Kuidas valmistada Krispy Kreme sõõrikud

Kõigile meeldib Krispy Kremes! Krispy Kreme sõõrikuid serveeritakse korjandustel, hommikusöökidel ja isegi magusate suupistete vajaduse rahuldamiseks. Kuid milleks kulutada raha, et saaksite end parandada, kui saate neid kodus teha? Tõenäoliselt hoiate enamikku neist koostisosadest juba kodus varudes; need maitsvad sõõrikud on vaid mõne minuti kaugusel.

1
Sega kausis soe vesi pärmiga. Laske pärmil vees lahustuda.

2
Lisa sool, margariin, piim, suhkur, munad ja 2 tassi jahu. Madala tempo või kiirusega sega ained korralikult läbi, kuna tahad ka segu kraapida ja voltida. Tehke seda 30 sekundit.

3
Vahusta või sega segu veel 2 minutit keskmisel kiirusel. Jätkake kraapimist ja voltimist. Vala hulka ülejäänud jahu ja sega segu ühtlaseks.

4
Kata taignasegu kaanega ja lase kerkida umbes 50–60 minutit. Soovite seda hoida soojas kohas. Tainas on valmis, kui süvend jääb puudutamisel terveks; see tähendab, et kui vajutate tainale sõrmega, jääb see alla vajutatuna, mitte ei põrkaks tagasi üles.

5
Laota jahu pinnale, näiteks tööpinnale või lõikelauale. Tõsta tainas jahusele pinnale ja rulli tainas pehmeks, nii et see oleks kaetud. Rulli tainas taignarulliga ettevaatlikult 1/2 tolli (1,3 cm) paksusteks tükkideks (eelistatult jahuga, et tainas ei jääks tihvti külge). Kasutage iga tüki jaoks sõõrikulõikurit, tehes nende keskele augu.

6
Kata tükid uuesti ja lase veel 30–40 minutit kerkida.

7
Kasutage fritüüri temperatuuril 350 ºF/180 ºC ja valage sisse taimeõli. Kasutades fritüüri külgi ja laia spaatlit, libistage sõõrikutainas õlisse. Pöörake neid mõlemalt poolt umbes 1 minut ja praege tainast kuni kuldpruuni värvini.

8
Eemaldage sõõrikud ettevaatlikult õlist ja nõrutage tükid. Kindlasti vältige sõõrikute pinna torkimist.

9
Kasuta kreemjat glasuuri ja kasta sõõrikud sellesse. Lase sõõrikutel jahtuda ja kasuta seejärel šokolaadiglasuuri määrdena.

10
Kasutage või kuumutamiseks väikest potti või kastrulit. Oodake, kuni see sulab, ja seejärel eemaldage see tulelt.

11
Lisa vanill ja tuhksuhkur segades, kuni segu on ühtlane.

12
Valage vesi (üks supilusikatäis korraga) ja segage, kuni konsistents vastab soovitud konsistentsile.

13
Kasutage väikest potti või kastrulit, et sulatada šokolaad ja või madalal kuumusel.

14
Eemaldage see tulelt, lisage tuhksuhkur ja vanill ning segage, kuni segu on ühtlane.

15
Valage vesi (üks supilusikatäis korraga) ja segage, kuni konsistents vastab soovitud konsistentsile.

16
Valmis.