Kuidas valmistada absindikokteili

Pikka aega kogu maailmas keelatud absint on taas muutunud legaalseks paljudes riikides, kus see varem kriminaalkorras kriminaliseeriti. Tähistage selle tagasitulekut, tehes endale absintkokteili. Jooge seda vanamoodsatel viisidel ammu kadunud traditsioonide huvides või nautige maitset, lisades teistele segudele vaid kriipsu, et vältida selle väga kõrge alkoholisisaldusega löömist.

1
Segage lihtne segu. Lisage 3 osa jääkülma vett 1 osale absint. Ühe portsjoni kohta on see ligikaudu 3 untsi absinti (või 3 ampsu) 1 untsi absinti (või 1 ampsu) kohta. Segage iga portsjoni kohta 1 tl suhkrut. Kui eelistate lahjendamata maitset, võite ka absinti rüübata puhtana. Aga kui jah, siis joo mõõdukalt. Pidage meeles, et absindis on peaaegu kaks korda suurem alkoholisisaldus kui enamikus teistes liköörides, mistõttu seda tavaliselt lahjendatakse.

2
Valmistage ette absindist tilk. Valage 1 unts absintti klaasi, traditsioonide huvides eelistatavalt Pontarlieri stiilis klaasi. Puhake või hoidke absintlusikat piki klaasi serva või asendage vajadusel kahvli või sporiga. Asetage nõudele suhkrukuubik. Nüüd tilgutage või valage õrnalt kuubiku peale 3 untsi jäävett, et suhkur aeglaselt lahustuks. Vaimusse jõudmiseks tõmmake enne vee ja suhkru lisamist kindlasti absintti. Pange tähele ka suhkruse vee ja likööri piimjat kombinatsiooni (siin tuntud kui “louche—), kuna need kaks segu klaasis segunevad.

3
Süüta oma absint põlema, Tšehhi stiilis. Valage klaasi 1 unts absintti. Kastke suhkrukuubik kergestisüttivasse vedelikku. Nüüd asetage suhkrukuubik klaasi kohal hoitud absintlusika sisse. Kasutage kuubis oleva alkoholi süütamiseks tikku või sigaretisüütajat. Lase paar sekundit põleda, kuni suhkur karamelliseerub. Seejärel langetage lusikas ja suhkur ettevaatlikult absindi sisse. Kui liköör klaasis süttib, valage klaasi aeglaselt 3 untsi jäävett, et leegid kustutada ja tekitada louche. Olenemata sellest, kas teil on traditsiooniline absintlusikas või peate selle mõne muu riistaga asendama, kasutage alati metalli, mitte kunagi plastikut. , kuna igasugune suhkrukuubikust välja voolav alkohol põhjustab ka lusika süttimist, mis võib plastmassi sulatada.Kasutage suhkrukuubik absindi sisse hambaorki või muu sarnase seadmega või puhastage kindlasti kogu alkohol sõrmedest enne tiku või sigaretisüütaja süütamist.Ärge pillake leegitsevat suhkrukuubikut lihtsalt absindi sisse, kuna see võib põhjustada vedelikku klaasist välja pritsimist ja leekide levimist.Kui te joote rohkem kui ühe ringi, ilmselt kõige ohutum on seda meetodit esmalt kasutada, kui olete veel kaine.

4
Jälgige kosk. Tilgutamise või valamise meetodi asemel kasutage vee ja absindi segamiseks nihutamist. Asetage 1-untsine klaasiklaas suuremasse joogiklaasi, näiteks trumlisse. Täitke klaasitäis ettevaatlikult absindiga. . Nüüd valage 3 untsi jäävett täis ampsuklaasi. Jälgige, kuidas klaasi äärel voolab vesi, kui vesi sunnib likööri sealt välja suuremasse joogiklaasi. Kui olete valmis, kasutage puhast käepärast tööriista nagu näpitsad joogiklaasist välja kiskumiseks. Kui olete suhkru fänn, segage teelusikatäis jääveega enne valamist. Kui aga teile meeldib, et absint on vähem magus, jätke see vahele, kuna louche on piimjas pilv ei teki suhkru lisamisel, vaid vee ja absindi koostisosade vahelisel keemilisel reaktsioonil.

