Kuidas lõigata oma pulmatorti

Tassikookide torn on suurepärane, kuid see ei asenda klassikalist pulmatorni. Vana-Rooma aegadest tänapäevani on pulmapidustuste keskmes pidulik tordilõikamine. Lisaks sellele, et see on magus maiuspala, toob see ka õnne kõigile vastuvõtus viibijatele. Kuna see on oluline traditsioon, tahate teada, kuidas oma pulmatorti õigesti viilutada, proovida ja serveerida.

1
Telli oma kook. Kui saate pagariärist virna koogi (tavaliselt on see kolme- kuni viiekihiline), peaksite tellimuse esitama vähemalt kuus kuni kaheksa nädalat enne pulmi. Kui valite kahe- või kolmetasandilise võltskoogi, võite tellida ka suure söödava koogi, mis toimiks alumiseks kihiks.

2
Hankige õiged tööriistad. Koogi lõikamiseks vajate nuga ja servi, mis meenutab spaatlit. Võite taotleda dušikingiks hõbetatud nuga ja serverikomplekti või küsida oma perelt, kas neil on pärandriistu, mida edasi anda. Kui ei, siis saab teie vastuvõtukoht teile vajalikke söögiriistu laenata.

3
Arutage oma lähenemisviisi. Rääkige oma tulevase abikaasaga sellest, kuidas te üksteist toidate. Otsustage, kas jagate esimest koogitükki viisakalt või metsikult. See vestlus on oluline enne pulmi, et teie suurel hetkel poleks üllatusi. Koogi abikaasale näkku surumine on ebasobiv ja muutub ebapopulaarseks, sest see võib rikkuda riided, meigi ja meeleolu. Isegi kui otsustate hoolikalt jagage esimest viilu kahvliga või söötke see ettevaatlikult üksteisele sõrmedega, veenduge, et läheduses on salvrätikud. Olenemata sellest, millist lähenemist kasutate, määrake DJ või keegi, kellel on volitused ja mikrofon, teatama, millal kook lõigatakse, et külalised saaksid seda saavutust jälgida.

4
Loo meeleolu. Tordi lõikamine on osa teie vastuvõtu meelelahutusest. Seetõttu võiksite muusikat lisades sellest maksimumi võtta. Kui teil on plaanis DJ, võite eelnevalt kokku leppida, et koogi lõikamisel esitatakse spetsiaalne lugu. Populaarsed valikud on järgmised: “Sugar, Sugar”, autor The Archies” How Sweet It Is, James Taylor”Cut The Cake, autor Average White Band

5
Astuge asendisse. Enne koogi lõikamist peate määrama oma käte õige asetuse. Isegi kui üks või mõlemad teist on vasakukäelised, kasutage oma paremat kätt. See näitab, et tegutsete mõlemad koos.

6
Tee see hea välja. Kuna kõik pilgud (ja fotograafi objektiiv) on suunatud teile ja teie abikaasale, seiske koogi taga, et külalised teie nägusid näeksid. Sellega saab kook ka kaamera ette. Lõika kindlasti väike tükk, kuna see hetk on pigem kauakestev kujund kui kohene rahuldus.

7
Lõpetage tegevus. Kõige puhtama lõike saamiseks suuna nuga koogi põhja (alumine kiht). Viiluta aeglaselt ja kindlalt. Üks teist saab serverit vasaku käega üles võtta, teine ​​aga taldrikut. Koos töötades kasutage koogiviilu taldrikule suunamiseks serverit.

8
Lase oma abikaasal esmalt kooki maitsta. Enamik inimesi ei tea, et järgmiseks tulevad vanemad. Igaüks teist serveerib oma äiale oma viilud. See žest loob teie uute pereliikmete suhtes head tahet.

9
Jätke see professionaalide hooleks. Pärast seda, kui teie ja teie (ja vanemad) olete viilud saanud, viib keegi teie kohast pulmatordi kööki. Kuigi külalistele meeldib vaadata, kuidas sina ja su parem pool esimest viilu lõikad, ei taha keegi näha, kuidas kook sadadeks tükkideks jagatakse. Köögitöötajad saavad seda teha suletud uste taga.

10
Hoolitse oma külaliste eest. Teie koha teenindajad tulevad köögist tagasi, et serveerida külalistele ülejäänud kooki. Sageli sisaldab see teenus ka lusikatäit jäätist. Kui aga vastuvõtus on juba magusa laud, võid saata külalised koju koos koogitükiga väikeses kotis. Kuid kui see pole puuviljakook, võib see olla räpane peoteene.