Kuidas Coronat juua

Corona on kahvatu lager, mille valmistas Cerveceria Modelo Mehhikos. See on üks enimmüüdud õlu kogu maailmas ja saadaval enam kui 150 riigis. Paljudes kohtades Ameerika Ühendriikides ja välismaal pakutakse Corona õlut traditsioonilise laimi- või sidruniviiluga. Corona õlle valmistamiseks ja joomiseks on aga palju erinevaid viise. Coronat saate juua üksinda või luua uue segatud Corona joogi, lisades õllele palju erinevaid koostisosi, et parandada õlle loomulikke maitseid. Praegu mõjutab meie maailma COVID-19 (koronaviirus). Vaatamata mõningatele kuulujuttudele ei tee Corona õlle joomine teid COVID-19 haigeks.

1
Jahutage Corona. Õlle võid panna sügavkülma, külmkappi või jahutisse. Sõltuvalt meetodist ja õlle algtemperatuurist võib õlle jahutamiseks kuluda 30 minutit kuni paar tundi – nii et otsustades, millist meetodit kasutada, arvestage, kui kiiresti soovite oma esimese õlle avada. Olge ettevaatlik, et mitte jätke õlu sügavkülma kauemaks kui 30 minutiks, kuna see võib plahvatada.Jääveega jahuti kasutamine on kiireim viis õlle jahutamiseks (see kannab soojust kiiremini üle). Selle meetodi puhul laske jääl tund aega või kauem jahutis settida. Kui jää veidi sulab, asetage Corona õlled jahutisse.

2
Avage ja riietage Corona soola ja laimiga. Kasutage pudeliavajat, et eemaldada õlle pealt pudelikork – kuna kõik Corona pudelid nõuavad pudeliavajat. Puista pudeli servale veidi meresoola, Lucase kaubamärgi maitseainet või muud omal valikul soolapõhist maitseainet. Asetage laimiviil õllepudeli avause kohale ja pigistage laimimahl pudelisse. Lükake laimiviil pudelisse, et õlut veelgi rohkem maitsestada. Kui soovite jooki täielikumalt segada, pange pöial õllepeale ja keerake seda paar korda aeglaselt tagurpidi. Olge ettevaatlik: õlle kiirel tagurpidi pööramisel eraldub õlu karbonisatsioon ja see plahvatab.

3
Võtke jook ja nautige oma Coronat. Kuid pidage meeles, et jooge vastutustundlikult.

4
Jahutage Corona. Selle artikli 1. meetodi esimese sammu kasutamine on hea võrdluspunkt õlle kiireks keetmiseks. Kõikide segujookide jaoks on vajalik jahe Corona.

5
Tehke ise segatud Corona. Lisage mikserisse või tühja tassi, milles on pool Corona’t, üks järgmistest toodetest: sidrun, Tabasco kaste, vürtsikas tomatimahl, sool ja/või pipar. Need koostisosad on koroonas kõige levinumad, peale laimi ja soola kombinatsiooni. Nende maitseelementide lisamine Coronale parandab tõesti maitset ja sellega võib olla lõbus katsetada. Kui otsustate, et soovite lisada ainult ühe või kaks koostisosa, võite jätkata ja panna koostisosad otse oma Corona pudelisse. ja jäta need mikserisse panemata.Veenduge, et naudite iga maitset, mille erinevad koostisosad loovad. Saate seda teha, maitstes iga koostisosa, mis on segatud Coronaga klaasis. Kui Corona muutub protsessi käigus soojaks, asetage mikserisse või tassi koos koostisosadega paar jääkuubikut.

6
Tee punane koroona. Lisage 7/8 pudelile Corona 1 tilk viina, 1 teelusikatäis grenadiinisiirupit ja 1 viil laimi. Pidage meeles, et hea viis on panna pöidla õllepeale ja keerata see paar korda aeglaselt tagurpidi. joogi segamiseks. Olge ettevaatlik: õlle kiirel tagurpidi pööramisel eraldub õlu karbonisatsioon ja see plahvatab. Proovige lisada need koostisosad tassi või mikserisse, kui teil on probleeme nende segamisega Corona pudelis.

7
Tehke Mehhiko buldog Margarita. Lisa blenderisse 1 unts tekiilat, 7–10 untsi margaritasegu ja 8–10 jääkuubikut. Sega koostisained homogeenseks seguks. Valage segu 16 untsi (või suuremasse) joogiklaasi ja asetage joogi sisse tagurpidi Corona pudel. Veenduge, et joogiklaasi äär on piisavalt lai, et Corona pudelit ümber lükata. Kui ainsad joogiklaasid, mis teil on, on väikesed, võite proovida kasutada Coronitat (väiksem Corona).

8
Jooge oma segatud Corona. Ükskõik, kuidas otsustate oma Corona segada, saab see maitsev – see on Corona. Ärge unustage lisada laimilisandit ja soola, kui te pole seda juba teinud.