Mis on Bull Straddle?

Strateegiana, mida kasutatakse sageli siis, kui turutingimused kipuvad viitama hinnatõusule, kasutab härjavõitlus hästi ära pika positsiooni rakendamist nii müügi- kui ka ostuoptsiooniga. Bulgaaria põhiidee on ajastada müügioptsiooni ja ostuoptsiooni teostamine nii, et strateegia tulemuseks on praeguste turutingimuste ärakasutamine kasumi teenimiseks, ilma et oleks suur kahjumi saamise risk.

Vahel kutsutud callong straddle, pull straddle on vastupidine lühike straddle, mis hõlmab lühikese positsiooni kasutamist müügi- ja call-optsioonidega. Pikk positsioon on sisuliselt teatud tüüpi väärtpaberi, kauba või lepingu võlgnevuse tingimus. Selle omandiõiguse hoidmine väärtpaberi hinna või väärtuse tõustes aitab suurendada portfelli väärtust ja lõppkokkuvõttes toob kaasa kasumi, mida saab müügi ajal teenida ja kasutada muudesse pikkadesse positsioonidesse investeerimiseks. . See pidev härjapõranda püsimise protsess võimaldab investoril olla pidevalt portfelli väärtuse laiendamise seisundis.

Üks härja straddle’i atraktiivsemaid aspekte on see, et strateegia kipub kandma investori jaoks suhteliselt väikest riski. Juhul, kui soetatud kaubad ei toimi oodatud tasemel, võib investor valida kahe erineva lähenemisviisi kasuks. Kui väärtpaber ei tõuse nii kiiresti, kui arvati, võib investor otsustada kaubaga pikema aja jooksul kinni jääda, et näha, kas eeldatav hinnatõus leiab aset ka hiljem.

Teine võimalus on väärtpaberid lihtsalt tagasihoidlikuma kasumiga maha müüa ja saadud tulu kasutada uute investeeringute kindlustamiseks, et luua uus härjapõlv. Väikese õnne korral näitavad uued investeeringud potentsiaali tõusta tulevases härjaturu keskkonnas, muutes järgmise härjapõllu edukamaks.