Kuidas serveerida tequila shotte

Kas keegi ütles tequila shotte? Ükskõik, kas korraldate majapidu või veedate tüdrukuteõhtut, see klassikaline kaader paneb peo käima. Traditsioonilise ampsu jaoks võite lisada soola ja laimiviilu või segada seda vähese puuvilja või Jell-O-ga. Ükskõik, mille valite, jäävad teie kaadrid kindlasti peo eluks.

1
Valage oma tequila jää peale šeikerisse. Sa ei vaja tonni jääd; umbes käputäis teeb. Valage jää šeikerisse, seejärel niristage selle peale umbes 2 ampsu või 44 ml tequilat. See on lihtne viis sooja tekiila jahutamiseks. Jahutatud tekiila eemaldab alkoholi. põletada vaid veidi.

2
Loksutage tequilat umbes 10 sekundit. Asetage pint klaas šeikeri peale ja võtke see kahe käega üles. Raputage seda umbes 10 sekundit edasi-tagasi, et alkohol maha jahutaks. Kui eelistate oma tequilat soojalt, ei pea te seda jahutama.

3
Viige laimikiil üle 2 shotiklaasi serva. Lõika laim kolmeks või neljaks osaks, seejärel korja klaasid. Tõmmake laimiviil üle iga klaasi serva, et see soola jaoks piisavalt kleepuks. Laimid on ka suurepärased jälitajad, nii et hoidke paar viilu, et neid hiljem imeda.

4
Kasta serv soola sisse. Valage väikesele taldrikule veidi meresoola ja haarake seejärel lubjatud klaasid. Kastke servad katmiseks soola sisse. Võite kasutada ka margaritasoola. Sool aitab vähendada alkoholi teravust.

5
Valage oma tequila klaasidesse. Haarake oma šeiker ja valage jahutatud tequila mõlemasse klaasi. Püüdke veenduda, et need on üsna ühtlased, ja täitke need lõpuni (kui need on standardse klaasisuurusega). Kui kasutate topeltklaasi, saate selle kahe löögi jaoks lõpuni täita. või hoidke seda 1 ampsu jaoks poole peal.

6
Serveeri ampsud kõrvale laimiviiluga. Kui on aeg võtta amps, limpsige soolatud serva, tulistage tekiilast ja seejärel imege alkoholimaitse varjamiseks laimiviilu. Salvestage oma prillid juhuks, kui soovite hiljem veel ühe võtta! Kui te ei vaja tagaajamist, ei pea te lubjakiilu imema.

7
Riista 4 klaasi suhkruga. Haarake oma prillid ja tehke veljed märjaks, et need oleksid kergelt kleepuvad. Valage taldrikule veidi turbinaadosuhkrut või fariinsuhkrut, seejärel kastke servad suhkrusse, et saada veidi magusat maitset. Suhkur ei vähenda alkoholi maitset nii palju kui sool, kuid see haakub palju paremini nende troopiliste piirkondade magusate maitsetega. kaadrid.

8
Sega šeikeris tequila, viin, ananassimahl ja pina colada segu. Valage 2 vedelat untsi (0,059 l) tekiilat, 0,030 l ananassi viina, 3 untsi (0,089 l) ananassimahla ja 2 untsi (0,059 cola) pina segu shakerisse. Loksutage vedelikke umbes 30 sekundit, kuni need on täielikult segunenud. Kui soovite, et ampsud oleksid külmad, lisage šeikerisse veidi jääd.

9
Vala segu oma shotiklaasidesse. Proovige valada need võimalikult ühtlaselt, nii et jook ulatub klaasi ääreni. Kui teie peokülalised pole veel saabunud, võite oma shotte hoida külmkapis, et need maha jahutada. Samuti saate oma shottidest teha suure kannu ja neid ükshaaval kogu öö välja jagada.

10
Kaunista shotid ananassiviiluga. Lõika ananassi ümmargune viil 4 või 5 viiluks. Kleepige üks tükk hambaorki ja tasakaalustage see oma ampsu serval, enne kui serveerite selle külalistele. Kui teete ampsu, imege ananassiviil jälitajaks (kui seda vajate).

11
Keeda 1 c (240 ml) apelsinimahla. Valage oma apelsinimahl kastmepannile ja keerake pliit kõrgele kuumusele. Oodake, kuni näete, et vedeliku ülaossa kerkivad suured mullid, et teada saada, millal see keeb, ja seejärel vähendage kuumust keskmisele. Olenevalt pliidiplaadist võib selleks kuluda 5 minutit või vähem.

12
Sega sisse 1 pakk kirsi Jell-O. OJ ja kirsimaitse on klassikaline kombinatsioon tekiila päikesetõusu jaoks, mida saate oma kaadrites jäljendada. Tühjendage Jell-O pakk keevasse apelsinimahla ja segage seda, kuni see on täielikult lahustunud. Kui soovite, et teie ampsud maitseksid nagu apelsinimahl, võite kasutada ka maitsetut želatiini.

13
Lisage 0,5 ° C (120 ml) tequilat ja 0,5 ° C (120 ml) apelsinimahla. On aeg lisada alkohol! Segage ülejäänud 2 vedelikku, kuni segu on täielikult segunenud. Kui soovite lisada veidi kirsi maitset, lisage 2 untsi (0,059 l) maraschino kirsimahla.

14
Valage segu 10 plastikust klaasi. Selliseid prille saate osta enamikust peotarvete kauplustest. Jaotage segu ühtlaselt ja avage kaaned, kui need on olemas. Et teie ampsud näeksid üliarmsad välja, valage need õõnsateks oranžideks poolikuteks, mitte ampsuklaasideks.

15
Pane ampsud umbes 2,5 tunniks külmkappi seisma. Želatiin vajab tardumiseks veidi aega, nii et tehke need paar tundi enne külaliste saabumist. Kui shotid on valmis, võtke need külmkapist välja ja jagage ükshaaval välja. Kui valasite ampsud apelsini pooleks, lõigake need kolmeks viiluks ja ulatake nii.