5
Proovige “Surm pärastlõunal”. Valage tühja šampanjaklaasi 1,5 untsi absintti. Seejärel täitke klaas jääšampanjaga. Või proovige teha vastupidist ja valage esmalt šampanja, jättes peale piisavalt ruumi jiggeri jaoks. Mitte kõik absindimargid ei uju šampanja peal, kuid mõned ujuvad, kasvõi lühikest aega. Pimestage end, vaadates, kuidas absint hakkab aeglaselt alla laskuma.

6
Segage valgusfoor. Valage 2 untsi jõhvikamahla kokteilimikserisse. Lisage 1 unts apelsinimahla. Seejärel lisage 1 unts absintti. Segage. Täitke klaas poolenisti raseeritud jääga ja valage.

7
Loksutage “Fizz”. Valage 1,5 untsi absintti mikserisse. Lisage poole sidruni mahl ja seejärel 1 tl suhkrut. Järgmisena löö lahti muna ja lusikaga munakollane. Viska munakollane minema. ja vala munavalge mikserisse. Lisa jääd, sulge mikser korgiga ja loksuta kuni mikser külmub. Kurna vedelik klaasi, soovitavalt highballi.Täida ülejäänud ruum seltzeriga.

8
Keerake ümber “Flip.†Esmalt asetage trummel sügavkülma. Kui see on jahtunud, valage 0,5 untsi absintti kokteilišeikerisse. Lisage 0,5 untsi Cointreau’d (või mõnda muud apelsinilikööri), 2 tl sidrunimahla , ja 1 tl suhkrut Seejärel lisa üks toores muna ja paar jääkuubikut. Sulge mikser kaanega ja loksuta korralikult. Võta trummel sügavkülmast ja kurna mikserist vedelik sinna. Kaunista muskaatpähkliga.

9
Segage “Curacao Frappe”. Segage 1 unts absintti 0,5 untsi curacaoga. Segage hästi segades 1 tl sidrunimahla ja 2 teelusikatäit apelsinimahla. Lisage purustatud jää klaasile, eelistatavalt sügavale taldrikule. šampanjaklaas.Vala frappe jääle ja kaunista apelsiniviiluga.

10
Valmistage “Sazerac”. Asetage suhkrukuubik kokteilimikserisse. Pritsige sisse veidi vett. Lisage sellele ka paar tilka Peychaud bitterit. Segage suhkrukuubik ümber klaasi, kuni see lahustub vedelikus. Asetage paar jääkuubikuid suhkrusegusse ja vala jääle 2 untsi rukkiviskit. Nüüd katke kokteiliklaasi sisemus â…› teelusikatäie absindiga. Valage viski läbi mikseri sõela klaasi. Laske veidi sidrun sisse kaunistuseks.

11
Nautige “Cocktail a la Louisiane”. Segage kokteilisegistis 1 unts rukkiviskit, 0,75 untsi benediktiini, 0,75 untsi magusat vermutit, teelusikatäis absintti ja paar tilka Peychaud bitterit. pikk lusikas, et segada hästi jääga. Sulgege mikser ja valage segu läbi kurna klaasi, eelistatavalt kokteiliklaasi. Lisage kaunistuseks maraschino kirss.

12
Andke neile “Third Degree”. Esmalt pange martiniklaas sügavkülma jahtuma. Asetage paar jääkuubikut kokteilišeikerisse. Valage jääle 2 untsi džinni ja seejärel 0,5 untsi kuiva vermutit. Lisage ¼ teelusikatäis absinti. Segage või loksutage, kuidas eelistate. Eemaldage martiniklaas sügavkülmast ja valage oma Third Degree, lisades kaunistuseks sidrunit.

13
Proovige “Shermani kokteili”. Enne serveerimist jahutage martiniklaasi. Kuni see jahtub, tilgutage paar jääkuubikut kokteilimikserisse. Valage neile 2 untsi rukkiviskit. Lisage 1 unts magusat vermutit ja ½ tl. absint. Lisage segule üks tilk nii Angostura kui ka apelsini bitterit. Sulgege mikser ja raputage seda või soovi korral lihtsalt segage. Kurna jook jahutatud martiniklaasi ja serveeri sidrunikeeramisega.

14
Taaselustamine seadmega “Corpse Reviver #2.†Segage kokteilimikseris koos jääkuubikutega 1 unts džinni, 1 unts Lillet Blanci, 1 unts Cointreau’d ja 1 unts sidrunimahla. Kokteilis klaas, kata seest â…› teelusikatäie absindiga. Kui klaasi sisemus on kaetud, sulgege ja loksutage kokteilimikser. Kurna ettevalmistatud klaasi ja tilguta kaunistuseks maraschino kirss.