Kuidas saada Starbucksi kuldkaart

Kuldne Starbucksi kaart on ihaldatud auhind, mis premeerib püsikliente eripakkumiste, aeg-ajalt tasuta jookide ja esmaklassilise raviga mis tahes Starbucksi asukohas. Kuigi see võib tunduda eksklusiivne, on kuldse staatuse saavutamiseks vaja ainult Starbucksi tooteid kauplustest ja teistest jaemüüjatest osta. Registreeruge Starbucksi preemiaprogrammis, seejärel püüdke teenida 300 “Stars” aastas, kasutades registreeritud Starbucksi kaarti, et osta umbes 150 dollari väärtuses kohvi, suupisteid ja muid esemeid. Varsti võib teie enda kuldkaart suunata teile posti teel.

1
Registreerige oma Starbucksi kaart veebis, kui teil see juba on. Kui olete saanud kingituseks Starbucksi kaardi või ostnud selle endale, saate seda kasutada Starbucksi preemiakonto loomiseks. Registreerimiseks külastage veebisaiti http://www.starbucks.com/rewards ja sisestage oma isiklikud andmed ning kaardil olev 16-kohaline identifitseerimisnumber. Saate registreerida füüsilise kinkekaardi või e-kinkekaardi. Teil peab olema registreerimiseks teie kaardil vähemalt 5 dollarit.

2
Kui teil kaarti pole, registreeruge Starbucksi rakenduses. Kui teil ei ole veel füüsilist või e-kinkekaarti, laadige alla Starbucksi mobiilirakendus iPhone’i või Androidi, seejärel vajutage ekraani allosas sinist liitumisnuppu. Sisestage oma kontaktandmed, et liituda preemiaprogrammiga ja looge virtuaalne Starbucksi kaart. Raha laadimiseks virtuaalsele kaardile vajutage ekraani allosas tööriistaribal ikooni “kaardid”. Sisestage oma makseteave, seejärel valige kaardile lisamiseks eelseadistatud sularahasumma. Virtuaalse kaardi kasutamiseks vajutage telefoniekraani allosas tööriistaribal ikooni “kaardid”. Seejärel vajutage nuppu “Maksa”. Poe nuppu ekraani paremas alanurgas. Ilmub vöötkood ja kassapidaja skannib selle täpselt nagu füüsilist kaarti.

3
Kui ostate Starbucksi tooteid teistest kauplustest, sisestage Star kood. Kui teil pole kinkekaarti või kui ostate sageli Starbucksi tooteid toidupoodidest või muudest jaemüüjatest, leiate tärnikoodid selliste toodete nagu kohvioad, lahustuv kohv või pudelijoogid pakenditelt. Sisestage see kood aadressil http://www.starbucks.com/rewards. Seejärel järgige preemiaprogrammis registreerumiseks mitmeid viipasid. Väli, kuhu saate oma tähekoodi sisestada, asub lehe allosas pealkirja “Lihtsad viisid liitumiseks” all. Viibad juhatavad teid valige füüsiline või virtuaalne Starbucksi kaart, mida kasutate toodete ostmiseks ja preemiate kogumiseks.

4
Kasutage Starbucksi kauplustes toodete ostmiseks registreeritud kaarti. Kasutades äsja registreeritud või loodud füüsilist või virtuaalset kaarti, kulutage osalevates Starbucksi asukohtades raha toidule, jookidele või muudele toodetele. Teenite iga kaardiga kulutatud USA dollari eest kaks “tärni” ehk virtuaalset preemiaühikut. Tärnide teenimiseks peate kasutama täpselt sama kaarti, mille registreerisite. Kui kasutate mõnda muud kaarti, tuleb see registreerida. samale preemiakontole nagu teie algne kaart. Te ei saa teenida tähti, kui laete oma kaardile uut raha või oste alkohoolseid jooke.Teistes riikides müüdavad tooted teenivad tähti, nagu oleks nende väärtus väljendatud USA dollarites. Näiteks , kui kulutate Ühendkuningriigis Starbucksi kohas 1 naela, teenite kaks tärni (sama summa, mille oleksite teeninud, kui oleksite kulutanud 1 dollari).

