Kuidas Amazonis arvustust jätta

See Selgitatud õpetab teile, kuidas arvutis, telefonis või tahvelarvutis üle vaadata Amazonist ostetud üksus. Kauba, näiteks raamatu, grilli, kleidi või sülearvuti ülevaatamine võib aidata teistel ostjatel otsustada, kas toode neile sobib. Tootearvustused erinevad Amazoni müüjale tagasiside jätmisest, kui soovite vaadata üle ostu-/saatmiskogemuse, mitte toote enda kohta, vaadake jaotist Kuidas jätta müüjale tagasisidet Amazonis.

1
Minge aadressile https://www.amazon.com. Kui olete veetnud oma tootega piisavalt aega, et jätta kasulik ülevaade, avage eelistatud veebibrauseris Amazoni veebisait. Kasulike ja objektiivsete Amazoni arvustuste kirjutamise näpunäiteid leiate jaotisest Kuidas kirjutada objektiivset Amazoni arvustust. Kliendi ülevaated peavad vastama Amazoni nõuetele. kogukonna juhised, mille leiate siit: https://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=201929730

2
Logige oma kontole sisse. Kui näete lehe paremas ülanurgas (“Kontod ja loendid” kohal) sisselogimisvõimalust, klõpsake seda kohe sisselogimiseks. Kui näete seal hoopis oma nime, olete juba sisse logitud. Kui te ei pääse enam juurde Amazoni kontole, mida kasutasite toote ostmiseks, saate siiski kirjutada arvustuse, kasutades teist kontot. Seda lihtsalt ei märgita märgiga “Kinnitatud ost”. Saate toote üle vaadata, otsides seda Amazonist ja klõpsates arvustuste jaotise vasakus servas käsul Write a Customer Review.

3
Klõpsake nuppu Tagastamine ja tellimused. See asub lehe paremas ülanurgas valiku „Kontod ja loendid” kõrval. See viib teid lehele, kus kuvatakse teie hiljutised Amazoni tellimused. Parim on vaadata üksus otse oma tellimustest, mitte lihtsalt otsida toodet Amazoni veebisaidilt. See tagab, et vaatate üle toote õige versiooni/väljaande.

4
Otsige üles tellitud toode. Kui tellisite kauba viimase 3 kuu jooksul, leiate tellimuse praegusel lehel allapoole kerides. Kui toode osteti enne seda aega, klõpsake rippmenüül, kus on kirjas viimased 3 kuud (esimese tellimuse kohal) ja valige mõni muu ajaperiood. Samuti saate kaupa otsida, sisestades selle nime väljale „Otsi kõik tellimused” tühjaks ja seejärel klõpsake nuppu Otsi tellimusi.

5
Klõpsake tellimuse kõrval käsul Kirjuta tootearvustus. See on hall nupp nuppude komplektis toote nimest paremal. Kui tellimuses on ainult üks toode, avab see lehe, mis võimaldab teil vaadata ainult seda toodet. Kui tellimus sisaldab kahte või enamat üksust, kuvatakse sellel lingil klõpsamisel kõigi tellitud kaupade pisipildid. Jätkamiseks klõpsake selle üksuse pisipildi all käsul Kirjuta arvustus.

6
Valige üldine hinnang. Saate hinnata üksust 1 kuni 5 tärniga. 1 tärni (madalaim hinnang) hindamiseks klõpsake esimesel tärnil. 5 tärni, mis on parim hinnang, hindamiseks klõpsake viiendal tärnil.

7
Hinda üksuse omadusi. Kui tellisite funktsionaalse kauba, näiteks kõrvatropid, näete võimalust valida toote erinevate aspektide (nt mitmekülgsus ja kasutusmugavus) jaoks tärnid. Kui te ei soovi ühtegi neist lisafunktsioonidest hinnata, klõpsake funktsiooni kõrval oleval X-il, et see oma arvustusest eemaldada.

8
Tootest foto või video (valikuline) lisamiseks klõpsake +. Kui pildistasite ülevaatavast üksusest foto või video (valikuline), klõpsake selle arvutist üleslaadimiseks jaotises „Lisa foto või video” nuppu +.

9
Sisestage oma arvustuse pealkiri. See tekst, mille siia sisestate, kuvatakse paksus kirjas teie arvustuse keha kohal (nt Ostke see raamat!).

