Kuidas suhkruküpsiseid kaunistada

Suhkruküpsised on maitsev maiuspala; vähese vaevaga saad need nii maitsvaks kui ilusaks teha. Ainulaadsete kujunduste loomiseks võite kasutada lihtsat kuninglikku glasuuri ja mõnda toiduvärvi või kaunistada neid asjadega nagu puistad või söödavad särad. See võib olla lõbus pereprojekt, kus igaüks saab lasta oma kunstilisel poolel särada!

1
Segage oma koostisained kokku. Seda saab teha suures kausis, kasutades elektrimikserit. Pane või või margariin kaussi ja klopi mikseriga ühtlaseks ja kohevaks. Seejärel lisa vanilje ja piim võile, jätka samal ajal segage. Lisage järk-järgult tuhksuhkur, jätkates samal ajal mikseri kasutamist. Lisage see vähehaaval umbes 15-20 sekundi jooksul. Nii ei hakka see segamisel klompima.

2
Lisa glasuurile toiduvärv. Kui soovite oma kaunistustes kasutada mitut erinevat värvi, jaotage glasuur mitmesse erinevasse kaussi. Saate hoida ühe partii valgena ja lisada teistele partiidele värve. Soovitud värvi saamiseks lisage toiduvärv järk-järgult. Pidage meeles, et glasuur kuivab sageli tumedamaks, kui see märjana välja näeb. Alustage mõne tilga värviga, seejärel segage, et näha glasuuri uut värvi. Jätkake toiduvärvi lisamist mõne tilga kaupa, kuni varjund on see, mida soovite. Tumedamad ja julgemad värvid nõuavad rohkem toiduvärvi. Mõnel juhul võite vajada kuni pool pudelit toiduvärvi.

3
Asetage glasuur torukottidesse. Glasuuri küpsistele kandmiseks vajate torukotte. Võite osta kotte ja metallist toruotsikuid või teha ise, kasutades kilekotti.Lusikaga glasuur võileivakotti ja lõigake võileivakoti nurka väike auk. Lõika võileivakotist väga väike tükk. alustamiseks, sest saate seda vajadusel alati laiendada. Kui lõikate liiga palju, valgub glasuur liiga kiiresti välja. Kasutage iga värvi jaoks ühte kotti, kaasa arvatud tavaline valge glasuur.

4
Valmistage küpsiste katmiseks õhem glasuur. Kui kannate küpsisele glasuuri, saate kasutada kahte erinevat tekstuuri. Üks on veidi paksem, teine ​​aga vedelam, peaaegu nagu siirupi konsistents. Paksem glasuur on see, mille olete juba loonud. Seda saab kasutada küpsistele detailide täpsustamiseks või glasuuriga joonte tõmbamiseks. Õhema glasuuri valmistamiseks lisate glasuurile vähehaaval vett. Seda jooksvamat versiooni saab kasutada “üleujutamise” tehnikas, kus katate kogu küpsise pinna sileda ja lameda glasuuriga.

5
Looge küpsise serva ümber ääris. Paksema glasuuriga tõmbate ettevaatlikult küpsise välisserva ümber õhukese joone. See loob äärise ülejäänud glasuurile ehk potentsiaalse kujunduse.

6
Täida ülejäänud küpsis glasuuriga. Kasutades õhemat glasuuri, pigistage glasuur õrnalt küpsise ümber joonistatud piiresse. See annab teie küpsisele sileda, teie valitud värvi jäätuva pinna.

7
Katke oma küpsis glasuuri asemel šokolaadiga. Kui te ei soovi küpsistel glasuuri kasutada, võite küpsise ülaosa katta sulašokolaadiga. See võib teie küpsistele lisada veidi šokolaadimaitset ja kontrastset värvi. Selleks peate: hankima kaussi sulatatud šokolaadi.Küpsise servast kinni hoides keerake see tagurpidi, nii et ainult ülaosa sukeldub sulašokolaadi sisse.Keerake küpsist veidi vasakult paremale, et valmistada. veenduge, et kogu pealispind oleks kaetud õhukese šokolaadikihiga.Lase šokolaadil täielikult kuivada, selleks kulub umbes tund.

8
Värvige küpsisele lihtsad mustrid. Kui soovite oma küpsistele maalida lihtsaid mustreid, saate joonistatud äärise serva sisse teha mitmeid asju. Üks lihtne kujundus on täppide värvimine. Pigistate lihtsalt oma torukottidest välja väikesed glasuurist tilgad ja tilgutate need üle küpsise pealmise. Täpid saab hõlpsasti südameteks muuta. Vormige täpid hambaorkuga südamekujuliseks, kui need on veel märjad. Küpsistele saate teha triipe, mida saab hõlpsasti siksakiteks muuta. Pärast küpsiste ülaosale triipude tõmbamist muutke hambaorkuga triibud siksakiteks, kui glasuur on veel märg.

9
Kujundage värviblokeeringuga kommiroog. Värviblokeerimise tehnikas kasutatakse teie loodud paksemate ja õhemate glasuuride kombinatsiooni. Näiteks sobib see tehnika suurepäraselt, kui soovite teha suhkruroo kujundust. Valge ja paksema glasuuriga joonistage küpsise peale ristkülikud. Need on teie kommiroo valged triibud. Täitke valgete joonte vahelised ruumid õhema glasuuriga punase glasuuriga.

10
Kujundage jõulupuu küpsis glasuuriga ja “kaunistustega”. Tõmmake paksema glasuuriga küpsise ümber ääris ning seejärel kasutage õhemat glasuuri küpsise pinna katmiseks ja roheliseks värvimiseks. Seejärel saate oma puule lisada kaunistusi. Erinevat värvi glasuuriga saate küpsise pinnale lisada täppe, mis on “kaunistused”. Puu pinnale saate lisada puisteid või isegi söödavaid sädeleid ja kristalliseerunud. suhkur.

11
Katsetage oma kujundusega. Nüüd, kui teate, kuidas glasuuriga joonistada, ja kasutate üleujutustehnikat, saate küpsiste kujundamisel loominguliselt liikuda. Kasuta erinevate värvide segu, saad küpsiste ülaosadele värvida erinevaid kujundusi. Võite kasutada ka glasuuri ja selliste asjade kombinatsiooni nagu puistad või söödav sära.