5
Sisestage teistest kohtadest ostetud toodete tärnikoodid. Kui ostsite terveid või jahvatatud ube, villitud jooke või muid Starbucksi tooteid teiselt jaemüüjalt, saate tärnide teenimiseks kasutada pakendil või sees olevaid tärnikoode. Minge saidile http://www.starbucks.com/rewards, et sisestada need võrgus ja lunastada oma tärnid.Tähede teenimiseks saate veebis sisestada päevas ainult 2 tärnikoodi.Tähekeste summa, mille teenite, sisestades ostetud toodete tärnikoodid varieerub olenevalt sellest, mida ostsite ja kui palju selle eest maksite.Tähekoodid aeguvad umbes aasta pärast toote “Parim kuni” kuupäeva. Võtke see arvesse, kui proovite sisestada ostetud toote koodi kaua aega tagasi.

6
Laadige üles teistes kohtades ostetud Starbucksi toodete kviitungid. Selle asemel, et sisestada teistest poodidest ostetud Starbucksi toodete tärnikoode, saate tärnide teenimiseks üles laadida foto kviitungist aadressil http://www.starbucks-stars.com. Saate oma kviitungi esitada kuni 60 päeva pärast ostke ja teenige siiski preemiaid. Veenduge, et kogu kviitung oleks üleslaaditud pildil nähtav ja loetav. Kui ei, siis ei pruugita teie esitust heaks kiita ja te ei pruugi teenida ühtegi tähte.

7
Kuldkaardi saamiseks teenige aasta jooksul vähemalt 300 tärni. Kasutades mõnda neist meetoditest, koguge vähemalt 300 tärni 12 kuu jooksul alates päevast, mil registreerusite Starbucksi preemiaprogrammi. Kui jõuate selle numbrini, on teil õigus saada kuldkaart. Kuna teenite iga Starbucksi asukohtades kulutatud USA dollari eest 2 tärni, peate kulla staatuse saavutamiseks kulutama aastaringselt umbes 150 dollarit.

8
Sisestage oma postiaadress veebis, et teie kuldkaart saaks teile saata. Kui olete teeninud 300 tärni, logige sisse oma Starbucksi kontole aadressil http://www.starbucks.com/account. Kuldkaardi saate posti teel umbes 4–6 nädalat pärast selle teabe värskendamist. Enne kuldkaardi saamist jätkate kõigi kuldse staatusega seotud preemiate teenimist – sealhulgas tasuta jooki või suupisteid iga kord, kui teenite täiendavalt 125 tärni – kasutades oma tavalist, kuldregistreerimata Starbucksi kaarti. .

9
Laadige oma kuldkaardile raha. Vastupidiselt levinud arvamusele ei jõua teie kuldkaart sularahaga eellaaditud postiga. Kui olete oma kaardi kätte saanud, pange sellele raha samal viisil, nagu lisaksite raha mis tahes registreeritud Starbucksi kaardile – kasutades oma rakendust või logides sisse oma kontole ja lisades sularaha võrgus. Seejärel saate oma kuldkaarti kasutada tähtede kogumise jätkamiseks. Saate oma vana registreeritud kaardi saldo hõlpsalt uuele kuldkaardile üle kanda, logides sisse oma Starbucksi kontole, valides “Halda” ja seejärel järgides ülekannet. Saate ka oma uuele kaardile raha üle kanda, valides Starbucksi rakenduse kasutamise ajal “Maksa” ja seejärel “Haldamine” või paludes mis tahes Starbucksi poe kassapidajal teie eest ülekande teha.

10
Jätkake tärnide teenimist sama hinnaga. Kuldstaatuse säilitamiseks peate teenima 300 tärni juurde iga kaheteistkümne kuu järel pärast kuldkaardi esmakordset teenimist. Selle saavutamiseks jätkake jookide ja suupistete ostmist nii sageli kui võimalik Starbucksi asukohtadest, kasutades oma kuldkaarti või mõnda muud registreeritud kaarti. Väljaspool poode ostetud Starbucksi toodete eest tärnide teenimiseks laadige üles oma kviitungid või sisestage toodete tärnikoodid. võrgus. See on eriti hea mõte, kui olete teeninud Starbucksi asukohtades ainult tähti, kuid teil on nüüd raskusi kuldliikmelisuse säilitamiseks piisavalt tähte koguda. Jälgige oma Stari saldot oma mobiilirakenduses või külastades aadressi http://www.starbucks. com/account, et veenduda, et olete järgmisel aastal kuldse staatuse taastamiseks õigel teel.