Kuidas ja kaota Koshari

Koshari on autentne Egiptuse roog, mis koosneb läätsedest, riisist ja pastast. Roa iga komponent valmistatakse eraldi ja seejärel kombineeritakse kõige lõpus. Seda peetakse Egiptuse rahvustoiduks ja see on tavaline tänavatoit, mida naudivad paljud. Tavaliselt võib selle peale panna praetud sibul ja äädikas tomatikaste.

1
Lisa väikeses kausis pruunid läätsed. Lisa kaussi vesi ja loputa läätsed korralikult läbi. Nõruta vesi välja.

2
Lisa potti neli tassi vett. Lisa veele näpuotsaga soola. Lülitage pliit kõrgele ja oodake, kuni vesi keeb. Lisa pestud läätsed.

3
Küpseta läätsi keskmisel kuumusel umbes 20 minutit või kuni need on “al dente”. Kurna läätsed. Hoia läätsed kurnas ja tõsta hilisemaks ajaks kõrvale.

4
Lisage väikesesse kaussi valge riis. Lisa kaussi vesi ja loputa valge riis korralikult läbi. Nõruta vesi välja. Asetage valge riis riisikeetjasse.

5
Lisage väikesele praepannile teie valitud toiduõli. Lülitage pliit kõrgele, seejärel lisage purustatud vermicillid. Segage vermicilli kõrgel kuumusel, kuni see saavutab “oranžipruuni värvi”. Asetage see riisikeetjasse pestud riisi peale.

6
Lisage riisikeetjasse kolm tassi vett, et riisi-vermitsilli segu kataks. Lisage riisikeetjasse sool. Sulgege riisikeetja, klõpsake nuppu “valge riis” ja laske sellel küpseda.

7
Lisa suurde potti vesi ja sool. Oodake, kuni vesi keeb. Lisa suvaline pasta. Keeda pasta vastavalt pakendile kirjutatud juhistele. Kui pasta on keedetud, tühjendage vesi.

8
Lisa keedetud läätsed riisi-vermitsilli segu pasta peale. Sega kõik kokku.

9
Asetage kaas poti peale, et koshari saaks soojas hoida

10
Lisa küüslauguküüned köögikombaini. Laske sellel umbes 5-8 sekundit küüslauku purustada.

11
Kuumuta kastrulis veidi toiduõli. Lisa purustatud küüslauk. Prae küüslauku, kuni see muutub lõhnavaks või kuni õli mullitab järsult.

12
Lisa kastmepannile purk purustatud tomateid. Täida…” purki veega ja vala see kastmepannile. Sega kaste.

13
Maitsesta kaste soola, pipra, köömnete ja tšillipiprahelvestega (valikuline). Sega kastet aeg-ajalt.

14
Keeda kastet, kuni see pakseneb. Lisa kastmele äädikas. Keera kuumus madalaks ja jätka segamist. Kata kaste kuni serveerimiseks valmis

15
Lisa serveerimisnõusse soovitud kogus kosharit. Lisa koshari peale soovitud kogus kastet

16
Nautige seda soolast sööki!