Kuidas kooki täita

Koogi täitmiseks on palju võimalusi alates moosist ja siirupist kuni keerulisemate nullist valmistatud täidisteni.

1
Lisa moos otse purgist. Valige moos, mis täiendab koogi maitset. Määri lihtsalt piisavalt moosi koogi põhja poole servadest keskele või ringikujuliselt.

2
Lisa õrnalt soojendatud moos. Raskema moosi puhul aitab selle soojendamine kergemini laiali valguda. See sobib eriti hästi sellise moosi jaoks nagu aprikoosimoos. Lisa vajalik kogus väikesesse kastrulisse. Kuumuta õrnalt paar minutit, segades, et moosi veidi laguneks. Seejärel tõsta tulelt ja määri koogipõhjale, kuni see on kaetud.

3
Aseta pealmine kiht koogile. Kui te seda teete, pange kook külma või jääga.

4
Valige sobiv siirup. Siirupit kasutades eeldatakse, et see kataks põhja poole, aga imbuks ka koogi sisse, seega peab see olema koogiga hästi kokkusobiva maitsega ja koogi tekstuur peab olema selline, et leotada kuluks hästi , näiteks rullbiskviidi või kergelt kuiva tekstuuriga kook, millele võib lisada niiskust. Kasutatavad siirupid võivad olla: šokolaadisiirup, maasikasiirup, vahtrasiirup, kuldne siirup, võisiirup jne.

5
Nirista siirup üle põhja poole võimalikult ühtlaselt. Kata nii palju põhjapoolt kui võimalik, aga ära mine päris servani, kui siirup üle külje valgub ja inetu välja näeb. Samuti võib koogi ülemisele poolele augu torgata ja siirupit niristada. ava (või aukude) kaudu ülemisse poolde. Seda tehakse siis, kui soovite, et mõlemad koogipooled oleksid maitsega hästi imbunud või kui proovite päästa liiga kuiva kooki.

6
Aseta peale pealmine kiht. Kui teete seda, pange ülejäänud kook külma või jääga.

7
Kasutage ülaltoodud koostisosi.

8
Vahusta või segamisnõus ühtlaseks.

9
Vahusta järk-järgult glasuur, suhkur ja kakaopulber.

10
Lisage brändi ja segage hästi.

11
Määri või tuub koogipõhjale kuni täidiseni.

12
Aseta peale pealmine kiht. Kui teete seda, pange ülejäänud kook külma või jääga.