Kuidas süüa rameni nuudleid ilma suppi tegemata

Ramen on odav toit, mida saab hõlpsasti muuta millekski muuks peale supi. Rameni kasutamine retseptides on suurepärane viis söögikordade pealt kokkuhoidmiseks, nautides samal ajal rikkalikku ja maitsvat portsjonit. Maapähkli rameni nuudlisalati valmistamiseks kulub vaid umbes 15 minutit. Köögivilja ramen primavera roog valmib umbes 25 minutiga. Rameni ja ricotta juustu frittatat saab küpsetada umbes 40 minutiga.

1
Keeda rameni nuudlid vees. Keeda 4 tassi (946 ml) vett keskmise suurusega kastrulis. Keemise ajal pista ramen pannile. 3 minuti pärast või kui nuudlid on pehmed, eemaldage pann tulelt. Rameni maitseainepakid võib ära visata või kasutada muul otstarbel.

2
Nõruta ja loputa nuudlid. Asetage kurn kraanikaussi. Hoidke kastrulit kurna kohal ja valage nuudlid kurnasse. Kui vesi on täielikult ära voolanud, loputa nuudlid külma veega. Laske veel kord nõrguda ja asetage nuudlid kõrvale.

3
Vahusta kastme ained kausis. Lisage keskmise suurusega segamisnõusse maapähklivõi, vesi, äädikas, teriyaki kaste, küüslauk ja purustatud punane pipar. Segage need koostisained vispliga, kuni segu on kogu ulatuses ühtlane. Kui teile ei meeldi vürtsikas toit, jätke purustatud punane pipar välja. Kastme paksendamiseks ja kreemjamaks muutmiseks lisa veidi rohkem maapähklivõid.

4
Kombineeri nuudlid kastmega ja naudi. Tõsta nuudlid koos kastmega segamisnõusse. Lisa samasse kaussi tükeldatud porgand ja talisibul. Kasutage salati viskamiseks puulusikat või muud sarnast köögiriista ja nautige.

5
Keeda külmutatud köögiviljad ja rameni nuudlid koos. Täida keskmise suurusega pott poolenisti veega. Keeda vett kõrgel kuumusel. Pange külmutatud köögiviljad potti. Hoidke kuumust kõrgel, et vesi jõuaks uuesti keema. Lisa keeduvette ramen. Küpseta köögivilju ja nuudleid umbes 3 minutit. Teie köögiviljad ja nuudlid võivad küpseda vähem kui 3 minutiga. Kui köögiviljad ja nuudlid on mõlemad pehmed, eemaldage pott tulelt.

6
Nõruta poti koostisosadest vesi. Asetage kraanikaussi kurn. Võtke pott põletilt ning valage köögiviljad ja nuudlid kurnasse, et vesi neist välja voolata. Hoidke köögivilju ja nuudleid kurnas ja asetage see kõrvale. Pange pott tagasi pliidiplaadile.

7
Lisa potti vesi, maitseainepakid ja juust. Seadke poti põleti keskmisele kuumusele. Sega potis vispliga vesi, rameni maitseainepakid ja prantsuse sibula juust. Segage segu pidevalt, kuni see on ühtlane.

8
Sega juustu segu nuudlite ja köögiviljadega. Loksutage köögivilju ja nuudleid, kuni need on veel kurnas, kraanikausi kohal veidi edasi-tagasi, et eemaldada neist ülejäänud vesi. Seejärel vala köögiviljad ja nuudlid potti tagasi. Segage koostisosi, kuni need on hästi jaotunud ning köögiviljad ja nuudlid on kastmega kaetud.

9
Sega juurde pimientos ja naudi. Segage puulusikaga pimientos. Keeda kõiki koostisosi umbes 3 minutit. Kui koostisosad on kuumad ja ühtlaselt kastmega kaetud, on veggie ramen primavera valmis. Serveeri ja naudi.

10
Kuumuta oma ahi. Seadke ahi temperatuurini 400 °F (204 °C). Tavaliselt kuumenevad ahjud 10–15 minutiga, kuigi see aeg võib olenevalt ahjust erineda. Oma aja maksimaalseks ärakasutamiseks jätkake selle retseptiga, kuni ahi eelsoojeneb.

11
Keeda külmutatud herned ja ramen vees. Täida keskmise suurusega pott poolenisti veega. Lülitage põleti kuumus kõrgeks ja laske vesi keema. Sisestage herned ja laske veel kord keema tõusta. Lisa rameni nuudlid vette. Küpseta seda umbes 3 minutit, kuni nuudlid ja herned on pehmed.

12
Tühjendage vesi. Asetage kurn oma kraanikaussi. Kalla herned ja nuudlid potist kurnasse, et vesi ära voolaks. Kui kogu vesi on ära voolanud, võtke kurn ja raputage seda kergelt, et eemaldada liigne vesi.

13
Valmista frittata segu. Lisa ricotta ja parmesani juust, munad, piim, pipar ja kaks rameni maitseainepakki suurde segamisnõusse. Segage need vispliga, kuni need on hästi segunenud. Sega puulusikaga sellesse segusse oma herned ja nuudlid.

14
Kalla frittata segu ahjuvormi. Kata ahjuvormi põhi mittenakkuva küpsetusspreiga. Kalla frittata segu ahjuvormi. Kraapige puulusikaga kausist üleliigne segu ahjuvormi ja ajage see ühtlase kihina laiali.

15
Küpseta frittatat ja pane peale tomatid. Sisestage oma küpsetusvorm eelsoojendatud ahju. Küpseta segu umbes 20 minutit. Kui segu on tahenenud, kuid mitte kõva, võta see ahjust välja. Kuumutage tomateid mikrolaineahjus kasutatavas kausis, kuni need on kuumad, seejärel laotage need frittata peale. Serveerige oma frittatat kohe ja nautige. Tõsta ülejäägid kaetud anumasse. Jahutage need kahe tunni jooksul pärast küpsetamist. Nad püsivad head 3 kuni 4 päeva.