Kuidas teha Kit Kat lasanjet

Kas olete tüdinud oma tavalise lasanje tavapärasest juustusest tomatimaitsest? Isegi kui te seda ei tee, võiksite proovida vinget maiuspala kihilisest magusast krõmpsusest, milleks on Kit Kat lasanje. Seda on lõbus teha ja veelgi lõbusam süüa. See on ka ideaalne sünnipäevatordi asendaja lapsele, kes on tavapärasest rullbiskviidist tüdinud.

1
Lao lasanjevormi põhi vahvliküpsistega. Katke see täielikult. Kui viimased ei sobi, lõigake korralikult mõõtu ja asetage vastavalt.

2
Asetage šokolaadiga kaetud kärg suletavasse kotti.

3
Rulli taignarulliga edasi-tagasi ja purusta kärg suureks puruks.

4
Puista vahvliküpsiste aluskihi peale. Katke see nii hästi kui võimalik. Kui teil on puudu, jaotage see ühtlaselt laiali.

5
Sulata valge šokolaad. Kas sulatage see pliidi kohal topeltkatlas või asetage mikrolaineahjukindlasse kaussi ja mikrolaineahjus, kuni see sulab.

6
Vala sulatatud šokolaad purustatud kärjekihi peale. Katke see kiht täielikult; vajadusel sulata veel šokolaadi.

7
Aseta uus kiht vahvliküpsiseid sulatatud valge šokolaadi peale. Nagu eelmisel korral, lõigake vastavalt vajadusele lõpus sobivaks.

8
Puista mini vahukomme otse vahvliküpsistele. Katke hästi.

9
Sulata piimašokolaad. Nagu varemgi, sulatage see pliidi kohal või mikrolaineahjus, olenevalt sellest, kumb on teile lihtsam.

10
Puista sulatatud šokolaadikastmele paks kiht Smartiest või sarnaseid kommikattega šokolaadikompvekke. Lisage nii palju kui võimalik, kuid hoidke kiht ühtlane.

11
Kastmeks serveerimiseks vala peale teine ​​kiht sulatatud piimašokolaadi.

12
Murdke Kit Kat üksikuteks pulkadeks.

13
Asetage Kit Kat pulgad kommilasanje ülaosale.

14
Aseta külmkappi tarduma. Võib-olla soovite nõude katta, et külmkapilõhnad ei saastaks imelist kommimaitset.

15
Eemaldage külmkapist. Aseta peo- või õhtusöögilauale. Varuge nuga ja spaatlit, et külalised saaksid end aidata.