Kuidas toorjuustu paksendada

Toorjuustu glasuur on mõnusalt rikkalik ja kreemjas kate kookidele, küpsistele, muffinitele ja koogikestele. Seda glasuuri on kõige lihtsam kasutada, kui see on kena ja paks. Härmatise paksendamiseks on mitu võimalust. Lisage segule tuhksuhkrut, et glasuur kiiresti ja lihtsalt jäigemaks muuta või katsetada teiste paksendavate ainetega nagu maisitärklis, beseepulber ja noolejuurepulber. Kandke oma maiuspaladele paks kreemjas glasuur ja nautige!

1
Lisage glasuurile 2 supilusikatäit (16 grammi) tuhksuhkrut. Mõõda glasuurkaussi tuhksuhkur. Ärge muretsege tuhksuhkru lusikasse pakkimise pärast. – Lisage lihtsalt 2 lahtiselt pakitud supilusikatäit (16 grammi).Mõnes riigis nimetatakse tuhksuhkrut tuhksuhkruks või kondiitrisuhkruks. See meetod muudab toorjuustu jäätumise magusamaks, kuna lisab segule ekstra suhkrut.

2
Sega tuhksuhkur glasuurile. Sega lusikaga tuhksuhkur ja toorjuustu glasuur. Lõpetage glasuuri segamine kohe, kui koostisosad on segatud, sest üle segamine võib põhjustada pakase vedelaks ja vähem kleepuvaks. Kui te segate glasuuri üle, asetage see 1 tunniks külmkappi tahenema.

3
Vajadusel lisage veel 2 supilusikatäit (29,6 ml) (16 grammi) tuhksuhkrut. Kui glasuur ei ole ikka piisavalt paks, sega juurde veel 2 supilusikatäit (16 grammi) tuhksuhkrut. Jätkake tuhksuhkru portsjonite lisamist glasuurile, kuni see saavutab soovitud paksuse. Parem on lisada tuhksuhkrut väikestes kogustes korraga, kuna see ei lase glasuuril kogemata liiga paksuks minna.

4
Säilitage glasuur külmkapis kuni 5 päeva. Tõsta glasuur õhukindlasse anumasse, et see ei imaks külmkapis teisi lõhnu. Kui teil pole õhukindlat konteinerit, kasutage selle asemel suletavat kotti. Kirjutage anumale kuupäev, et saaksite meeles pidada, kui kaua see külmikus seisnud on. Kui soovite glasuuri kasutada hiljem, asetage õhukindlalt suletud anum sügavkülma kuni 3 kuuks.

5
Lisage 1 spl (25 g) maisitärklist, kui te ei soovi glasuuri magustamist. Üks toorjuustu glasuuriga seotud eeliseid on see, et see ei ole nii magus kui muud tüüpi glasuur. Maisitärklis on hea viis glasuuri paksendamiseks ilma selle magusust suurendamata. Sega 1 supilusikatäis (25 grammi) maisitärklist glasuuriga. Kui see on endiselt liiga vedel, lisage veidi. Jätkake maisitärklise lisamist, kuni olete tekstuuriga rahul. Vältige rohkem kui 1/2 tassi (62,5 grammi) maisitärklise lisamist 8 untsi (226 grammi) toorjuustu kohta. Kui lisate sellest rohkem maisitärklist, võib see mõjutada härmatise maitset. Mõnes riigis nimetatakse maisitärklist maisijahuks.

6
Pange glasuur 1 tunniks külmkappi, et see pakseneks ilma täiendavaid koostisosi lisamata. Toorjuustu paksus varieerub sõltuvalt temperatuurist. Tõstke glasuur õhukindlasse anumasse, et see ei immitseks teisi lõhnu, ja asetage see külmikusse. Jahe õhk kõvastab toorjuustu ja või rasvu ning muudab glasuuri paksemaks. Kui toorjuust on 1 tunni pärast ikka veel liiga pehme, jätke see veel 30 minutiks külmkappi seisma. Kui toorjuustu määrdub liiga palju. kõva, jätke see lihtsalt toatemperatuurile pehmenema.

7
Lisage väike kogus beseepulbrit, et paks oleks kiiresti paksenenud. Lisage glasuurile 1 supilusikatäis (7 grammi) beseepulbrit 8 untsi (226 grammi) toorjuustu kohta. Sega beseepulber glasuurile, kuni see on ühtlaselt jaotunud. Kui glasuur ei ole ikka piisavalt paks, lisage veel 1 teelusikatäis (2,3 grammi) beseepulbrit.Ostke beseepulbrit spetsialiseeritud toidu- või küpsetuspoest. See valik on väga tõhus, kui soovite glasuuri koogile määrida. aitab segul oma kuju hoida.

8
Sega 1 spl (14,2 g) pehmet võid glasuurile, et muuta see kreemjamaks. Võis sisalduvad rasvad aitavad toorjuustukreemi paksendada ning lisavad rikkalikku ja kreemjat maitset. Segage glasuur lusikaga, kuni või on segus täielikult hajunud. Jätkake pehme või lisamist glasuurile, kuni olete selle maitse ja konsistentsiga rahul. Kui teie või on kõva, jätke see lihtsalt 1 tunniks toatemperatuurile. pehmendada.

9
Lisa 2 tl (5,2 g) noolejuurepulbrit, kui soovid maitsetut paksendajat. Arrowroot sarnaneb maisitärklisega, kuid sellel on väga vähe maitset, mistõttu on see ideaalne külmutamiseks. Mõõda noolejuurepulber glasuurile ja sega siis lusikaga, kuni segu on täielikult segunenud. Kui segu on ikka liiga vedel, lisa veel 2 tl (5,2 grammi) noolejuurepulbrit.