Kuidas valmistada koogikesi glasuuri

Paljude koogisõprade jaoks on glasuur kõige olulisem osa. Tassikook on täiuslik alus teie lemmikmaitsele rikkalikule ja maitsvale glasuurile. Valige oma koogikeste täidiseks klassikalise võikreemiga glasuur (kas vanilje või šokolaadi), toorjuustukreemi, maapähklivõi- või marjakreemi vahel. Igast retseptist piisab tosina koogi jaoks.

1
Vahusta või ja suhkur. Asetage need keskmisesse kaussi ja kreemitage segistiga või ja suhkur, kuni segu muutub heledaks ja kohevaks, umbes kaks minutit. Kraapige aeg-ajalt kausi küljed alla, et kogu või ja suhkur seguneksid. Kui soovite valmistada šokolaadi-võikreemi, lisage kaussi kakaopulber ja kreemitage see või ja suhkruga. Veenduge, et kakao seguneks täielikult ja vahustage, kuni segu on helepruun ja kohev.

2
Sega hulka vanill ja koor. Lisa kaussi vanill ja koor ning sega need elektrimikseri abil korralikult läbi.

3
Vahusta segu kolm minutit. See aitab teil saavutada koogikreemi jaoks sobiva kerge, koheva ja määritava tekstuuri. Jätkake vahustamist, kuni glasuur on veidi jäik. Lisage toiduvärvi, kui valmistate värvilist glasuuri. Kui glasuur tundub liiga paks, lisage veel üks supilusikatäis koort ja jätkake vahustamist. Kui see tundub liiga vedel, lisage veel 1/4 tassi koort. tuhksuhkur ja jätka peksmist.

4
Külmutage oma koogikesi. Võikreemi glasuur sobib suurepäraselt igat tüüpi koogi maitsega. Võite selle noa või toruga keerutades peale määrida ja see hoiab oma kuju seni, kuni olete valmis koogikesi sööma. Enne külmutamist oodake, kuni koogikesed on täielikult jahtunud. vastasel juhul glasuur sulab ja libiseb maha. Säilitage lisajääk külmkapis kuni kolm päeva.

5
Vahusta või, toorjuust ja suhkur. Asetage need keskmisesse kaussi ja kreemitage segistiga võid, toorjuustu ja suhkrut, kuni segu muutub heledaks ja kohevaks, umbes kaks minutit. Kraapige aeg-ajalt kausi külgi alla, et kõik seguneks.

6
Sega hulka vanilliekstrakt. Lisage vanill kaussi ja segage see elektrimikseriga hoolikalt läbi. Maitse glasuurit ja soovi korral lisa veel veidi vanilli.

7
Vahusta segu kolm minutit. See aitab teil saavutada koogikreemi jaoks sobiva kerge, koheva ja määritava tekstuuri. Jätkake vahustamist, kuni glasuur on veidi jäik. Kui paks tundub liiga paks, lisage supilusikatäis koort ja jätkake vahustamist. Kui see tundub liiga vedel, lisage veel 1/4 tassi tuhksuhkrut ja jätkake vahustamist.

8
Külmutage oma koogikesi. Toorjuust on klassikaliselt ühendatud punase sameti-, šokolaadi- või vürtsikoogikestega. Võite selle noa või toruga keerutades peale määrida ja see hoiab oma kuju seni, kuni olete valmis koogikesi sööma. Enne külmutamist oodake, kuni koogikesed on täielikult jahtunud. vastasel juhul glasuur sulab ja libiseb maha. Säilitage lisajääk külmkapis kuni kolm päeva.

9
Vahusta või, maapähklivõi ja suhkur. Asetage need keskmisesse kaussi ja kreemitage segistiga või, maapähklivõi ja suhkur, kuni segu muutub heledaks ja kohevaks, umbes kaks minutit. Kraapige aeg-ajalt kausi külgi alla, et kõik seguneks.

10
Sega hulka vanill ja koor. Lisa kaussi vanill ja koor ning sega need elektrimikseri abil korralikult läbi.

11
Vahusta segu kolm minutit. See aitab teil saavutada koogikreemi jaoks sobiva kerge, koheva ja määritava tekstuuri. Jätkake vahustamist, kuni glasuur on veidi jäik. Kui jäätus tundub liiga paks, lisage veel üks supilusikatäis koort ja jätkake vahustamist. Kui see tundub liiga vedel, lisage veel 1/4 tassi tuhksuhkrut ja jätkake vahustamist.

12