige glasuur või vürtsisegu. Mõnel singil on glasuur, mida saab veega segada.

10
Lõika singi pinnale ristikujuline kujund. Teie teemandid peaksid olema 1/4 tolli (0,6 cm) sügavad, lõikama läbi rasva ja kergelt viljaliha ülaosasse. Skoorimine laseb glasuuril sisse imbuda ja muudab pealt rasva. Võite kasutada puhast papitükki, et suunata nuga piki joonlauda.

11
Sink sink. Kui teile meeldib traditsiooniline maitse ja välimus, kinnitage kõik teemandid nelgiga.

12
Kuumuta ahi temperatuurini 300 kraadi Fahrenheiti (149 kraadi Celsiuse järgi).

13
Valmistage oma sink toiduvalmistamiseks juba päeva alguses ette, kui soovite seda serveerida. 20 naela (9 kg) singi küpsetamiseks võib kuluda 7 tundi, samas kui 4,5 kg kaaluva singi valmimiseks kulub 3–4 tundi. Küpseta 10–14 naela (4,5–6,4 kg) sinke 22–25 minutit 0,45 kg (naela) kohta. Küpseta suuremat sinki 18–22 minutit naela kohta. Kontrollige sisetemperatuuri alati lihatermomeetriga.

14
Aseta singipraad röstimisrestile. Valige tilkade püüdmiseks madal, tugeva panniga rest.

15
Pane sink ahju. Katsetage sinki poole küpsetusaja pealt. Kui lihatermomeeter jõuab keskele 130 kraadi Fahrenheiti (54 kraadi Celsiuse järgi), võite hakata praesinki koorima või glasuurima.

16
Võta sink mõneks minutiks ahjust välja. Pintselda glasuurisegu singi pinnale. Kui määrite sinki oma mahlaga, kasutage basterit. Lisamaitse saamiseks katke singi pind ananassiviiludega.

17
Aseta sink tagasi ahju. Kastke või glasuurige sinki iga poole tunni järel. Katke see alumiiniumfooliumiga, kui pind tundub liiga pruun või kuiv.

18
Eemaldage sink, kui keskne sisetemperatuur jõuab 150 kraadi Fahrenheiti (66 kraadi Celsiuse järgi). Asetage see nikerdusplaadile 15 minutiks puhkama ja katke alumiiniumfooliumiga.

19
Sisestage nikerdusnuga singi küljele. Lõika sissepoole, kuni see jõuab luuni.

20
Lõika ringikujuliste liigutustega ümber luu põhja. Eemaldage nuga.

21
Viilutage oma esialgsest luusse sisselõikest kaldu. Lõika 1-tolline (2,5 cm) singiviil nahapinnast luudeni. Korrake seda seni, kuni rösti ülemine osa muutub viiludeks.

22
Serveeri ülemised viilud. Seejärel lõigake singi küljed mööda rasvajooni mõlemal küljel.

23
Pöörake sink ümber. Lõika viilud ülevalt luudeni, nagu tegite esimesel küljel. Reserveerige luu supi jaoks.

24
Valmis.