Kuidas valmistada tagurpidi lambakoerapirukat

Tagurpidi karjasepirukas on lihtne roog, mida saab valmistada õhtu- või lõunasöögiks. Alustuseks pruunista veisehakkliha ning sega hulka erinevaid köögivilju ja ürte. Sealt edasi hautage koostisosi, kuni kõik on pehme. Lõpetamiseks valmistage kartulid ja asetage koostisosad pajavormi.

1
Kuumuta oma pann. Asetage pann keskmisele kuumusele. Enne veisehakkliha lisamist laske mõni minut soojeneda. Kuna hakkliha lekib küpsetamisel rasva, ei ole vaja võid ega õli lisada.

2
Lisage veisehakkliha pannile ja purustage see tükkideks. Lisage oma hakkliha. Ühtlaseks küpsemiseks jagage lihaplaat spaatliga mitmeks suureks tükiks. Kui teil on mitu väikest lihatükki, purustage ka need. Jätkake lihalabidaga torkamist, kuni olete suuremad tükid veiseliha väikesteks tükkideks tükeldanud. Kui olete valmis, peaks veiseliha olema pannil ühtlaselt jaotunud. Nii valmivad need ühtlasemalt ja kiiremini.

3
Jätkake liha küpsetamist, kuni roosasid tükke pole enam. Veiseliha tuleb küpsetada seni, kuni roosat ei ilmu. See on väga oluline, kuna roosa hakkliha võib põhjustada haigusi. Küpsetamise ajal segage liha aeg-ajalt, et tagada selle ühtlane küpsemine. Lõhkuge kindlasti suuremad lihapurukesed, et kontrollida, kas see on roosakas.

4
Lisa köögiviljad ja ürdid. Kui veiseliha on täielikult küpsenud, visake sibul, naeris ja porgand koos veiselihaga pannile. Samuti peaksite lisama rosmariini ja küüslauku. Kasutage oma spaatlit köögiviljade, veiseliha ja ürtide segamiseks.

5
Küpseta, kuni köögiviljad on pehmed. Segage segu aeg-ajalt küpsemise ajal, et köögiviljad või veiseliha ei kleepuks panni põhja. Peaksite seda küpsetama, kuni kõik köögiviljad on täiesti pehmed. Selleks kulub umbes kuus minutit.

6
Vahusta puljong ja jahu. Väikeses segamiskausis vahustage puljong ja jahu kokku traatvispli või suure kahvliga. Jätka vahustamist, kuni saad ühtlase segu.

7
Sega puljong veisehakklihaga ja keeda. Lisa puljongisegu veiselihasegule. Sega kõik kokku ja keera kuumus kõrgeks. Laske segu keema.

8
Hauta koostisosi neli minutit. Kui puljong on keema läinud, alandage kuumust nii, et see keeks. Laske koostisosadel neli minutit podiseda.

9
Lisage herned, pipar ja sool. Pärast nelja minuti möödumist lisage herned, pipar ja sool. Sega kõik kokku, kuni saad ühtlase segu.

10
Tõsta veisehakklihasegu tulelt. Kui kõik on omavahel segatud, võite segu tulelt eemaldada. Pange see praegu kuskile turvalisse kohta kõrvale. Te ei vaja seda uuesti enne, kui olete kartulite valmistamise lõpetanud.

11
Pange kartulid mikrolaineahjukindlasse anumasse ja katke need. Nõu silt peaks näitama, kas see on mikrolaineahjus ohutu. Pärast kartulite lisamist peaksite oma nõude katma kilega. Lugege esmalt plastikümbrise silti, et kontrollida, kas see on mikrolaineahjus kõlblik.

12
Keeda kartulid ja lisa piim. Kartuleid tuleks mikrolaineahjus küpsetada kõrgel kuumusel kuus minutit. Kui need on valmis, lisage oma piim.

13
Püreesta kartulid soovitud konsistentsiks. Võite kasutada suurt kahvlit või kartulimasinat. Püreesta kartulid, kuni need on soovitud tekstuuriga. See on isiklike eelistuste küsimus. Mõned inimesed eelistavad kartulit siledamalt kui teised.

14
Tasandage kartulid anuma põhjas. Võtke pajaroog, kuhu oma karjasepirukas mahutada. Laota kartulid anuma põhjale. Tasandage kartulid kahvli või lusikaga, kuni panni põhjas on õhuke ühtlane kartulikiht.

15
Kata roog lihaseguga. Määri veisehakklihasegu ühtlaselt kartulitele. Jällegi kasutage kahvlit või lusika tagakülge, et saada kartuleid ühtlane tekstuur. Teie tagurpidi karjasepirukas on nüüd serveerimiseks valmis.