Kuidas saada Amazonis allahindlusi

Amazoni on lihtne kasutada ja see on suurepärane koht peaaegu kõige vajaliku leidmiseks. Samuti on palju võimalusi allahindluste saamiseks ja raha säästmiseks. Nagu sait ise, on paljusid pakkumisi ja allahindlusi lihtne leida, kui teate, mida otsite. Teie jaoks lihtsamaks muutmiseks oleme koostanud mugava loendi viisidest, kuidas saate ära kasutada kõiki Amazoni pakkumisi ja allahindlusi, et säästa võimalikult palju raha.

1
Ostke sellega kaasnevaid eksklusiivseid pakkumisi. Amazon Prime on Amazoni liikmeprogramm, mis võimaldab teil kasutada eksklusiivseid pakkumisi ja allahindlusi, nagu välkmüük ja Amazon Prime Day, iga-aastane ostupuhkus, mis on saadaval ainult Prime’i liikmetele. Külastage Amazoni kodulehte ja valige Prime’i liikmeks registreerumise valik. See on 30 päeva tasuta ja seejärel maksab see 12 dollarit kuus, kuid parema pakkumise eest võite maksta aastamaksu 119 dollarit.Kui teil on Amazon Prime, on teil juurdepääs ka nende meelelahutusteenustele, nagu Prime Video ja Prime Music.Liituge Amazon Prime’i külastades: https://www.amazon.com/58f8026f-0658-47d0-9752-f6fa2c69b2e2/qualify?_encoding=UTF8&merchant=.

2
Teenige raha ja saate raha tagasi, kui kasutate oma krediitkaarti. Kui ostate tooteid saidilt Amazon.com või Whole Foodsilt, saate 5% tagasi teenida. Kui kasutate kaarti restoranides, bensiinijaamades ja apteekides, saate 2% tagasi teenida. Kõigi muude oma kaardiga tehtud ostude eest teenite 1% tagasi, nii et ükskõik mida, teenite alati raha tagasi! Külastage Amazoni veebisaiti ja täitke kaardi taotlemiseks taotlus.Taotlege Amazon Prime Rewards Cardi siin: https://www.amazon.com/Amazon-Prime-Rewards-Visa-Signature-Card/dp/BT00LN946S. Pidage meeles, et preemiakaart on krediitkaart ja heakskiidu saamiseks peab teil olema piisavalt kõrge krediidiskoor.

3
Hankige allahindlusi ja vanusepõhiseid pakkumisi. Kui kavatsete kasutada Amazoni selliste asjade jaoks nagu mähkmed, beebiregistrid või oma lastele mõeldud tooted, registreeruge Amazon Family kasutajaks. Saate juurdepääsu perega seotud tellimuste ja pakkumiste allahindlustele, mis on kohandatud teile ja teie perele. Amazon saadab teile pakkumiste ja allahindluste kohta regulaarselt meili. Amazon Family’iga saate liituda, külastades aadressi https://www.amazon.com/b?ie=UTF8&node=17351085011.

4
Kasutage tasuta kohaletoimetamist ja soodsamaid hindu. Kui olete kolledži üliõpilane, külastage Amazoni lehte ja valige suvand Amazon Prime Student. Täitke teave, et kinnitada, et olete üliõpilane, ja hakake kasutama Prime’i tasuta eeliseid, sealhulgas Prime Video, Amazon Music, Prime Photos ja tasuta kahepäevane kohaletoimetamine. Veenmaks, et olete üliõpilane, peate üles laadima oma õpilase ID skaneeringu või pildi, ärakirja või klassinimekirja, millel on teie nimi, õppemaksuarve koos teie nimega või ametliku vastuvõtukirja eelseisvaks õppeaastaks.

5
Kasutage piiratud aja allahindlusi. Amazon haldab lehte, mis on pühendatud tehingutele ja allahinnatud toodetele. Seda värskendatakse iga päev, nii et klõpsake lingil ja vaadake esemeid, et näha, kas olete millestki huvitatud. Võtke kõik allahinnatud kaubad, mida soovite, kuni nende hind on madal. Külastage Amazoni tänaste pakkumiste lehte siin: https: ://www.amazon.com/gp/goldbox?ref_=nav_cs_gb_8b76f3deb4464058af8eb975e65f885d.

