Kuidas valmistada suhkruvatti Martinit

Cotton Candy Martini on lõbus keerdkäik klassikalisele jõhvika- või ananassijoogile. Kui tunnete oma tavapärasest tellimusest tüdimust ja soovite midagi magusamat, proovige seda suhkruvati tutiga. Kui valmistate jooki teistele inimestele, tehke seda kindlasti nende silme all; kaduv suhkruvatt on osa etendusest!

1
Kaaluge martiniklaasi täitmist peotäie suhkruvatiga. Ananassimahl annab sellele kokteilile juba magusa maitse, aga kui soovid midagi veel magusamat, lisa klaasi peotäis suhkruvatti. Proovige klaas ääreni suhkruvatiga täita. Ärge muretsege, suhkruvatt lahustub kohe, kui lisate vedeliku.

2
Täitke kokteilišeiker ¾ ulatuses jääga. See aitab martini jahutada.

3
Lisage viin, mahl ja grenadiin. Kui teile ananassimahl ei meeldi, võite proovida teist tüüpi mahla, näiteks jõhvikamahla.

4
Loksutage koostisosi umbes 10 sekundit. See segab kõik kokku ja jahutab selle.

5
Vala segu läbi kokteilisõela klaasi. Kui lisasite klaasi suhkruvatti, näete, et see kaob kohe, kui segu seda puudutab.

6
Kaunista jook näpuotsatäie suhkruvatiga ja serveeri. Proovige tasakaalustada suhkruvatti klaasi serval, kuid ärge laske sellel martiini puudutada, muidu see kaob. Kui te ei saa seda tasakaalu viia, asetage see hoopis kokteilipulgale ja pange pulk martini sisse.

7
Valmis.

8
Täida martiniklaas peotäie suhkruvattiga. Jõhvikamahl on tavaliselt hapukas, nii et see aitab kokteili magustada. Ärge muretsege, kui suhkruvatt ulatub klaasi tippu. See kaob pärast vedelike lisamist ja jätab maha magusa maitse.

9
Täitke kokteilišeiker ¾ ulatuses jääga. See aitab koostisosi jahutada.

10
Lisa viin, liköör ja jõhvikamahl. Kui teile jõhvikamahla ei meeldi, võite kasutada teist tüüpi mahla, näiteks viinamarja- või isegi apelsinimahla.

11
Sulgege loksutaja ja loksutage seda 10 sekundit. See segab kõik kokku ja jahutab selle.

12
Vala segu läbi sõela suhkruvati peale. Suhkruvatt kaob “maagiliselt”.

13
Kaunista näpuotsatäie suhkruvattiga ja serveeri. Kui see ei püsi paigal, asetage see kokteilipulgale ja asetage tikk martiini sisse.

14
Valmis.