10
Sisestage oma arvustus. Kast „Lisa kirjalik arvustus” on koht, kus saate täpsustada, mis teile selle üksuse juures meeldis või mis ei meeldinud.

11
Klõpsake nuppu Esita. See on vormi paremas alanurgas olev kollane nupp. Kui teie arvustus läbib kiire kvaliteediülevaatuse protsessi, postitatakse see toote lehele. Arvustuse kinnitamiseks võib kuluda kuni 48 tundi. Kõiki kirjutatud arvustusi saate lugeda, külastades aadressi https://www. .amazon.com/gp/pdp/profile.

12
Avage oma telefonis või tahvelarvutis Amazoni rakendus. See on ostukorvi ikoon, millel on silt “Amazon”. Tavaliselt leiate selle avaekraanilt, rakenduste sahtlist või otsides. Kasulike ja objektiivsete Amazoni arvustuste kirjutamise näpunäidete saamiseks vaadake jaotist Kuidas kirjutada objektiivset Amazoni arvustust.Kliendi ülevaated peavad vastama Amazoni kogukonna juhistele, mida te leiate siit: https://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=201929730

13
Puudutage menüüd ☰. Need on kolm horisontaalset joont ekraani paremas alanurgas. See avab menüü.

14
Puudutage valikut Teie tellimused. See asub menüü ülaosas. Kui te ei pääse enam juurde Amazoni kontole, mida kasutasite toote ostmiseks, saate siiski jätta arvustuse teise kontoga. Seda lihtsalt ei märgita märgiga “Kinnitatud ost”. Toote ülevaatamiseks minge selle lehele Amazonis ja klõpsake arvustuste loendist vasakul asuval valikul Write a Customer Review.

15
Otsige üles üksus, mida soovite üle vaadata. Kui tellisite kauba viimase 6 kuu jooksul, leiate tellimuse praegusel lehel alla kerides. Kui kaup osteti enne seda aega, puudutage tellimuste loendi paremas ülanurgas olevat menüüd Filtreeri tellimusi ja valige teist ajavahemikku ja toksake seejärel Rakenda. Saate ka üksust otsida, puudutades ekraani ülaosas keskosas valikut Otsi Amazonist, tippides toote nime ja seejärel puudutades otsingu- või sisestusklahvi.

16
Puudutage üksust, mida soovite üle vaadata. See kuvab üksuse valikud.

17
Puudutage valikut Toote arvustuse kirjutamine. See asub jaotises “Kuidas sul üksus läheb?” päis lehe keskkoha lähedal.

18
Valige üldine tärnide hinnang. Saate hinnata üksust 1 kuni 5 tärniga. 1 tärni (madalaim hinnang) hindamiseks puudutage esimest tärni. Viie tärni (kõrgeima hinnangu) hindamiseks puudutage viiendat tärni. Kui tellisite funktsionaalse üksuse, näiteks kõrvaklapid või lambi, saate allpool hinnata ka selle üksuse aspekte. Puudutage tärnide hinnanguid toote mis tahes muu aspekti jaoks, mida soovite hinnata, või puudutage vastavat X-i, et see osa oma arvustusest eemaldada.

19
Foto või video lisamiseks puudutage kaameraikooni. Kui soovite oma telefonist või tahvelarvutist tootest foto või video üles laadida, puudutage seda ikooni jaotises “Lisa foto või video”.

20
Sisestage oma arvustuse üksikasjad. Jaotises “Kirjaliku arvustuse lisamine” kirjeldage oma kogemusi tootega. Sisestage vähemalt 75 tähemärki, mis teie arvates aitavad teistel ostjatel otsustada, kas see toode osta või vahele jätta.

21
Sisestage pealkiri. Võtke oma arvustus väljal „Lisa pealkiri” ühe lausega kokku. Pealkiri kuvatakse paksus kirjas teie arvustuse sisu kohal, nii et see on teie võimalus tippida midagi meeldejäävat ja/või kasulikku, et julgustada ostjaid teie mõtteid lugema.

22
Puudutage kollast nuppu Esita. See asub lehe ala allosas. Kui teie arvustus läbib lühikese kvaliteediülevaatuse protsessi, lisatakse see toote lehele. Arvustuse kinnitamiseks võib kuluda kuni 48 tundi. Kõiki kirjutatud arvustusi saate lugeda, külastades aadressi https://www. .amazon.com/gp/pdp/profile mis tahes veebibrauseris.