Kuidas valmistada vedelat kokaiinisüsti

Vedel kokaiinisüst on saanud oma nime selle niinimetatud sõltuvust tekitavast maitseelamusest, mis võib julgustada joodikuid rohkem igatsema. Sellel on palju variatsioone, kuna selle joogi täpse koostise osas on lahkarvamusi, mõned eelistavad seda puuviljamaitselist, mõned lihtsalt kõva alkoholimaitset ja kolmandatele vürtsikas või piparmündine. Ükskõik, kuidas te vedelat kokaiini shoti naudite, on siin teile retsept.

1
Koguge koostisained kokku. Selle retsepti jaoks vajate erinevaid likööre: apelsini, ananassi ja amaretto mandlit. Soovite ka haarata maitsestamata viina ja väikese koguse ananassimahla, mille saate lõpus sisse pritsida. Te vajate poolampsu ehk 3/4 untsi (22 ml) kumbagi. Algne vedel kokaiini shot oli samuti väga puuviljane, sisaldades järgmisi koostisosi: triple sec, amaretto mandliliköör, virsikuliköör, virsiku šnaps, ananassimahl. , jõhvikamahla ja sidruni-laimi sooda.

2
Jahuta koostisained. Magusa, kuid tugeva maiuse saamiseks jahutage puuviljase vedela kokaiini ampsu koostisosad enne kokteilišeikeris segamist külmkapis. Teise võimalusena võite asetada toasoojad koostisosad šeikerisse, võimaldades hiljem lisatud jääl need jahutada.

3
Vala liköörid ja viin. Valage poolikud apelsinilikööri, virsikulikööri, amaretto mandlilikööri ja viina kokteilišeikerisse.

4
Lisa ananassimahl. Lisa likööri ja viina segule tilk ananassimahla.

5
Lisa jää. Täitke kokteilišeiker poolenisti jääga, peale liköörid, viin ja mahl.

6
Pane kaas peale ja raputa. Aseta kokteilišeikerile kaas ja loksuta segu seni, kuni see on hästi jahtunud. Segu loksutamine kokteilišeikeris on soovitatav nii koostisosade piisavaks segamiseks kui ka jahutamiseks. Kui sul kokteilišeikerit pole, võid ained blenderis segada ja jää peale valada või käsitsi lusika või vispliga segada ja jää peale valada.

7
Kurna see. Valage segu jää eemaldamiseks läbi sõela. Kõige parem on jooki kurnata otse kokteilimikserist oma ampsuklaasidesse. Saate osta spetsiaalselt disainitud kokteilisõela või hankida sisseehitatud kurnaga kokteilišeileri. Ühe näpuotsaga võite kasutada tavalist köögisõela, kuigi see võib segamini minna. Kui jahutasite segu külmkapis ilma jääta, jätke kurn vahele ja valage otse klaasidesse.

8
Serveeri. Serveeri seda kokteili oma külalistele stiilsetes shotiklaasides.

9
Sega koostisained kokku. Selle retsepti jaoks vajate mitut erinevat kanget likööri (mitte likööri): hõbedast tekiilat, viina, džinni, lahjat rummi ja puhast teraviljaalkoholi. Selle retsepti valmistamiseks kahe ampsu jaoks vajate ainult pool untsi ehk 15 ml iga vedelikku. Tavaliselt ei jahutata seda ampsu versiooni. Kui soovite aga külma, täitke kokteilišeiker poolenisti jääga. Puhta teraviljaalkoholi jaoks on populaarne ja hõlpsasti leitav kaubamärk Everclear®. Enamik vedela kokaiini shoti variante on Jagermeister või maitsestatud šnaps. see “kõva” versioon ainulaadne. See võte on VÄGA võimas. ÄRGE sõitke koju, kui te seda ampsu joote!

10
Vala liköörid ja alkohol. Valage jääle pool untsi hõbedast tekiilat, viina, džinni, lahjat rummi ja puhast teraviljaalkoholi (soovi korral).

11
Raputa kokteili. Sel ajal, kui need vedelikud on loksutis koos valikulise jääga, loksutage seda mõni sekund tugevalt. See ühendab liköörid enne tarbimist põhjalikult kokku.

12
Serveeri. Valage see jook kokteilišeikerist kahte klaasi, kurnage jää välja. Iga inimene peaks selle ampsu korraga jooma. Kui te ei soovi seda ampsu jahutada, jätke kokteilišeiker vahele ja valage iga ½ unts otse shoti klaasi. Soovite tõesti selle shoti korraga juua. See on väga tugev amps, nii et aja mahavõtmine muudab neelamise järk-järgult raskemaks (välja arvatud juhul, kui olete harjunud seda tüüpi likööri jooma).

13
Hankige oma koostisained. See vedela kokaiinišoki versioon on valmistatud ainult kahest koostisosast: kaneelisnapsist ja Jagermeisterist ning selle vedela kokaiiniampsu valmistamiseks on vaja mõlemat ühe ampsu kahele.Jaegermeister on Saksa taimne liköör, mis on valmistatud 56 erinevast taimsest allikast, nagu näiteks õied, juured, puuviljad ja maitsetaimed. Retsept on salajane. Paksud magusad liköörid segatakse, et saada tugevamaitseline kokteiliamps. Populaarne kaneelisnapsi bränd on Goldschläger, mida leidub enamikus alkoholipoodides. Veel üks levinud versioon vedelast kokaiinist shotist on selle meetodi retsepti segamine pool ampsu piparmündišnapsi.

14
Sega koostisained. Segage igas kahes pokaalis pool ampsu Jagermeistrit poole ampsu kaneelisnapsiga.

15
Joo shot kohe ära. Nii nagu kõva vedela kokaiini shoti puhul, on ka seda ampsu raske teha, sest see on nii tugeva maitsega. Selle kiirelt tagasi tulistades on neelamine lihtsam.