Kuidas teha Vaarika Martinit

Vaarikamartini on maitsev variatsioon traditsioonilisest martinist neile, kes eelistavad puuviljasemat kokteili. Vaarika maitse lisamiseks oma martinile on mitu võimalust, nii et olenemata sellest, kas soovite kasutada värskeid vaarikaid, vaarikaga rikastatud viina või vaarikalikööri, võite alati, kui tuju tuleb, värskendava marjamaitselise kokteiliga lõpetada.

1
Sega vaarikad grenadiiniga. Asetage 8 vaarikat kokteilišeikerisse koos ½ untsi (15 ml) grenadiiniga. Purusta marjad vedelikuga segamismasinaga, kuni need on täielikult pulbristatud. Laske segul seista umbes 5 minutit. Võite kasutada värskeid või külmutatud vaarikaid, mis on veidi üles sulanud. Et valmis martini oleks korralikult jahtunud, aitab šeiker enne segamist umbes pooleks tunniks sügavkülma panna. vaarikad. Kui sul ei ole segajat, võid kasutada jämedat puulusikat või puidust lihapundi, et puuvili ja grenadiin kokku purustada.

2
Lisage viin, sidrunimahl ja jää ning segage hästi. Kui olete vaarikad ja grenadiini kokku seganud, valage šeikerisse 1 unts (30 ml) kvaliteetset viina ja 1 tl (5 ml) värsket sidrunimahla. Lisage šeikeri täitmiseks piisavalt jääd, pange sellele kaas ja loksutage hästi, et kõik koostisosad seguneksid. Saate teada, et olete martini raputamise lõpetanud, kui šeiker on välisküljel härmas. Kui raputate martiinisegu kokku, hoidke käed shakeri üla- ja alaosas, mitte välisküljel. See aitab martini külmana hoida.

3
Kurna martini klaasi. Kui martini on täielikult segunenud, asetage kokteilisõel shakeri peale ja kurnake martini martiniklaasi. Soovi korral võid kokteilile kaunistuseks lisada paar värsket vaarikat. Jahutage oma martiniklaasi umbes pool tundi sügavkülmas, enne kui martini sinna kallate.

4
Sega vaarikad sidrunimahlaga. Aseta kolm orgaanilist vaarikat kokteilišeikerisse koos poole värske sidruni mahlaga. Purustage puuvilju ja vedelikku segamismasinaga, kuni marjad on täielikult purustatud. Kui teil pole segajat, võite selle asemel kasutada paksu puulusika või puidust lihapehmendajat.

5
Segage vaarikaviin, magus vermut ja jää ning loksutage. Kui olete marjad segamini ajanud, valage kokteilišeikerisse 1½ untsi (45 ml) vaarikaga infundeeritud viina ja ½ untsi (15 ml) magusat vermutit. Seejärel lisage nii palju jääd, et šeiker oleks täidetud, ja loksutage segu nii, et kõik koostisosad oleksid täielikult segunenud. See aitab hoida viina sügavkülmikus, nii et see jahtub, kui lisate selle kokteilišeikerisse.

6
Kurna martini klaasi ja kaunista vaarikatega. Kui martini on täielikult segunenud, kurna see martiniklaasi kokteilisõelaga. Asetage umbes 3 värsket vaarikat kokteilivardale ja ujutage see martini sisse garneeringuna. Jahutage oma martiniklaasi umbes pooleks tunniks sügavkülma, et kokteil jääks külmaks.

7
Sega kokku jää, vaarikaviin, šambord, triple sec ja jõhvikamahl. Täida jahutatud kokteilišeiker purustatud jääga. Järgmisena valage 2 untsi (60 ml) vaarika viina, 1 unts (30 ml) Chambordi või mõnda muud vaarikalikööri, 1 unts (30 ml) Triple Seci või mõnda muud apelsinilikööri ja 20 ml (…) untsi jõhvikamahla šeikerisse ja loksutage, et koostisosad seguneksid täielikult, mis peaks võtma umbes 30–40 sekundit. Kui teil pole vaarikamaitselist viina, võite ise valmistada, segades kolm või neli värsket vaarikat klaasi ja kallates puuviljadele 2 untsi (60 ml) tavalist viina. Laske sellel umbes 5 minutit seista, et maitsed sulaksid.

8
Kurna martini klaasi. Kui martini on täielikult segunenud, asetage kokteilisõel šeikeri ülaosale ja kurnake martini jahutatud klaasi. Ärge lubage klaasi jääkuubikuid. Jahutage oma martiniklaasi pooleks tunniks sügavkülmas, et martini jääks külmaks.

9
Kaunista klaas mõne vaarikaga. Võtke kolm või neli värsket maasikat ja asetage need kokteilivardasse või hambaorki. Tõsta varras klaasi servale ja serveeri.