Kuidas tellida Starbucksist jääkohvi

Jääkohv on lõbus ja maitsev viis kofeiini hommikuseks suurendamiseks. Starbucksist selle tellimine võib olla seiklus, kuna valikuid ja variatsioone on nii palju. Teades, mida Starbucks pakub ja mis teile meeldib, saate iga kord kiiresti ja enesekindlalt jääkohvi tellida.

1
Kui soovite seda ise muuta, tellige tavaline jääkohv. Jääkohv on just see: jää ja kohv. See tavaline jook sobib hästi inimestele, kellele meeldib lisada oma koort ja suhkrut, või neile, kellele meeldib must kohv.

2
Osta külmpruulitud jääkohv. Külmpruulitud jääkohvid on valmistatud külmas vees, seega on need valmistatud spetsiaalselt jäätamiseks. Paljud inimesed leiavad, et külmpruulitud kohv on pehmem ja rikkalikuma maitsega kui tavaline kuumalt pruulitud jääkohv. Külmpruulimine on Starbucksi menüüs uuem üksus, mistõttu ei pruugi sellel olla nii palju valikuid kui klassikalisel jääkohvil.

3
Proovige maitsestatud jääkohvi, kui soovite midagi magusamat. Starbucks pakub maitsestatud jääkohvi nagu vanill, karamell ja moka. Need jääkohvivalikud on toredad, kui te ei soovi kulutada aega oma kohvi maitsestamisele, vaid soovite siiski midagi, mis maitseks hästi.

4
Avastage hooajalisi jääkohvi maitseid. Paljud Starbucksi asukohad pakuvad hooajalisi siirupi või magusaine maitseid. Mõned pakuvad isegi sooduspakkumisi, et populariseerida neid hooajalisi maitseid. Need menüüelemendid peaksid olema iga Starbucksi esiküljel ja keskel. Suuremad pühad, nagu jõulud, inspireerivad Starbucksi menüüs tavaliselt palju uusi esemeid. Üks populaarsemaid hooajalisi maitseid, mida Starbucksis pakutakse, on Pumpkin Spice’i maitse.

5
Lisage espressot, kui soovite rohkem kofeiini. Lisatasu eest saab espressot lisada peaaegu igale joogile, sealhulgas jääkohvile. Jääkohv ei sisalda tavaliselt ekstra espressot, nii et kui otsite turgutust, võib see olla õige tee.

6
Kaasa vanilje-magus koor, kui soovid pehmemat maitset. Starbucksi vaniljekreem annab vanilje maitse, jäädes samas truuks koore- ja suhkrukohvile. See on hea valik neile, kellele meeldib kohvimaitse, kuid kes soovivad siiski musta kohvi kibedust vähendada.

7
Kui olete piimavaba, tellige kookospiim või sojapiim. Starbucks pakub kahte piimavaba võimalust, et te ei peaks oma tellimuses lehmapiima kasutama. Kookospiima ja sojapiima saab asendada või lisada mis tahes joogile, sealhulgas jääkohvile. Starbucks tõi hiljuti oma kauplustesse kaerapiima, kuid ainult valitud kohtades.

8
Otsustage oma tassi suurus. Starbucksi kohv on saadaval neljas standardsuuruses: kõrge (12 untsi (340 g), grande (16 untsi (450 g)), venti (24 untsi (680 g)) ja trenta (31 untsi (880 g)). Kohvi suurus peaks olema esimene asi, mille tellite, nii et see peaks olema ka esimene asi, mille otsustate. Pidage meeles, et jääkohvis on jääd, mis tähendab, et teie tassis võib olla vähem tegelikku kohvi.

9
Enne tellimist teadke, mida soovite. Kohvikud liiguvad kiiresti ja Starbucks pole erand. Tellimuse teadmine enne barista juurde minekut võib olla kasulik nii teile kui ka teie taga olevatele klientidele.

10
Esitage kogu tellimus korraga. Kui teie jääkohvil on lisandmooduleid, täpsustage need oma tellimuses, et need ei ununeks. Kui räägite baristale kogu oma tellimusest ja ei ürita hiljem lisamaitseaineid/magusaineid lisada, võib see teie tellimisprotsessi kiirendada ja lihtsustada. Öelge näiteks midagi sellist nagu “kõrge jääkohv koore ja suhkruga” või “suurepärane vaniljejääkohv. â€

11
Kui teil on kiire, tellige kohv veebist. Starbucksil on nüüd võimalus esitada tellimus oma veebisaidil või rakenduses. See funktsioon on abiks, kui teil on kiire, teil on suur tellimus või soovite lihtsalt järjekorda vahele jätta. Internetist tellimine eemaldab ka kiire tellimise stressi.

12
Vajadusel esitage küsimusi. Kui teil on menüüs midagi segadust või kui te pole kindel, mida osta, ärge kartke küsida oma baristalt küsimusi, et saaksite soovitud jääkohvi. Kõik baristad tunnevad hästi menüüd ja oskavad aidata teil otsustada või pakkuda soovitusi, mida tellida.