Kuidas teha Skittle Bomb

Skittle bombs on puuviljane, värskendav kokteil, mis sobib ideaalselt inimestele, kes ei naudi kange alkoholi maitset. See jook ühendab traditsioonilise energiajoogi puuviljase likööriga, mis loob kokteili, mis maitseb sarnaselt populaarsete Skittlesi kommidega. Proovige seda jooki traditsioonilise Red Bulli põhja ja Cointreau ampsuga või mängige vabalt teiste kombinatsioonidega.

1
Täitke kokteiliklaas 240 ml (8 untsi) energiajoogiga. Avage purk jahutatud maitsestamata energiajoogiga ja valage umbes pool sellest highball-klaasi. Te ei pea oma klaasile jääd lisama, kuna valmistate “pommi”, joote selle liiga kiiresti ära, et jää saaks midagi muuta. Enamik baarmeneid ja kokteilihuvilisi eelistab Red Bulli kasutada seda jooki, sest see aitab tõesti tabada Skittlesi maitset.

2
Täida shotiklaas Cointreau’ga ja tilguta see energiajooki. See loob “pommi” efekti ja aitab seda jooki juues luua erilise Skittlesi maitse. See võib tunduda veidi kummaline, kuid likööriga täidetud shotiklaasi tilgutate joogi sisse, mitte ainult Cointreau’sse. Enne joogi sisse asetamist kontrollige veel kord, et kasutate puhast klaasi.

3
Jooge kokteil kohe, et nautida Skittlesi maitset. Nautige jooki nii kiiresti kui võimalik ja jooge suuremast klaasist. Ärge muretsege alkoholi segamise pärast, sest Cointreau seguneb joogi nautimise ajal energiajoogiga. Kuigi te ei saa seda jooki ühe lonksuga juua, on parem nautida seda võimalikult kiiresti. Mõned inimesed eelistavad seda jooki rüübata. Joogi maitse on sarnane magusa puuviljasusega, mille poolest Skittlesi kommid on tuntud. Kuid Cointreau puhul võib teie jook selgelt maitseda nagu apelsini Skittles.

4
Lülitage välja Cointreau triple sec ja mustsõstra südamikuga. Täitke üks klaas kolmiku sekundiga, mis annab teie kokteilile samasuguse alkohoolse löögi. Täitke highballi klaas umbes pooleni energiajoogiga, seejärel valage sisse umbes 30 ml mustsõstra südamikku, et anda oma joogile mahlakas puuviljasus. Laske kolm sekundit otse klaasi ja nautige jooki nagu tavaliselt! Selle joogi jaoks võite kasutada mis tahes puuviljast südamlikku. Täpsema maitse saamiseks valige südamlik, mis sobib traditsioonilise Skittlesi maitsega, nagu maasikas, sidrun, laim, roheline õun või viinamari.

5
Valige Cointreau asemel sinine curaao ja vaarikaliköör. Täitke klaasitäis poolenisti 15 ml (15 ml) sinise curao-ga, seejärel täitke see ülejäänud tee 15 ml vaarikalikööriga. Valage umbes 240 ml energiajooki eraldi kokteili- või highball-klaasi, seejärel tilgutage klaas sisse. See variant lisab teie kokteilile veelgi puuviljasemaid maitseid.

6
Kangema joogi saamiseks lisage 30 ml viina. Joogipõhja loomiseks täida shotiklaas Cointreau’ga ja highball’i klaas energiajoogiga. Valage Skittle’i pommile lisalöögi andmiseks highballi klaasi umbes 30 ml viina. Laske klaasitäis oma highball-klaasi ja nautige jooki nagu tavaliselt! Kasutage puuviljamaitselist viina, kui soovite maitseid tõesti võimendada. Õun, maasikas või laim on kõik suurepärased maitsed, mida tasub kaaluda.

7
Kasutage sädeleva pommi valmistamiseks Cointreau asemel Goldschlagerit. Täitke klaasitäis Cointreau asemel Goldschlageriga, mis annab teie liköörile sädeleva efekti. Valage 240 ml energiajooki highball-klaasi, seejärel tilgutage klaas energiajooki.

8
Värskendava alternatiivina täitke pudelid Smirnoff Ice’iga Skittles’iga. Külastage oma kohalikku alkoholi- või toidupoodi ja võtke paar pudelit tavalist valget Smirnoff Ice’i. Tõstke pealt ära ja tilgutage klaasi 15–20 ühesuguse maitsega Skittles. Laske Skittlesil mõni minut või tund leotada, olenevalt sellest, kui tugevat Skittlesi maitset ja värvust soovite. Skittlesi pannes voolab teie jook tõenäoliselt üle, nii et tehke seda kraanikausi kohal. Võite ka külmutada. oma Smirnoffi jääd, et luua alkohoolne lörts.