Kuidas valmistada kreemjat chai teed

Chai tähendab hindi keeles teed. Mõned arvavad, et nad ei saa teha ehtsat chai teed, kuid see pole tõsi! Peate olema kannatlik, et kõik maitsed chaisse imenduksid. Traditsiooniline chai tee on maitsev ja tekitab tunde, nagu oleksite India kaunis vabaõhuteepoes. Selle rahustav maitse võib hüpnotiseerida sügavasse meditatsiooni.

1
Keeda vett. Võtke pool tassi vett ja keetke.

2
Lisa teepulber/kott. Kastke tee oma teetassi kuumas vees. Sõltuvalt teie eelistusest lisage teepulbrit. Täis lusikast pulbrit saab väga kange tee. Pool lusikat on tasakaalukam.Valige teepulbri tüüp selle intensiivsuse järgi. Mõned pulbrid on tugevad, mõned aga mitte. Enamasti tulebki teed keeta, et teada saada ja kindel olla.

3
Oodake, kuni see keeb. Hoidke kuumust madalal ja laske sellel aeglaselt keeda. Kui vesi muutub tumedaks, lisa 1-2 lusikatäit suhkrut.

4
Lisa vürtsid. Lisa teele ingver, nelk, terve tähtaniisi leht ja kardemon. Segage hästi, kuni suhkur ja vürtsid lahustuvad. Parimate tulemuste saamiseks võite lisada jahvatatud vürtse, et see kuumas tees imenduks. Ingver maitseb kõige paremini ka siis, kui see pole liiga kõva ja on pehme. Kaaluge nelgi varre murdmist ja selle purustamist. tee peale lisades. Vali vürtside vahel, kui soovid vähem vürtsi.

5
Lisa teele koor ja sega läbi. Lisa koor ja lase keema tõusta. Kõikide koostisosade keemise ajaks võib veetase oluliselt langeda, kui valmistate ainult ühe tassi. Võite lisada veidi rohkem vett või koort, olenevalt sellest, kuidas soovite, et see maitseks. Kui mitte koort, võite lisada ka piima.

6
Sõelu ja vala tee. Joo ja tunne, kuidas rahustav lõõgastus sind rahustab.