Kuidas teisendada Bitcoine dollariteks

Paljud on kuulutanud bitcoineid homse valuutana, kuid endiselt on vähe kohti, mis neid aktsepteerivad. Õnneks on bitcoinide konverteerimine kasutatavaks valuutaks nagu dollarid kiire ja lihtne. Kui soovite teada, kui palju bitcoin on väärt, tehke sellel teemal kiire Interneti-otsing. Kui soovite bitcoine tegelikult dollariteks konverteerida, pange need digitaalsele turule ja müüge huvitatud ostjale. Digitaalne turg teisendab teie bitcoinid kiiresti ja lihtsalt dollariteks ning kannab need teie valitud deebetkaardile, pangakontole või digitaalsele rahakotile.

1
Võrrelge erinevate konverteerimisteenuste pakutavaid hindu ja valige parim. Isegi kui keskmine bitcoini konversioonimäär paraneb, pakuvad erinevad konversiooniteenused erinevaid konversioonikursse. Oletagem näiteks, et üks teenus pakub teie bitcoinide konverteerimist 1–5000 dollarini ja teine ​​pakub 1 bitcoini 5200 dollariks muutmist. Kui kõik muud tingimused on võrdsed, peaksite kasutama teist teenust, et oma bitcoinidest maksimumi võtta.

2
Teisendage oma bitcoin, kasutades madalate tasudega teenust. Konversiooniteenused nõuavad tavaliselt konverteerimise eest tasu. Mõnikord kehtib kindel tasu olenemata sellest, kui palju vahetate, ja mõnikord nõuab konverteerimisteenus teatud protsendi vahetatavast summast. Võrrelge erinevate konverteerimisteenustega seotud tasusid ja valige see, mis pakub parimat pakkumist. Teenustasud muutuvad aja jooksul, seega kontrollige kindlasti teenuse tingimusi ja tasude ajakava.

3
Veenduge, et kasutatav teenus on ohutu. On mitmeid viise, kuidas kontrollida, kas bitcoini teisendussait on ohutu. Üks on otsida usaldusväärsetest allikatest arvustusi, mis kontrollivad antud saidi terviklikkust. Teine võimalus on tagada, et sait, mida teenust haldab, kasutaks oma URL-is https-i (erinevalt vähem turvalisest http-st). Lõpuks kasutage konversiooniteenust, mis võimaldab kahefaktorilist tuvastamist, tagades, et ainult teie saate bitcoini teisendusi heaks kiita.

4
Valige teenus, mis pakub madalaid edastusaegu. Mõned saidid kannavad bitcoine teie kontole 5 päeva pärast, kuid kiiremad teenused võivad teie bitcoinid dollariteks teisendada 3 päeva või vähemaga.

5
Registreerige konto. Konto registreerimine hõlmab oma nime, sünnikuupäeva, aadressi, e-posti aadressi, telefoninumbri ja muu isikliku teabe esitamist. Samuti peate esitama pangakonto, elektroonilise makseteenuse (nt PayPal) või mõlemad (olenevalt sellest, kuidas soovite oma bitcoine teisendada ja üle kanda).

6
Valige registreerumisel tugevaimad turvavalikud. Kui loote konto Bitcoini turul, on teil võimalus lubada kahefaktoriline autentimine (2FA), mis tähendab, et sisestate parooli ja juhuslikult genereeritud koodi, mis saadetakse teie telefoni. Võib-olla soovite lubada ka mitme allkirja valiku, mis nõuab enne bitcoini konverteerimist või väljavõtmist mitut sõltumatut kinnitust. Mõlemad turbevalikud võivad kaitsta varguste ja häkkerite eest, seega lubage need siis, kui teile see valik antakse.

7
Deponeerige oma bitcoinid turul. Konkreetne mehhanism, mille abil te oma bitcoine deponeerite, sõltub sellest, kuidas teie bitcoine praegu hoitakse. Tavaliselt on bitcoinide deponeerimine sama lihtne, kui klõpsata turu avalehe ülaosas nupul “Deponeeri bitcoinid” (või midagi sarnast). Kui teie bitcoinide krüpteerimisvõti prinditakse välja, palutakse teil see sisestada. Kui teie bitcoinid on rahakotis (krüpteeritud fail või kood), võidakse teil paluda fail üles laadida. Ärge kartke pöörduda klienditoe poole, kui teil on probleeme bitcoinide deponeerimisega.

8
Konverteerige oma bitcoine, kui vahetuskurss on soodne. Aja jooksul vahetuskursid tõusevad ja langevad. Näiteks ühel päeval võib vahetuskurss lubada teil kaubelda 1 bitcoiniga 4900 dollari eest. Nädal hiljem võib vahetuskurss pakkuda 5100 dollarit ühe bitcoini eest. Oodake oma bitcoinide vahetamisega, kuni vastav dollari väärtus tõuseb. Soodsat vahetuskurssi ei määra fikseeritud protsenti või väärtust. Mõnele inimesele võib tunduda, et kui bitcoini väärtus tõuseb 100 dollari võrra, on õige aeg oma valuuta konverteerida. Teised võivad oodata, kuni nende saadav väärtus tõuseb 5 protsenti. Kontrollige vahetuskurssi regulaarselt veebis või registreeruge teenuses, mis annab teile teavet bitcoini ja dollari vahetuskursi kohta, et saaksite teada, millal see paraneb.

9
Müüge oma bitcoine turul. Mõned turuplatsid võimaldavad teil oma bitcoine teisele inimesele müüa. Teised võimaldavad teil neid otse turule müüa, mis seejärel hiljem huvitatud ostjatele edasi müüb. Mõlemal juhul erineb konkreetne meetod, mida kasutate oma bitcoinide müümiseks, mõnevõrra sõltuvalt teie kasutatavast turust. Üldiselt võite protsessi alustamiseks klõpsata lihtsalt nupul “Müü oma bitcoine” või mõnda muud sarnast valikut. Bitcoinid konverteeritakse dollariteks ja kantakse teie esitatud pangakontole.

10
Pange oma bitcoinid deebetkaardile. Mõned turuplatsid võimaldavad teil laadida oma bitcoine deebetkaardile, mis teisendab need automaatselt dollariteks. Võimalik, et saate hankida digitaalse deebetkaardi, mis annab teile lihtsalt numbrijada, mida saate kasutada dollareid nõudvate veebiostude jaoks, või saate tavalise deebetkaardi posti teel. Mõlemat tüüpi deebetkaardid maksavad ( digitaalsed deebetkaardid maksavad tavaliselt umbes 5 dollarit, samas kui tavalised deebetkaardid maksavad 15–20 dollarit), kuid need pakuvad täiendavat mugavust, eriti kui kasutate sularaha harva.

11
Kandke oma bitcoinid teise digitaalsesse rahakotti. Mõned bitcoinide konverteerimisteenused võimaldavad teil konverteerida oma bitcoine dollariteks, kandes need PayPali, Apple Paysse või sarnastesse teenustesse. Kui soovite oma bitcoinid dollariteks konverteerida sel viisil, määrake väljamaksemeetodiks digitaalne rahakott, mida soovite kasutada. Seejärel lihtsalt müüge või kandke oma bitcoinid turumenüüde kaudu oma valitud teenusesse. Bitcoinide konverteerimine dollariteks digitaalsesse rahakotti kandes on sageli kõrgemate tasude ja madalamate piirangutega kui pangakontole kandmine. See valik võib siiski olla eelistatud inimestele, kes teevad regulaarselt digitaalseid oste ega soovi ülekandmisega vaeva näha. oma raha pangast digitaalsesse rahakotti.