Kuidas valmistada jogurtiparfeed

Jogurti parfee sisaldab sageli mõnda hommikusöögi põhitoiduainet: jogurtit, granolat, maasikaid ja mustikaid. Parfee suurepärane asi on selle mitmekülgsus. Saate seda teha nii, nagu soovite! See on üks hommikusöögi maitsvamaid eineid ja parim osa on see, et seda on lihtne valmistada. Lastele ja täiskasvanutele meeldib see hea maitsega ja lihtsalt valmistatav maiuspala, millele lisandub tervislikkus.

1
Leidke ja korraldage oma koostisained. Koostisosad leiate ülaltoodud loendist. Parfee koostisosade suurepärane asi on see, et see on täielikult kohandatav. Hoidke neid oma töökohal üksteise lähedal.

2
Asetage klaas keskele. Te panete koostisosad sellesse konteinerisse, nii et proovige hoida seda toiduainete läheduses. Jahutage see klaas eelnevalt sügavkülmas või külmikus. See muudab toidu jahedaks ja hoiab selle värske.

3
Lisa veerand tassi jogurtit. Ärge lisage veel kogu jogurtit; teiste koostisosade jaoks on klaasis veel ruumi. Sel hetkel võite parfeele lisada muid koostisosi. See on teie valik; see teebki parfee nii ainulaadseks. Magususe saamiseks võite lisada maasikamoosi, teraviljahelbeid, kaerahelbeid, granolat, puuvilju või kõike muud, mis teile meeldib. Viimaseks sammuks jätke tassis kindlasti ruumi.

4
Lisage ülejäänud kolm neljandikku tassi jogurtit. Sa tahad, et peal oleks rohkem jogurtit kui põhjas. Kui teil on põhjas liiga palju teravilju ja puuvilju, vajuvad kõik teie teraviljad ja puuviljad jogurtis läbi ja muutuvad märjaks. Soovitan kasutada tavalist jogurtit, et koostisosade tõeline maitse välja tuleks, aga kui soovid puuvilja maitset intensiivistada, siis lisa maitsestatud jogurtit. Puuvilja võid asendada maitsestatud jogurtiga. Serveeri roog värskelt, eelistatavalt kohe pärast valmistamist. Kui teile ei meeldi, siis ütlesin, et granola või teraviljad lähevad märjaks.

5
Valmis.

6
Asetage 2-3 supilusikatäit teie valitud jogurtit pikka klaasi.

7
Lisa jogurtile chia seemned, goji marjad, linaseemned. Lisa jahvatatud kaneel ja mustikad. (Saate teha oma maitse järgi muudatusi, näiteks lisada banaani, õunu, maasikaid jne.)

8
Lisage veel üks või kaks jogurtit.

9
Lisa omal valikul müsli või granola.

10
Lisage rohkem chia, goji, linaseemnesegu väiksemas koguses.

11
Raseeri peale veidi tumedat šokolaadi. Nautige oma tervislikku suupistet.

12
Valmis.