Kuidas teha omatehtud rameni nuudleid

Ramen on odav ja maitsev eine, mille saab valmistada vähem kui viie minutiga. Paljud inimesed kasutavad seda ka muude asjade kattena, näiteks kanasalatites või isegi tavalistes salatites.

1
Võtke suur pott. See peaks olema piisavalt suur, et saaks kogu rameni sisse panna, ilma et peaksite seda purustama (saate selle katki teha, kui see on teie eelistus). Samuti peaks see olema piisavalt väike, et vesi saaks rameni nuudlid täielikult katta. Mõnele inimesele meeldib rameni süüa märjana, mitte täielikult nõrutatuna, nii et kui see nii on, võite vee suhtes heldem olla.

2
Valage potti soovitud kogus vett. Kui kahtlete, proovige 2 tassi, kuid kui soovite rohkem, sobib ka see. Võite vee asendada mõne muu vedelikuga, näiteks sojakastme või puljongiga, kuid vesi sobib ka.

3
Keeda vesi. Enamikul pliitidel peaksite lihtsalt keerama nuppu nii kõrgele kui võimalik ja ootama, kuni vesi keeb. Kui küpsetusprotsessi ajal hakkab pann ülevalt mullitama, keerake see lihtsalt alla. Järgmine kord, kui teete rameni, ärge keerake pliiti nii kõrgele kui võimalik. Niikaua kui vesi mullitab, on selle temperatuur keemistemperatuuril ja see ringleb. Raevukas keetmine annab vähe juurde ja võib üle keeda, nii et kui keema hakkab, keerake kuumust veidi alla.

4
Lisa ramen, kui vesi on täielikult keenud. Kasutage kahvlit, et lükata klots vee alla, kui see ujub peal. Kui eelistate lühemaid ja vähem lörtsivaid nuudleid, võite ploki enne lisamist tükkideks jagada, kuid see on isiklik asi.

5
Sega põhjalikult. Kui soovite küpsetusprotsessi ühtlustada ja kiirendada, hoides pinnalt keetmata päid, segage nuudlid üksteisest lahti.

6
Oota. Kolm minutit on tavaline küpsetusaeg, kuid see võib võtta kauem aega. Kui nuudlid hakkavad kergelt kollaseks muutuma, on need valmis. Sel hetkel peaks ramen olema täielikult lahti murtud ja kui paned kahvli vette, kinnituvad kahvli külge mõned nuudlid. Ramen on söömiseks valmis, kui see on painduv. Kui küpsetada mõni minut kauem, muutub see pehmemaks, rasvasemaks ja läbipaistvamaks. Võite eelistada seda nii.

7
Lisa maitsepakett. Pange tähele, et väikeses pakis on väga palju naatriumi – kui teil on terviseprobleeme, on parem lisada vähem või üldse mitte.

8
Sega põhjalikult. Sel hetkel saate teha ühte kahest asjast: võite valada kogu ramenipoti, sealhulgas kogu vedeliku, kaussi ja juua suppi või tühjendada vee ja lihtsalt rameni süüa.

9
Pange keetmata nuudlid mikrolaineahjus kasutatavasse kaussi ja valage maitseained nuudlite peale.

10
Lisage 2 tassi vett ja andke endast parim, et maitseaine vees lahustuks.

11
Asetage kauss ettevaatlikult mikrolaineahju ja küpseta kõrgel temperatuuril 3–4 minutit. Kui lõhkusite nuudlid enne keetmist, tuleks need valmis teha. Vastasel juhul võite lasta sellel mõnda aega seista ja imenduda. kuigi see pole nii hea, on see veidi lihtsam neile, kes ei kannata ja segavad seda pliidil.

12
Teine võimalus ramen-nuudlite valmistamiseks on kasutada kohvimasina või espressomasina kuuma vett. See toimib suurepäraselt, kui elate kolledži ühiselamus, kus mikrolaineahju igas toas ei ole lubatud kasutada. Kõik, mida pead tegema, on panna need kaussi ja valada nuudlitele kuum vesi. Lase umbes kolm minutit seista ja lisa maitseainepakk.