Kuidas muuta õlu paremaks maitseks

Õlu peaks maitsema suurepäraselt, kuid maailmas, mis pole ideaalne, ei ole kõik õlled võrdsed. Ja arvestades, et igaühel meist on erinev maitse, on mõned õlled teie individuaalsete eelistuste kohaselt tõenäoliselt vähem maitsvad kui teised. Kuid kui olete selle õlle ostnud ja teie ja nauditava õllejoomisesansi vahele jääb vaid selle nõrk maitse, pole kõik veel kadunud. Mõne maitsva eseme lisamisega saate sellele vähem maitsvale õllele veidi tulekahju taastada. Kuigi need soovitused pole kõigile mõeldud, on õlut juba joomiskõlbmatuks tunnistatud võita ja mitte midagi kaotada, kui vähemalt neid ideid proovite.

1
Vala klaas õlut. Jätke lisaruumi muude koostisosade lisamiseks.

2
Valige koostisosad. See artikkel võib töötada kahel viisil. Võite lõpetada ühe koostisosa lisamise või lõpetada pärast mitme või kõigi koostisosade lisamist. See sõltub teie isiklikest maitse-eelistustest, kuid tõenäoliselt tasub proovida kogu koostisosade loetelu vähemalt korra läbi töötada, et näha, kas see teile meeldib!

3
Lõika laim pooleks ja pigista mõlemast poolest mahl tühja klaasi.

4
Vala õlu klaasist laimimahla klaasi. Vala õlut kindlasti aeglaselt ja kalluta tassi valamise ajal kergelt, et vältida vahu tekkimist. Siinkohal võite peatuda ja nautida laimiga kaetud õlut või jätkata. Kui peatute siin, segage õrnalt.

5
Lisa õlle- ja laimimahla segule näpuotsaga soola. Kas peatuge siin või jätkake. Kui peatute siin, segage õrnalt.

6
Valage õlle- ja laimimahla klaasi, kumba eelistate, klamato, tomatimahl või V8/juurviljamahl. Kas peatuge siin või jätkake. Kui peatute siin, segage õrnalt.

7
Vürtsika maitse saamiseks lisa kuum kaste. Kasutatava kuuma kastme kogus oleneb eelistatavast vürtsikogusest (tuline kuumus). See samm on kindlasti valikuline, kuid annab õllele tõesti tõuke!

8
Sega kergelt ja serveeri ülimat uut õlut.