Kuidas teha singi ja juustu võileiba

Singi-juustuvõileibu on lihtne valmistada. Kui saate aga tõeliselt hea võileiva, peate tegema enamat kui torkama kahe leivaviilu vahele paar viilu sinki ja juustu. Singi ja juustu võileiva valmistamiseks on palju loomingulisi viise, alates baguette serveerimisest kuni grilli või küpsetamiseni. Kui olete võileiva valmistamise põhitõed selgeks saanud, võite katsetada oma variatsioonide valmistamisega!

1
Lõika baguette sakilise noaga pikuti pooleks. Proovige hankida selline, mis on umbes 26 tolli (66,04 sentimeetrit) pikk. Saate lisada kanna või lõigata selle ära.

2
Määri baguette’i ühele poolele võid ja teisele sinepiga. Kui sulle sinep ei maitse, siis kasuta selle asemel lihtsalt rohkem võid. Veenduge siiski, et või oleks toatemperatuuril; See muudab määrimise lihtsamaks.Kui te Dijoni sinepit ei leia, võite selle asemel kasutada tavalist sinepit. Lisamaitse saamiseks kasutage soolavõid.

3
Lao sink ja juust baguette’i alumisele poolele. Täiendava maitse ja krõmpsuvuse saamiseks võite lisada ka mõned viilutatud karnikonid.

4
Kata võileib baguette’i ülemise poolega ja vajuta sellele kergelt alla. See “pitseerib” võileiva ja aitab seda koos hoida. Ärge vajutage siiski nii tugevalt alla, et koorik praguneb.

5
Lõika võileib 4–8 võrdseks osaks. Kui võileivad ei hoia koos, võite torgata võileiva-/klubivõre hambaorki igaühe keskele.

6
Serveeri võileibu kohe. Kui te neid kohe ei söö, võite need tihedalt kilesse mähkida ja järgmiseks päevaks külmikusse hoida.

7
Määri iga leivaviilu ühele poole veidi võid. Selle jaoks sobib suurepäraselt valge, prantsuse või juuretisega võileib, kuid võite kasutada ka muud tüüpi, näiteks nisu. Ärge kasutage selleks baguette’i. Maitsva maitse saamiseks kasutage või asemel majoneesi.

8
Pange võileib kokku nii, et leiva võiga määritud küljed jääksid väljapoole. Asetage üks saiaviiludest, võiga määritud pool all, lõikelauale. Laota peale sink ja juust, seejärel vajuta peale viimane saiaviil. Veenduge, et võiga määritud pool oleks ülespoole. Võileiva grillimisel aitab või muuta leiva ilusaks ja krõbedaks. Singi- ja juustuviilude arv ei pea olema täpne. Sõltuvalt teie isiklikust maitsest võite kasutada rohkem/vähem sinki või juustu. Kõige populaarsem valik on Cheddar, kuid võite kasutada ka muid juustu, nagu Comté, Gouda, Gruyere, Monterey Jack või Swiss. lisanud maitset, lisage singi ja juustu peale rantšo kastet enne viimase leivaviilu maha panemist.

9
Küpseta võileiba pannil keskmisel kuumusel 2–3 minutit. Asetage pann pliidile ja laske sellel kuumeneda; te ei pea sellele võid lisama. Kui pann on piisavalt kuum, asetage võileib sellele ja laske sellel 2–3 minutit küpseda.

10
Pöörake võileib spaatliga ümber ja küpseta seda veel mõni minut. Võileib on valmis, kui juust sulab ja leib muutub kuldpruuniks. Vajutage võileib enne ümberpööramist ja vahetult enne pannilt eemaldamist tugeva potiga. See muudab võileiva tasaseks ja muudab selle söömise lihtsamaks.

11
Serveeri võileiba, kui see on veel soe. Saate seda serveerida nii, nagu see on, või lisada kõrvale, näiteks laastud või friikartulid.

12
Klopi muna madalas vormis kahvliga ühtlaseks, seejärel tõsta kõrvale. Maitsesta muna maitse järgi näpuotsatäie soola ja pipraga. Kastate leiba sellesse nagu prantsuse röstsaia valmistades, seega veenduge, et roog oleks piisavalt suur.

13
Määri üks saiaviil majoneesiga ja teine ​​viil sinepiga. Katte ainult ühte külge, mitte mõlemat. Sinepi jaoks võite kasutada tavalist kollast sinepit või maitsvamat Dijoni sinepit. Ärge kasutage võid leival. Kasutate seda hiljem grillimiseks.

