Kuidas hoida sõõrikud värskena

Ülejäänud sõõrikud ei juhtu sageli, kuid kui see juhtub, soovite neid õigel viisil hoiustada, et mõni värske ja maitsev maius ootaks teid mõnel teisel päeval (või võib-olla mõne tunni pärast). Kuna sõõrikud sisaldavad võid, rasva ja suhkrut, võivad need kergesti rikneda või vananeda. Ärge muretsege, kuigi näitame teile paar erinevat viisi sõõrikute säilitamiseks, et need värsked püsiksid. Oleme lisanud ka paar nippi, mida saate kasutada sõõrikute soojendamiseks, kui soovite, et need maitseksid nagu otse pagariärist.

1
Asetage oma sõõrikud säilituskottidesse või õhukindlatesse anumatesse. Kui kavatsete oma sõõrikud ära süüa 1-2 päeva jooksul, võite neid lihtsalt toatemperatuuril hoida. Pange need kindlasti õhukindlatesse kottidesse või anumatesse, et need jääksid värsked! Ainus kord, kui see pole hea mõte, on siis, kui teie sõõrikud on koorega täidetud. Sel juhul võiksite neid hoida külmikus, et need ei rikneks.

2
Sulgege sõõrikud säilituskottidesse või konteineritesse. Veenduge, et need säilituskotid või -anumad oleksid tihedalt suletud, et te ei hakkaks hammustama vananenud sõõrikuid. Kui kasutate säilituskotti, proovige kotist võimalikult palju õhku välja pigistada (ilma sõõrikute katteid kahjustamata). .

3
Hoidke sõõrikud jahedas ja kuivas kohas. Värskelt küpsetatud sõõrikud säilivad kauem, kui neid hoida otsese päikesevalguse eest. Nagu õhk, on ka päikesevalgus siin vaenlane, mitte ainult ei põhjusta teie sõõrikute vananemist, vaid sulatab ära ka kõik maitsvad kaunid glasuurid või glasuurid.

4
Asetage sõõrikud 5 sekundiks mikrolaineahju, et neid värskendada. Kui olete valmis mõnd sõõrikut nautima, on hea nipp: asetage sõõrik taldrikule ja küpsetage mõneks sekundiks mikrolaineahjus. See pehmendab, soojendab ja lisab sõõrikusse tagasi niiskuse! Kuna teie sõõrikud on veel toatemperatuuril, olge ettevaatlik, et te ei läheks mikrolaineahjuga hulluks. Kui küpsetate neid liiga palju mikrolaineahjus, sulab sõõrikutel olev glasuur või glasuur ja sõõrikud võivad muutuda kõvemaks.

5
Asetage sõõrikud säilituskotti või õhukindlasse anumasse. Kontrollige kolm korda, et kott või konteiner oleks korralikult suletud. Õhk muudab teie maitsvad sõõrikud kiiremini halvaks!

6
Pane pakitud sõõrikud külmkappi. Saate hoida oma sõõrikud värskena külmkapis kuni 1 nädala. Hoiatage, et sõõrikutel olev glasuur või glasuur võib muutuda vedelaks, mida kauem need külmikus seisavad. See ei mõjuta värskust, kuid proovige glasuuriga või glasuuriga sõõrikud varem kui hiljem süüa, kui olete välimuse pärast mures.

7
Värskendage jahutatud sõõrikud mikrolaineahjus 15-sekundiliste intervallidega. Kiire mikrolaineahjus hüppamine võib sõõrikutele niiskust tagasi lisada ja neid tõeliselt elustada. Pidage meeles, et kui sõõrikud on glasuuritud või glasuuriga kaetud, võib see veidi sulada. Olge ettevaatlik, kui teie sõõrikute sees on tarretis või kreem, kuna see on kuum!

8
Pange oma sõõrikud õhukindlasse anumasse ja katke need vahapaberiga. Vahapaber hoiab teie sõõrikud sügavkülmas kokku kleepumast. Kui soovite ainult ühte sõõrikut, saate need lihtsalt lahti tõmmata, ilma et peaksite kogu anumat sulatama. Kõige paremini külmuvad pulbristatud ja tavalised sõõrikud. Glasuurid ja glasuurid kipuvad sulamisel sulama ja muutuma kleepuvaks.

9
Pange anum suletud, tugevasse sügavkülmakotti. See samm on oluline, kuna see hoiab ära ebameeldivate jääkristallide moodustumise anuma sisemusse või sõõrikutele endile.

10
Hoidke oma sõõrikud sügavkülmas. Seal peaksid nad värskena püsima 2-3 kuud. Võite oma sõõrikuid süüa veel paar nädalat pärast seda aega, kuid need ei ole lihtsalt nii värsked.

11
Jätke sõõrikud sulatamiseks 15 minutiks katmata letile. Veenduge, et te ei katke sõõrikud. Nende katmine hoiab niiskuse kinni ja muudab need märjaks, mida keegi ei taha!

12
Sulatage sõõrikud mikrolaineahjus 15-sekundiliste intervallidega. Mikrolaineahi lõpetab sõõrikute sulatamise ning muudab need taas mõnusaks ja niiskeks.