Veebilehe tõlkimine iPhone’is või iPadis Chrome’is

See Selgitatud õpetab, kuidas vaadata võõrkeelset veebilehte oma vaikekeeles Google Chrome’is, kasutades iPhone’i või iPadi. Chrome kasutab tõlgete tegemiseks Google’i tõlget ja saate selle isegi automaatseks seada.

1
Avage oma iPhone’is või iPadis Google Chrome. Chrome’i rakendus näeb välja nagu värviline pall, mille keskel on sinine täpp. Leiate selle oma avaekraanilt või rakenduste kaustast. Kui teie iPhone’is või iPadis pole Google Chrome’i, saate selle App Store’ist alla laadida ja installida.

2
Puudutage ülaosas aadressiriba. Aadressiriba võimaldab teil sisestada lingi ja avada brauseris veebilehe. Teie klaviatuur libiseb alt sisse. Kui olete Chrome’i avalehel, puudutage lehe keskel olevat välja Otsi või sisestage URL.

3
Sisestage URL-i veebilink, mida soovite avada. Klaviatuuri abil saate siia veebiaadressi tippida või lõikelaualt lingi kleepida.

4
Puudutage klaviatuuril nuppu Mine. See on sinine nupp klaviatuuri alumises paremas nurgas. See suunab teid teie aadressiribal olevale veebilehele. Kui avate mõnes muus keeles lehe, kuvatakse allosas teatis ja küsitakse, kas soovite selle lehe oma vaikekeelde tõlkida.

5
Puudutage allosas sinist nuppu TÕLGI. Chrome küsib ekraani allservas olevas hüpikakna teavitusaknas, kas soovite tõlkida selle lehe vaikekeelde. Kui soovite tõlkida mõnda teise keelde, puudutage hüpikaknas allajoonitud keelevalikut ja valige keel, millesse soovite tõlkida.

6
Puudutage hüpikaknas nuppu VALMIS. See sulgeb hüpikakna ja võimaldab teil vaadata tõlgitud veebilehte.Kui soovite, et teie veebilehti tõlgitaks automaatselt, libistage valiku „Tõlgi keel alati” kõrval olev lüliti asendisse . Kui lubate automaatsed tõlked, siis Chrome tõlkige see keel alati automaatselt ilma kinnitust küsimata.