6
Salvestage digitaalsed kupongid ja kasutage neid kassas. Klõpsake Amazoni kupongide lehel ja vaadake seda. Hoidke silm peal kupongidel, mis töötavad kaupade puhul, mida ostate palju või esemeid, mille ostmisest olete huvitatud. Digitaalse kupongi salvestamiseks ostukorvi klõpsake valikul „Clip Couponâ€, et neid saaks väljaregistreerimisel automaatselt rakendada. Amazoni kupongide külastamiseks minge sellele lehele: https://www.amazon.com/Coupons/ b/?ie=UTF8&node=2231352011&ref=insider_ar_tips_dlssvngs.

7
Kui ostate teatud esemeid regulaarselt, kasutage seda funktsiooni raha säästmiseks. Kui ostate üksuse või toote regulaarselt, olgu see siis kord nädalas või kuus, saate lihtsalt Amazoni tellimis- ja salvestamisteenust kasutades säästa kuni 15%. Valige suvand “tellida üksus” ja määrake, kui palju ja kui sageli soovite neid teile tarnida. Näiteks kui ostate kord kuus koti koeratoitu, võite selle funktsiooni kasutajaks registreeruda. säästke selle pealt veidi raha! Saate valida, kas teile saadetakse iga kuu 1 kott.

8
Vaata avatud kasti ja kasutatud tooteid, et saada alandatud hindu. Kui üksus avatakse ja seejärel Amazonile tagastatakse või kui seal on kasutatud kaupu, millega kaubeldi, lisab Amazon need oma Amazoni laopakkumistesse. Saate saada suurepäraseid allahindlusi toodetele, mida Amazon on testinud, et veenduda nende töös.Tagastatud, laost kahjustatud, kasutatud ja renoveeritud esemeid müüakse Amazoni laopakkumiste lehel. Külastage Amazoni laopakkumiste lehte siin : https://www.amazon.com/Warehouse-Deals-50-Closeout/b?ie=UTF8&node=16284154011.

9
Vaadake allahindlusi, tühjendusartikleid, ülejääke ja palju muud. Amazon Outletsi jaoturis on esemed, mille hindu on vähendatud, et neid müüa. Vältige kaupade eest täishinna maksmist, kontrollides lehe kaudu asju, mis teile meeldivad. Sirvige erinevate kaupade ja pakkumiste jaoks erinevaid filtrivalikuid. Amazon Outletsi sirvimiseks külastage aadressi https://www.amazon.com/Outlet/b?ie=UTF8&node=517808.

10
Kui te ootamise vastu ei viitsi, võite raha säästa. Amazoni standardne saatmistasu tagab, et teie kaubad jõuavad kohale 2 päeva jooksul. Kuid kui te ei pahanda, et võite oodata veel umbes päeva, saate valida tasuta ja kiire kohaletoimetamise võimaluse. Saate kohe oma tellimuselt allahindlust või preemia oma kontole, kui tellimus on kohale toimetatud. Amazon defineerib “no-rush” kui 6 tööpäeva jooksul. Nii et kui te ei viitsi oodata umbes nädal, saate mõnus allahindlus.

11
Muutke need Amazoni kinkekaartideks, mida saate kasutada. Kui teil on vanu kinkekaarte, näiteks Visa või Expressi kinkekaarte, saate need muuta Amazoni kinkekaartideks. Logige sisse Amazoni ja külastage e-kinkekaardi lehte. Sisestage oma kinkekaardi teave ja rakendage see Amazoni kinkekaardile, mida saate saidil kasutada. Näiteks kui teil on hunnik vanu kinkekaarte, millel on väike saldo, saate need kõik Amazoni kinkekaardiks ühendada.

12
Saate 2% boonust iga kord, kui laadite ja kasutate seda. Kui teil on Amazoni kinkekaart, saate selle uuesti laadida ja saldole rohkem raha lisada. Kui teete, võite teenida 2% boonust. Kasutage oma kontoga lingitud deebetkaarti ja lisaboonus lisatakse kinkekaardi saldole selle uuesti laadimisel. Samuti võite teenida 2% boonuse, kui laadite uuesti Amazoni kinkekaardi, mille olete kellelegi teisele kinkinud!

13
Teatud kaupade allahindluste saamiseks sisestage kupongikoodid. Seal on hulk kupongi saite, nagu Groupon, The Krazy Coupon Lady ja Coupons.com. Külastage neid ja otsige kuponge, mida saate kasutada Amazonist ostetud kaupade puhul. Haarake kupongi sooduskoodi ja rakendage see oma Amazoni tellimusele kassas, et säästa oma ostult lisaraha. Lisaks on sotsiaalmeedia saitidel, nagu Facebook, rühmi, mis on pühendatud Amazonist pakkumiste otsimisele. Saate nendega liituda ja kasutada teid huvitavaid pakkumisi.