Kuidas valmistada singile glasuuri

Singi glasuuri valmistamiseks on palju erinevaid viise, kuid protsess on tavaliselt üsna lihtne. Toatemperatuuril saate vahustada palju glasuure; teiste jaoks peate võib-olla koostisosad kuumusel segama, et glasuur korralikult pakseneks.

1
Vispelda koostisained omavahel. Sega väikeses segamiskausis vahtrasiirup, pruun suhkur ja must pipar, vahustades hästi ühtlaseks seguks. Kui eelistad glasuuri, mis oleks veidi tugevam, lisa glasuurile 1/4 tl (1,25 ml) Cayenne’i pipart. kõrvuti musta pipraga. See glasuur tuleb toatemperatuuril juba üsna paks, nii et pliidil ei pea seda küpsetama.

2
Lisa singile poole küpsetamise ajal. Küpsetage sinki vastavalt juhistele ja pintseldage kogu glasuuripartii singi pinnale poole küpsetusaja jooksul. Kui glasuur on mõnda aega seisnud, vahustage seda enne singile kandmist kiiresti uuesti. sinki, peate sinki küpsetama 15–20 minutit 1 naela (450 g) liha kohta temperatuuril 325 kraadi Fahrenheiti (163 kraadi Celsiuse järgi). Kui küpsetate 3,6 kg kaaluvat sinki, peate seda küpsetama 2–2–1/2 tundi; lisage see glasuur pärast esimest 60–90 minutit.

3
Ühendage kolm koostisosa. Vahusta pruun suhkur ja valmis sinep 1 sl (15 ml) õunaäädikaga. Kui glasuur tundub rammus või ei püsi koos, lisa veel 1 sl (15 ml) õunaäädikat ja jätka vahustamist. Lõplik glasuur peaks moodustama paksu ühtlase pasta. Pange tähele, et te ei pea seda glasuuri enne kasutamist kuumutama. Kui see enne kasutamist seisma jääb kauemaks kui paar minutit, võib tekkida vajadus seda aeg-ajalt uuesti segada.

4
Glasuurige sinki viimase tunni jooksul pidevalt. Pintselda selle glasuuriga sinki peale, kui singil on küpsetusaega jäänud hinnanguliselt 60 minutit. Kandke glasuuri uuesti iga 15 minuti järel, kuni sink on valmis.Vahustage järelejäänud glasuur vahetult enne iga korduskasutust. Ideaalis peaksite seda glasuuri singile kandma kokku neli korda. Ärge glasuurige sinki pärast küpsetamise lõppu uuesti.

5
Kombineeri mõlemad koostisosad. Asetage pruun suhkur väikesesse segamisnõusse ja valage sellele koolajook. Vahusta need kaks koostisosa kergelt ühtlaseks seguks. See glasuur peaks olema piisavalt paks, et seda kasutada ilma kuumuse käes paksendamata. Valmistage see glasuur vahetult enne kasutamist ja vahustage seda ainult nii hästi, et koostisained seguneksid. Pärast singile glasuuri lisamist karboniseeritus tasandub, kuid enne pealekandmist peaksite proovima osa sellest alles jätta.

6
Glasuurige sinki viimase 30–45 minuti jooksul. Küpseta sinki nagu tavaliselt, seejärel valage või pintseldage see glasuur ühtlaselt singi pinnale eeldatava küpsetusaja viimase 30–45 minuti jooksul. See glasuur võib kergesti kõrbeda, mistõttu on oluline vältida selle pealekandmist küpsetusprotsessis liiga vara. .

7
Keeda koostisained koos. Kombineerige kastrulis 225 g (8 untsi) purustatud ananassipurk ja selle mahl koos konserveeritud aprikoosiga ja värskelt hakitud ingveriga. Küpseta keskmisel-kõrgel kuumusel, aeg-ajalt vispeldades, kuni glasuur keeb. Selle glasuuri keetmine on oluline, kuna see põhjustab aprikoosikonservides sisalduvate suhkrute lagunemist ja segunemist ülejäänud koostisosadega, luues paksu ja ühtlaselt segunenud toote. .Kuna seda glasuuri tuleb keeta ja jahutada, on parem see enne singi keetmist ette valmistada. Saate selle valmistada kuni viis päeva ette.

8
Blenderda ühtlaseks. Tõsta kastruli sisu blenderisse. Töötle keskmisel kiirusel, kuni moodustub ühtlane glasuur. See samm on tehniliselt vabatahtlik. Kui eelistate ananassitükkidega glasuuri, võite segamisprotsessi vahele jätta ja liikuda otse järgmise sammu juurde.

9
Jahuta toatemperatuurini. Laske glasuuril toatemperatuuril seista, kuni see jahtub. Kui te ei kavatse glasuuri kohe pärast jahutamist kasutada, viige see õhukindlasse anumasse ja hoidke külmikus kuni viis päeva.

10
Kasutage küpsetusaja lõpus. Küpsetage sinki nagu tavaliselt ja pintseldage selle glasuuriga singi pinda, kui singil on küpsetusaega jäänud vaid hinnanguliselt 30–40 minutit. Enne pealekandmist segage glasuuri kiiresti uuesti. Selle pealekandmisel võib see glasuur kõrbeda. liiga vara, seega on parem seda kasutada küpsetusaja lõpus.

11
Vispelda koostisained omavahel. Segage hoisin kaste, mesi, viie vürtsi pulber, hakitud küüslauk ja riivitud ingver väikeses segamisnõus. Vahusta ühtlaseks seguks. Seda kastet ei pea kuumusega paksendada. Kui sa ei soovi kasutada värskelt hakitud küüslauku või värskelt riivitud ingverit, võid selle asemel kasutada nende pulbrilist vormi. Kui valite jahvatatud ja kuivatatud versiooni, kasutage ainult 1/8 tl (0,6 ml).

12
Pintselda sink glasuuriga enne küpsetamist ja küpsetamise ajal. Pintselda selle glasuuriga kergelt singi peale vahetult enne küpsetamist. Kui sink on oma eeldatava küpsetusaja poole peal, kandke peale ülejäänud glasuur ja jätkake singi küpsetamist. Pange tähele, et enne iga pealekandmist peate võib-olla glasuuri kiiresti uuesti kokku viskama. Täpsed ajad sõltuvad singi kaalust. sink. Tavaliselt peate sinki küpsetama 15–20 minutit 1 naela (450 g) kohta temperatuuril 325 kraadi Fahrenheiti (163 kraadi Celsiuse järgi). 8 naela (3,6 kg) singi puhul peate seda enne teise kihi uuesti pealekandmist küpsetama umbes 1 tund; küpseta seda veel 60–90 minutit pärast seda.