Kuidas valmistada McDonaldsi jääkohvi

Kui ihaldad McDonaldsi jääkohvi, kuid pole tuju kodust lahkuda, saad hõlpsasti oma versiooni kodus valmistada! Kõik, mida vajate, on kohv, jää ja kondenspiim. Kui eelistate McDonaldsi firmafrappe, segage kõik blenderis olevad koostisosad rohke jääga. Täieliku elamuse saamiseks ärge unustage jooki täiendada vahukoore ja maitsestatud kastmega!

1
Lisage värske kohvipaks oma kohvimasina ostukorvi. Mõõda välja 1-2 supilusikatäit (15-30 g) oma lemmikkohvi. Asetage kohvipaks oma kohvimasina filtrikorvi nagu tavaliselt. McDonald’s kasutab esmaklassilist 100% araabika kohvi. Võite siiski kasutada kõike, mis teil käepärast on. Sellest retseptist saab 1 portsjoni jääkohvi. Kui soovite teha rohkem portsjoneid, järgige allolevaid juhiseid: 2 portsjonit: 2-3 supilusikatäit (30-45 g) kohvipaksu3 portsjonit: 3-4 supilusikatäit (45-60 g) kohvipaksu4 portsjonit: 4-5 supilusikatäit (60-75 g) kohvipaksu5 portsjonit: 6 supilusikatäit (84 g) kohvipaksu

2
Valage vesi oma masinasse ja vajutage kohvi valmistamiseks nuppu “Start”. Mõõtke välja 3–4 tassi (180 ml) külma vett, valage see oma masina reservuaari ja vajutage nuppu “Start”, et alustada kohvi tõmbamist. . Kui see on valmistatud, võtke kohvikann tulelt, et kohv saaks mõneks minutiks jahtuda. Kui teil on täna hommikust külma kohvi järele jäänud, on hea kasutada seda värske partii valmistamise asemel. Mõõtmed, kui soovite rohkem valmistada portsjonid:2 portsjonit: 1 1/2 tassi (355 ml) vett3 portsjonit: 2 1/4 tassi (530 ml) vett4 portsjonit: 3 tassi (710 ml) vett5 portsjonit: 6 1–3 tassi (1500 ml) ) külma vett

3
Sega suures klaasis või kannus kohv ja magustatud kondenspiim. Avage 2,8-untsi (414-ml) purk magustatud kondenspiimaga ja valage see klaasi. Segage koostisained kokku. Või kasutage neid alternatiivseid mõõte (ümardage julgelt üles või alla): 2 portsjonit: 5,6 untsi (165 ml) magustatud kondenspiima3 portsjonid: 8,4 untsi (248 ml) magustatud kondenspiima4 portsjonid: 11,2 untsi ( 331 ml) magustatud kondenspiima5 portsjonit: 14 untsi (414 ml) magustatud kondenspiima

4
Lisage soovitud maitsed ja asetage klaas külmkappi. Vanill, sarapuupähkel ja karamell on kõik McDonaldsi jääkohvi maitsevõimalused. Lihtsalt lisage kannu 1/2 supilusikatäit (7,3 ml) vaniljeekstrakti, sarapuupähkli kohvisiirupit või karamellist kohvisiirupit ja segage kõik kokku. Seejärel asetage kann külmkappi, et kohv saaks jahtuda. Lisaportsjonite valmistamisel kasutage portsjoni kohta umbes 1/2 supilusikatäit (7,3 ml) ekstrakti või siirupit. Kui proovite valada kuuma kohvi jääkuubikutele, jääkuubikud sulavad kohe ja saate lahjendatud leige joogi.

5
Täida klaas jääkuubikutega ja vala sinna kohv. Lisa nii palju jääkuubikuid, et klaas oleks täiesti täis. Seejärel valage jahutatud kohv jääkuubikutele.

6
Nautige oma jääkohvi kohe. Jääkohv on parim, kui see on värske ja külm, nii et serveerige seda kohe. Kui soovite, lisage oma klaasi veidi vahukoort ja šokolaadikastet.

7
Valmistage kann oma lemmikkohvi ja jahutage see külmikusse. Valmistage 1 1/2 tassi (355 ml) oma lemmikkohvi nagu tavaliselt. Seejärel asetage kohv külmkappi, et see veidi jahtuda. Kui kombineerite kuuma kohvi jääkuubikutega, võib teie külm kohvijook jääda leigeks pooleks!Tänahommikust kohvijääke saate kasutada nii kaua, kuni see on toasoe. Sellest retseptist saab 2 portsjonit jäist frappet.Kui soovite teha üks portsjon, lõika iga mõõt pooleks.

8
Pange jahutatud kohv, piim, suhkur ja jää segistisse. Kui kohv on jahtunud, valage see segistisse. Lisage 1/2 tassi (118 ml) madala rasvasisaldusega piima, 2 supilusikatäit (28 g) suhkrut ja 1,5 tassi (192 g) jääd. Seejärel kinnitage blenderil kaas. Kui soovite paksemat ja härmatisemat frappe, lisage rohkem jääd. Magustoidulaadsema joogi saamiseks lisage 3 kulbitäit oma lemmikjäätist. Vahetage tavaline piim mandli või mandliga. sojapiim. Vanilje-, sarapuupähkli- või karamellifrappe valmistamiseks: lisage portsjoni kohta 1/2 supilusikatäit (7,3 ml) maitsestatud kohvisiirupit või ekstrakti. Kui teete täielikku retsepti (2 portsjonit), kasutage 1 supilusikatäit (14,7 ml) maitseainet.

9
Sega koostisained ja vala frappe 2 klaasi. Töötle frappe koostisosi blenderis, kuni need on täielikult segunenud. Lisage julgelt jääd ja segage uuesti, kui konsistents pole piisavalt paks. Seejärel jagage frappe kahe kõrge klaasi vahel.

10
Täitke iga klaas vahukoorega ja nirista oma lemmikkastet. McDonaldsi jääfragpide peale lisatakse tavaliselt ohtralt vahukoort. Kui soovid mokafrappet, nirista vahukoore peale veidi šokolaadikastet. Kui soovite karamellist frappet, kasutage selle asemel karamellkastet. Serveerige frappe kohe, et need oleksid super härmas! Kui soovite, et need oleksid eriti uhked, lisage enne serveerimist igale frappele šokolaadilaaste ja piparmündioksake.