Kuidas piparkoogimaja kaunistada

Piparkoogimajade kaunistamine on paljude perede populaarne jõulutraditsioon. Piparkoogimaja kaunistamiseks on palju erinevaid viise, kuid on mõned hädavajalikud esemed, mida kõik vajavad: kuninglik glasuur, torukotid ja muidugi palju-palju komme! Selleks, et teie maja teistest eristuks, võite kommide ja glasuuriga lisada huvitavaid detaile, nagu valgustid, telliskiviseinad ja isegi jõulupuud. Kasutage neid näpunäiteid, et teha piparkoogimaja, mis näeb söömiseks piisavalt hea välja.

1
Ostke või tehke ise kuninglik glasuur. Piparkoogimaja kaunistamiseks vajate palju glasuuri. Parim glasuuritüüp on kuninglik glasuur, kuna see kuivab kõvasti ja on kauakestev – sobib suurepäraselt piparkoogimaja koos hoidmiseks kogu pühade ajal. Võite teha oma kuningliku glasuuri või osta selle küpsetusettevõttest või toidupoest. Mõned poed müüvad eri värvi kuninglikku glasuuri. Lume jaoks võiksite kasutada valget, jõulupuude jaoks rohelist ning värviliste tulede jaoks punast ja sinist glasuurit. Kui te ei leia värve või soovite ise värve teha, ostke pehme geelpasta toiduvärv. Erinevate värvide valmistamiseks valage glasuur eraldi kaussidesse. Lisage 1-2 tilka soovitud toiduvärvi ja segage seda lusikaga, kuni värvid on ühtlaselt jaotunud. Kui soovite muuta värvi tumedamaks, lisage veel paar tilka ja segage uuesti.

2
Hankige torukotid, mis muudavad jäätumise lihtsamaks. Glasuuri korralikuks pealekandmiseks on vaja ka torukotte. Kõik, mida pead tegema, on panna glasuur, mida kavatsed kasutada, koti sisse ja pigistada seda ülevalt, kuni glasuur tuleb otsast välja. Torukotte saab osta enamikust toidupoodidest või teha need ise, kasutades kilekotte või pärgamentpaberit. Kui kasutate piparkookide kaunistamise ajal mitut torukotti, asetage torukottide otstele niiske rätik, et vältida kottide teket. jäätumine kõvenemisest. Erinevate efektide loomiseks oma torukottidega saate osta erineva kuju ja suurusega otsikuid. Näiteks mõnel torukottidel on ümmargused otsad, mis tekitavad puhta jäätumise täpi, samas kui teistel torukottidel on tähtotsad, mis loovad detailsema jäätumise punkti.

3
Kasutage punast ja valget komme, et luua kommiroost piparkoogimaja. Selle piparkoogi teema jaoks vajate kõiki punaseid ja valgeid komme. Otsige ümmargusi piparmündikompvekke, kommiroogasid, punaseid kummipiisasid, kuumi tamale ja muid teile meeldivaid punaseid komme. Kaaluge ka punast ja valget glasuuri, et piparmündi teema juurde jääda. Ümmargustest piparmündikommidest saab suurepäraseid minipärgi või aknaid. Kinnitage need maja külgedele, et lisada oma kommikoogimajale kaunistus. Kasutage oma piparkoogimaja ees kahte kommipulka, mis toimivad laternapostidena. Nende püsti hoidmiseks toeta need vastu katuse nurki ja kinnita need kuningliku glasuuriga.

4
Hoidke see lihtsaks talvise imedemaa piparkoogimajaga. Valge talveimedemaa on jõulude ajal väga populaarne. Selle teema jaoks on vaja palju valget glasuurit ja komme, mida saab kasutada lume ja jääpurikate tekitamiseks. Lisage kindlasti valgeid komme, nagu valged M&M-id, jogurti rosinad ja kookosemaitselised tarretised. Täiesti valge teema järgimiseks võite kasutada valget glasuurit, et visandada uks ja aknad, teha pärja ja isegi jõulupuud. oma majja. Kui soovite talve imedemaa teema juurde jäädes lisada veidi värvi, kasutage jõulupuude valmistamiseks rohelist glasuurit ja seejärel lisage lume jaoks valge glasuur. Saate lisada värvi ka majaosadele, näiteks sinine glasuur uksele või punane glasuur akendele.

5
Ostke piparkoogimaja komplekt traditsiooniliste kaunistuste jaoks. Kui olete piparkoogimajade kaunistamises uus ja soovite traditsioonilisemat välimust, on olemas komplektid, mida saate osta kõige vajaliku jaoks! Internetist või kauplustest leiate komplekte, millel on teie jaoks juba tehtud kaunistused. Enamikul komplektidel on kohandatud glasuurkaunistused, nii et need sobivad ideaalselt, kui teil pole glasuuriga keerukate kujunduste tegemisel palju kogemusi. Leiate komplektid jõuluvana, piparkoogimeeste, põhjapõtrade ja paljude muude jõuludega seotud asjadega.