14
Pange võileib kokku, seejärel vajutage seda õrnalt alla. Asetage üks saiaviiludest töölauale, sinepipoolne külg ülespoole. Laota peale singi- ja juustuviilud, seejärel kata see ülejäänud viiluga, majoneesi pool all. Vajutage võileiva tasandamiseks õrnalt alla. See muudab grillimise lihtsamaks. Kui teil pole riivitud juustu, võite selle asemel kasutada 2 juustuviilu. Swiss maitseb suurepäraselt!Kui teil ei ole Gruyere’i, võite kasutada ka teist tüüpi juustu, näiteks Gouda, Monterey jack või Swiss. Erinevalt teistest grillitud võileibadest hoiate majoneesi/sinepit juustu siseküljel. võileib välise asemel.

15
Sulata või pannil keskmisel kuumusel. Kui või sulab, kallutage panni ümber nii, et see kataks pinna ühtlaselt. Võite selle ka spaatliga laiali ajada.

16
Kasta võileib lahtiklopitud muna sisse. Asetage võileib munavormi, oodake mõni sekund, seejärel keerake see ümber ja kastke teine ​​pool muna sisse. Veenduge, et muna imbuks leiva sisse.

17
Asetage võileib pannile ja küpseta seda 2–3 minutit mõlemalt poolt. Küpseta võileiba 2–3 minutit, seejärel keerake see spaatliga ümber. Küpseta seda veel 2 kuni 3 minutit. Võileib on valmis, kui juust sulab ja leib muutub kuldpruuniks.

18
Serveeri võileiba, kui see on veel kuum. Soovi korral võid peale puistata tuhksuhkrut.

19
Kuumuta ahi temperatuurini 350 °F (175 °C) ja vooderda suur küpsetusplaat alumiiniumfooliumiga.

20
Lõika leivanoaga õhtusöögirullid pooleks. Mõned õhtusöögirullid võivad olla juba eelnevalt lõigatud. Kui see on teie rullide puhul nii, peate need vaid pooleks tõmbama.”Hawaii” ehk magusad rullid sobivad selle retsepti jaoks suurepäraselt!

21
Aseta iga rulli sisse viil sinki ja Šveitsi juustu. Avage rullid ja asetage igale alumisele poolele singi ja Šveitsi viil. Katke sink ja juust rulli ülemise poolega. Võimalik, et peate juustu lõikama ja seejärel rullidesse kihiti panema, et tagada selle sobivus. Kas teil pole Šveitsi maitset või te ei talu selle maitset? Selle asemel Cheddari, Colby või Monterey pesa!

22
Laota rullid küpsetusplaadile ja tõsta kõrvale. See on okei, kui rullid puutuvad kokku, kuid ka neid ei tohiks kokku toppida. Kui teie küpsetusplaadil pole piisavalt ruumi, asetage ülejäänud rullid kõrvale ja plaanige neid küpsetada eraldi partiina.

23
Sega ülejäänud koostisosad keskmise suurusega segamisnõus. Kui te pole seda veel teinud, sulatage või mikrolaineahjus või väikeses potis pliidil. Valage see keskmise suurusega segamisnõusse, seejärel lisage sibulahelbed, sinep, Worcestershire’i kaste ja mooniseemned. Segage neid kahvli või vispliga, kuni kõik on ühtlaselt segunenud. Keerulisema maitse saamiseks kasutage kollase sinepi asemel Dijoni sinepit.

24
Valage segu võileibadele ja laske neil 10 minutit seista. Selle aja jooksul imbub segu leiva sisse ja annab sellele rohkem maitset. Kui või hakkab tarduma, oled valmis rulle küpsetama.

25
Kata rullid lõdvalt alumiiniumfooliumiga ja küpseta 15 minutit. 15 minuti pärast piilu rulle. Kui juust on sulanud, olete järgmiseks sammuks valmis. Kui juust ei ole sulanud, küpseta rulle veel minut või paar.

26
Eemaldage foolium ja küpsetage rulle veel 3–4 minutit. Need on valmis, kui pealsed muutuvad kuldseks ja krõbedaks.

27
Serveeri rullid otse ahjust võetuna, kui need on veel soojad. Need sobivad suurepäraselt pidudeks, kui peate teenindama palju inimesi.