Kuidas hoida kartulipüree soojas

Keegi ei taha külalisi võõrutades jäiget, liimist, külma kartuliputru! Enamik meist sööb ja naudib neid sellises seisundis, kuid see pole esmamulje jaoks vajalik. Ärge tundke end halvasti, kui valmistate need tatsid kõigepealt. On viise, kuidas värskeid ja niiskeid maitseid mitu tundi elus hoida.

1
Koguge oma varud kokku. Kui teil on juurdepääs aeglasele pliidile, on see suurepärane võimalus kogu päeva sooja kartulipudru säilitamiseks. Lisaks aeglasele pliidile on teil vaja ka täiendavat võid, koort ja valmis kartulipüree. Vaja läheb umbes supilusikatäit võid ja 2–3 supilusikatäit koort. Ärge kasutage seda tehnikat kartulite soojendamiseks. See meetod töötab ainult värskelt keedetud kartulite puhul.

2
Määri põhja. Lülitage aeglane pliit madalale kuumusele. Asetage või pliidi põhja. Määri võid puulusikaga ümber, et piirkond korralikult määrida. Seejärel nirista koor võile. Sa ei pea ootama, kuni või täielikult sulab. Aeglastel pliitidel kulub soojenemiseks aega.

3
Viige kartulid üle. Pärast piimatoodete vundamendi loomist kuhjake valmis kartulipuder. Veenduge, et kuumus on seatud madalale ja katke.

4
Sega aeg-ajalt. Hoidke kartuleid aeglases pliidis umbes neli tundi. Iga tund segage kartuleid korralikult. Veenduge, et aeglase pliidi põhja külge ei jääks midagi kinni.

5
Serveeri kartuleid. Kui olete kartulite serveerimiseks valmis, tõstke need suurde dekoratiivsesse serveerimiskaussi. Vahusta serveerimisnõus olles kahvliga. Enne kartulite serveerimist asetage lauale kuumutuspadi.

6
Pidage meeles riske. Ahi on vaikeseade, mida me sageli kasutame, kui hoiame midagi soojas. Teisest küljest on ahjud kurikuulsad kartulipudru kuivatamise poolest. Selle juhtumise vältimiseks on viise. See sõltub ainult sellest, milliste tööriistadega kinnitate kartulid enne ahju saatmist.

7
Kasutage kahte kaussi. Õrn aur säilitab kartulipudru niiskuse. Teil on vaja kahte kaussi, millest üks on valmis kartulite kausi hoidmiseks piisavalt suur. Veenduge, et kartulipudrukausi mahuks suuremasse kaussi, mille kaas on kinnitatud. Enne jätkamist veenduge, et kausid on ahjukindlad.

8
Kuumuta vesi. Kuumutage mikrolaineahjus või pliidil umbes tass vett. Kui vesi on kuumutatud, valage see suurde kaussi. Asetage väike kauss sisse, et vesi üle ei voolaks.

9
Hoida ahjus. Kui olete kaks kaussi ette valmistanud, asetage need ahju, mille temperatuur on 200 kraadi Fahrenheiti järgi. Soovi korral võite kasutada madalamat temperatuuri, kuid mitte midagi alla 150 kraadi. See meetod töötab ainult umbes tund. Kontrollige kartulit 30 minuti pärast, et veenduda protsessi toimimises.

10
Serveeri kartuleid. Kui olete kartulid ahjust välja võtnud, vahustage need kahvliga. Kui teil on vaja kartuleid siiski soojas hoida, katke kartulid sooja niiske pesulapiga. Pesulapiga kulub teile veel paarkümmend minutit. Enne toidule kasutamist veenduge, et see oleks puhas.

11
Koguge tarvikud kokku. Selle tehnika jaoks vajate suurt kastrulit, kuumakindlat kaussi ja valmis kartuleid. See meetod ei hoia kartuleid nii kaua soojas kui aeglane pliit.

12
Valmista pann. Täitke pann umbes veerandi ulatuses veega. Lase vesi keema ja seejärel alanda temperatuur madalale.

13
Valmistage kartulid ette. Viige keedetud kartulipuder kuumakindlasse kaussi. Seejärel asetage kauss panni kohale.

14
Katke oma kartulid. Pange kartulipüree kausi peale kaas või kasutage alumiiniumfooliumikihti. Veenduge, et kuumus on madal.

15
Jäta pann podisema. Selle tehnikaga saate kartulipüree hoida soojas kuni kaks tundi. Saate neid tervena hoida ainult siis, kui segate neid iga kahekümne minuti järel. Pöörake tähelepanu, kuna need on pliidil kuivamismärkide suhtes. Näete seda, kui teie kartulid muutuvad koorikuks või isegi värvi muutma.

16
Serveeri kartuleid. Vajadusel eemaldage kauss pannilt. Pärast korralikku kahvliga vispeldamist jõuavad nad laua äärde kuumalt ja kohevana.