6
Laota katusele valget jäätumist, mis kujutab endast lund. Klassikalise lumise katusega piparkoogimaja puhul kandke valge glasuur üle kogu pinna. Kasutage võinuga, et see üle katusepaneelide laiali laotada. Veenduge, et glasuur oleks ühtlaselt jaotatud, et teie piparkoogimaja näeks kena välja. Kui plaanite pärast glasuuri paigaldamist katusele komme lisada, tehke seda kiiresti, kuni glasuur on veel pehme. Need kleepuvad katusele ja jäävad peale ka pärast jäätumise kuivamist.

7
Katusele krimpsuliste katusesindlite joonistamiseks kasutage torukotte. Kui soovite realistlikuma välimusega katust, kasutage oma jäätumist ümarate katusesindlite loomiseks, selle asemel, et seda üle katuse laiali laotada. See lisab teie piparkoogimajale lõbusat ja veidrat sisekujundust. Selleks pane oma valitud värviline glasuur torukotti. Hoidke kotti katuse pinna lähedal ja pigistage seda aeglaselt, kuni jäätumine hakkab välja tulema. Valmistage katusesindlid, kasutades glasuurit, et joonistada poolringe mööda katuse pikkust järjest. Jätkake katusesindlite ridade tegemist, kuni kogu teie katus on kaetud. Saate teha katusesindlid nii suureks või väikeseks, kui soovite. Lisage oma katusesindlitele täiendavat kaunistust, asetades igasse ümardatud punkti väikesed kommitäpid.

8
Värviliste jõulutulede jaoks pane katusele jujuubid. Jujuubid on väikesed silindrikujulised kummikommid, mis sobivad suurepäraselt piparkoogimaja kaunistamiseks. Selleks, et need näeksid välja nagu jõulutuled, võite asetada need ümber katuse servade. Määri peale õhuke glasuur ning seejärel lao peale kommid korralikus reas. Asetage värvid juhuslikus järjekorras, et anda sellele realistlikum välimus.

9
Toru äärtele jääpurikad katuselt alla rippuma. Laota katuse servadele paks glasuurjoon. Seejärel tõmmake plastnoa abil osa jäätumist allapoole, kuni see näeb välja nagu katusel rippuv külmunud jääpurikas. Jätkake seda kogu katuse pikkuses, kuni olete jääpurikate arvuga rahul. Realistlikuma väljanägemise saamiseks tehke oma jääpurikad erineva pikkusega ja suurusega. Samuti saate jääpurikaid valmistada ainult torukottide abil. Kõik, mida pead tegema, on kotti pigistada, lasta jäätumisel tekkida ja seejärel hakata otsikut aeglaselt alla tõmbama. Kui olete saavutanud eelistatud jääpurika pikkuse, lõpetage pigistamine ja tõmmake ots eemale.

10
Katke õmblused, kus majanurgad ühinevad, kommidega. Piparkoogimaja seinu kokku pannes võib selle kooshoidmiseks kasutatav valge glasuur pisut silma riivata. Kui soovite nende valgete joonte varjamiseks värvilist viisi, kasutage lihtsalt kommi! Servade vooderdamiseks võite kasutada mis tahes tüüpi komme, näiteks M&M-i, kummipiisasid või isegi Twizzlereid. Töötage kommide pealekandmisel kiiresti, enne kui glasuur kuivab ja kõveneb.

11
Telliskiviseinte tegemiseks tõmmake horisontaalsed ja vertikaalsed jooned. Piparkoogimaja seintele lisadetailide lisamiseks kasutage telliskiviseinte tegemiseks oma glasuur- ja torukotte. Kasutades väga peene otsaga torukotti, tõmmake mööda oma maja seinu horisontaalsed jooned. Asetage need ruumidesse, et muuta oma tellised nii laiaks või õhukeseks, kui soovite. Kui horisontaalsed jooned on valmis, lisage telliskivikujude loomiseks vertikaalsed jooned. Tõstke vertikaalsed jooned järjestikku, selle asemel et tõmmata need otse ülevalt alla, et muuta tellised realistlikumaks. Valge glasuur näeb piparkoogimaja telliste jaoks kõige paremini välja, kuid võite valida mis tahes värvilise glasuuri, mida eelistate.

