Kuidas teha kamikaze

Kamikazes ilmus esmakordselt 1970. aastate keskel diskoajastu keskel. Traditsiooniliselt serveeritakse kamikazet ühe ampsuna, kuid hiljem arenes jook jääl kokteiliks. Kamikaze kolm koostisosa on viin, triple sec ja laim. Kolm koostisosa lisatakse võrdsetes osades. Kaasaegsed kamikaze kohandused on muutunud baarmenite jaoks populaarseks väljakutseks.

1
Koguge oma varud kokku. Joogi valmistamiseks vajate jääd, viina, triple sec ja laimi. Jää on ideaalne lisand kamikaze kokteiliversioonile. Võite kasutada šeikerit või tassi ja lusikat. Mõned inimesed naudivad laimikontsentraadi kasutamist mugavuse huvides, samas kui paljud väidavad, et peate kasutama värskeid laime. Hea tööriist ambitsioonikale baarmenile või kodusele meelelahutajale on topeltjigger. Neid on kahes suuruses: 1 unts ja ½ unts või 1 ½ unts ja ¾ unts. Keskmise või suure seltskonna jaoks ostke liiter viina ja kolm sekundit. Selle suuruse jaoks läheb vaja kümmekond värsket laimi või liitrit laimimahla.

2
Lisa kokteilišeikerisse jää. Koostisained võid segada ka suures tassis. Suuremad jääkuubikud lisavad joogile ilusama esitluse. Saate osta jääaluseid, mis valmistavad spetsiaalselt kokteilide jaoks suuri jääkuubikuid. Raputage oma jooki tassi, asetades ava kohale väikese taldriku. Vajutage taldrikule survet ja loksutage jooki viis sekundit. Kurna segu, jättes plaadiga väikese ava vedelike jaoks.

3
Mõõda ja lisa vedelikud. Kasutage likööride mõõtmiseks topelt jiggerit. Kamikaze kokteiliversioon on tavaliselt tugevam kui shoti versioon. Lisage anumasse üks unts viina ja üks unts kolmiksekundit. Kui soovite mahedamat kokteili, võite kasutada ½ untsi või isegi ¾ untsi igast liköörist. Lisage iga koostisosa võrdsetes osades või vahekorras 1:1:1. Likööride kvaliteet sõltub ainult teie maitsest ja hinnaklassist. Lihtne reegel on see, et mida rohkem kulutate alkoholile, seda parem on teie jook. Mõõtevahendina võite kasutada ka haavli. Kolm supilusikatäit annavad teile 1 1/2 untsi. Ei ole soovitatav jooki silmamuna, välja arvatud juhul, kui olete kogenud likööri korralikult segamist.

4
Lisa laimimahl. Traditsioonilisi kamikazesid serveeritakse samade portsjonite laimimahlaga nagu likööridega. Kui lisasite 1 ½ untsi viina ja kolm sekundit, lisage 1 ½ untsi laimimahla. Peaasi, et kõik koostisosad oleksid samade osade ümber. Kasutage laimidest värske mahla loomiseks sidruni- või apelsini sõela. Võite kasutada ka poest ostetud laimimahla.

5
Sega koostisained. Traditsiooniliselt loksutatakse kamikazesid kokteilišeikeris tugevalt umbes viis sekundit. Selle asemel võiks koostisosi umbes 10 sekundit segada. Jah, James Bond ütleks: “raputatud, mitte segatud”, kuid võite kasutada kõike, mis teil on.

6
Serveeri jook. Kurna jook jääga klaasi. Mõned eelistavad kamikazesid, mida serveeritakse otse või ilma jääta. Küsige oma külalistelt enne joogi serveerimist, kuid vaikimisi on see jääl või kividel.

7
Koguge oma varud kokku. Pildi tegemiseks vajate ka jääd, viina, triple sec ja laime. Kamikaze segamiseks sobib hästi jää. Kasutage šeikerit, et kõige paremini teha kamikaze võte. Mõned inimesed naudivad laimikontsentraadi kasutamist mugavuse huvides, samas kui paljud väidavad, et peaksite kasutama värskeid laime. Hea tööriist ambitsioonikale baarmenile või kodusele meelelahutajale on topeltjigger. Neid on kahes suuruses: 1 unts ja ½ unts või 1 ½ unts ja ¾ unts. Keskmise või suure seltskonna jaoks ostke liiter viina ja kolm sekundit. Selle suuruse jaoks läheb vaja ka kümmekond värsket laimi või liiter laimimahla.

8
Mõõda ja lisa alkohol. Joogi shoti versiooni puhul kulub vähem vedelikku, et see klaasi mahuks. Saate mõõta kas ½ untsi või ¾ untsi viina ja kolm sekundit. Jällegi aitab topelt jigger teil neid portsjoneid võrdselt mõõta. Valage kaks alkoholi šeikerisse.

9
Lisa laimimahl. Kasutage viina jaoks kasutatud portsjonit ja laimimahla jaoks kolm sekundit. Poest ostetud laimimahla asemel on kõige parem pigistada värskeid laime. Igaühel on oma maitse ja järgige oma maitset. Lisa šeikerisse laimimahl.

10
Lisa jää ja loksuta. Lisa šeikerisse kulbitäis jääd. Kohe pärast jää lisamist sulgege loksuti kork ja loksutage. Raputage segu tugevalt umbes viis sekundit või kauem. Oluline on segu kiiresti loksutada, et jää ei sulaks.

11
Kurna ja serveeri. Kurna segu otse klaasi. Esitluse suurendamiseks lisage klaasi servale laimiviil. Parem on teha amps kohe pärast valmistamist, sest jook on täpselt parajalt jahutatud.

12
Valmistage lihtne siirup. Traditsioonilisi kamikazesid ei pakutud lihtsa siirupiga, kuid “traditsioonilised päevad” on möödas. Kuumuta väikeses potis pool tassi vett koos 1/2 tassi granuleeritud suhkruga. Segage sageli, kui segu kuumeneb, et suhkrut vältida. karamelliseerimisest. Võtke kastrul tulelt, kui suhkur on täielikult lahustunud. Lisage oma šeikerisse või tassi ½ untsi lihtsat suhkrut, et maitse oleks magusam.

13
Infundeerige ürtidega. Baarmenid on ürtidega kokteilide infundeerimisel aina loomingulisemad. Levinud maitsetaimed, mis laimidega hästi segunevad, on rosmariin, basiilik ja lavendel. Kasutage kokteili sisse tõmbamisel ainult värskeid ürte. Haki ürdid terava teraga peeneks ja lisa enne segamist šeikerisse. Veel üks populaarne maitsetaim, mida võiks kasutada, on piparmünt.

14
Infundeerige oma alkoholi. Maitsestatud alkoholi ostmise asemel maitsestage seda ise. Infundeerige oma viina, segades seda hakitud tootega, näiteks ingveriga. Lase segul seista umbes nädal enne kurnamist ja retseptis kasutamist. Veenduge, et konteiner oleks korgiga suletud ja hoitud kuivas kohas. Siin on mõned muud koostisosad, mida saate oma märjuke infundeerimiseks kasutada: Poblano paprika lisab teie kokteilile kuumust ja maitset. Hapud õunad lisavad teie joogile magushapu maitse. Magusasõprade jaoks lisage viina vaarikate, meloodiaga või mustikaid, olenevalt teie maitsemeeltest.