Kuidas teha Skittles viina

Skittlesi viina valmistamine on lõbus viis lisada tavalisele viinale puuviljamaitset ja värvi. Kõik, mida pead tegema, on asetada oma lemmik Skittlesi kommide kombinatsioon viinaklaasi või pudelisse ja oodata, kuni see tõmbab. Seejärel saate oma Skittlesi viina kasutada erksavärviliste kokteilide valmistamiseks või isegi serveerida seda magusa ampsuna! Leidke mitu meetodit Skittlesi viina valmistamiseks pärast hüpet – ja varsti tunnete vikerkaare maitset!

1
Eraldage Skittlesi värvid, millega soovite viina maitsestada. Paljud inimesed otsustavad jätta välja rohelise, mis on laim, kui kasutate originaalseid Skittlesid, ja lilla, mis on originaalstiilis viinamarjad, kuna need võivad luua veidra maitsekombinatsiooni või lõpptootele vähem ahvatleva värvi. Soovi korral võite need siiski sisse panna. Kui teile segatud maitsed ei meeldi, võite selle sammu lihtsalt vahele jätta. Pange tähele, et kui otsustate maitsed omavahel segada, loote isuäratava pruunika värvi.

2
Lisage kuus Skittle’i 25 milliliitrile viinale. Jätkake segu keerutamist, kuni Skittles on peaaegu täielikult lahustunud. Pange tähele, et Skittlesi ja viina suhe on retseptiti erinev. Enne suuremate pudelite valmistamist peaksite katsetama, et leida oma eelistatud segu.

3
Filtreerige ülejäänud Skittle’i bitid välja. Selliste üksikute portsjonite puhul saate otsustada, milline maitse teile kõige rohkem meeldib, ja soovi korral jätkata pudelite valmistamisega.

4
Valage pudelist viina välja, et Skittlesile ruumi teha.

5
Eraldage Skittles värvi järgi. Kui soovite kahte maitset omavahel segada, eraldage need üksteisest.

6
Lisage Skittles (20–25 350 ml/11,8 fl untsi kohta).

7
Laske segul päev või kaks seista. Loksutage aeg-ajalt, et maitse hästi seguneks.

8
Kurna Skittles filtri, näiteks paberkohvifiltri või puhta T-särgi abil välja.

9
Tõsta üleöö külmkappi.

10
Eraldage värvid viiest 200g Skittle’i kotist.

11
Kasutades 5 x 700 ml / 23,6 fl untsi pudelit, valage 300 ml / 10,1 fl untsi viina kannu ja täitke iga pudel keegliga.

12
Asetage pudelid nõudepesumasinasse ja käivitage intensiivne tsükkel. Üks kolmandik tsüklist raputage tugevalt kõiki pudeleid. Kaks kolmandikku tsüklist raputage kõiki pudeleid tugevalt.

13
Kui tsükkel on lõppenud, raputage kõiki pudeleid uuesti tugevalt. Seejärel aseta 2 tunniks sügavkülma.

14
Kui viin on jahtunud, peaks see olema siirupine. Võtke sõel, vooderdage see marlitüki (musliin) või kohvifiltriga, asetage suure kannu kohale ja valage viin aeglaselt läbi.

15
Kui esimene pudel on filtreeritud, peske pudel välja ja valage Skittlesi viin tagasi.

16
Korrake ülaltoodud kahte sammu kõigi pudelite puhul, tagades, et kõik on kasutuskordade vahel puhastatud, et vältida värvi saastumist.

17
Asetage kõik pudelid sügavkülma, kuni olete joomiseks valmis. Ärge muretsege, viin ei külmu.

18
Olete lõpetanud. Nautige oma maitsvat loomingut.