12
Tee munakivisein tarretistega ja glasuuriga. Munakivisein annab teie piparkoogimajale professionaalse ilme. Seina ehitamiseks määrige seina pikkuses õhuke kiht valget glasuuri. Seejärel katke sein, asetades glasuurile tarretised. Veenduge, et kogu sein oleks tihedalt kaetud tarretistega, nii et see näeks välja nagu munakivisein, mitte juhuslikult paigutatud tarretis. Kui soovite, et munakivi näeks välja realistlikum, kasutage kivivärvi tarretisi, nagu pruun, hall, ja päevitus. Neid värvilisi tarretisi võib leida spetsiaalsest veebipõhisest kommipoest.

13
Kasutage vitraažakende valmistamiseks kummitilku. Lisage oma piparkoogimajale ilus ja huvitav element, luues vitraažaknad. Asetage kummitilk lõikelauale ja kasutage taignarulli, kuni see on täiesti tasane. Korrake seda lamestamisprotsessi vähemalt 3 erinevat värvi kummikommiga. Kui olete närimiskummide rullimise lõpetanud, lõigake need kääridega ribadeks, seejärel kleepige need kokku. Lõika oma lapik kummikommid soovitud aknakujuliseks, seejärel kleepige need oma maja küljele kuningliku glasuuriga. Kui soovite kiiret ja lihtsat viisi vitraažakende valmistamiseks, ostke pealekandmiseks mitme maitsega puuviljarullid. teie seintele kui akendele. Soovitud akna kuju saamiseks lõigake need kõigepealt ära.

14
Valmistage oma piparkoogimajale rohelise glasuuriga pärg. Täitke täheotsaga torukott rohelise glasuuriga, et teha oma maja ette jõulupärg. Pärja tegemiseks peate oma torukotiga tegema mitu täppi, et moodustada ring. Asetage kott otse välja ja hoidke selle otsa kergelt pinnast eemal. Pigistage õrnalt, seejärel peatuge ja tõmmake ots eemale, kui olete soovitud suuruse saavutanud. Pärja täidlasemaks muutmiseks kasutage rohelist glasuurit ja muutke oma täpid erineva suurusega. Kui soovite midagi huvitavamat ja värvilisemat, tehke pom-pom pärg. Kasutage ülaltoodud meetodiga sama tehnikat, kuid kasutage glasuuriks ümmarguse otsaga torukotte ja erinevaid värve.

15
Määri oma maja alusele kuninglikku jäätumist lumise õue jaoks. Kinnitage oma piparkoogimaja kuningliku glasuuriga tasasele tahvlile. Seejärel lisage tahvlile jäätumist, et anda sellele lume välimus. Määrige see ümber võinoa või nurga all oleva spaatliga, et glasuur oleks ühtlase kihina.

16
Looge kõnnitee kummitilkade abil. Huvitav viis piparkoogimaja ümber dekoratsiooni lisamiseks on teha tee, mis viib ukseni. Jalutuskäigu tegemiseks lisage ukse mõlemale küljele kaks glasuuri rida. Seejärel asetage glasuurile kummitilkade rida, nii et see loob tee. Tarretistest saate teha ka munakivitee, mis viib ukseni. Selleks lisa ukseni suunduv glasuurkiht. Seejärel kleepige tarretised glasuurile tihedalt kokku pakitud, et need meenutaksid munakivi.

17
Lisage oma piparkoogiaiale kringlit, et luua tara. Selle sammu jaoks vajate kõva kringlit. Võite kasutada väikseid kringlipulki või traditsioonilist sõlmega kringlit. Lisage põhjale glasuur, et luua oma piparkoogimaja ümber ääris. Seejärel asetage kringlid tara moodustamiseks kõrvuti glasuurile. Tagamaks, et kringlid ümber ei kukuks, vooderdage kringli põhi mõlemalt poolt glasuuriga. Vooderdage kringli ülaosa glasuuriga, et luua aiale sadanud lume ilme.

18
Kasutage jõulukuuskede valmistamiseks jäätiseid ja rohelist glasuuri. Lisage mõne jõulupuuga maja ümbritsevaid pühadeelemente. Selleks hankige jäätisetorbiga vahvel ja asetage see tagurpidi maja ette. Pane tärniga otsaga torukotti rohelist glasuurit ja lisa koonuse ümber glasuuritäpid. Seejärel valage puule mõned puistad, et need näeksid välja nagu jõulupuu tuled. Et puud oleks realistlikumad, kasutage erinevat tooni rohelist glasuurit ja erineva suurusega torukottide otsi.

19
Piserdage maja kondiitrite suhkruga, et imiteerida värskelt sadanud lund. Kondiitrite suhkur ehk tuhksuhkur on maitsev ja sobib suurepäraselt valmis piparkoogimaja lisamiseks. Lihtsalt haarake peotäis sõrmedesse ja puistake seda kergelt üle oma katuse ja õue. Suuremate lumehelveste jaoks võite kasutada ka purustatud kookoshelbeid või sädelemiseks söödavaid sädeleid.