Kuidas teha WiFi-võimendit ainult purki kasutades

See Selgitatud õpetab, kuidas kasutada tühja õlle- või soodapurki kodus WiFi leviala marginaalseks suurendamiseks. Pidage meeles, et Wi-Fi suurendamiseks purgi kasutamine ei lahenda tõenäoliselt olulisi WiFi leviala probleeme ja see võib tegelikult piirata teie WiFi leviala ühes suunas.

1
Saate aru, kuidas see toimib. Teoreetiliselt aitab alumiiniumlehe asetamine ruuteri taha suunata Wi-Fi teie eelistatud allikale suurema võimsusega, suurendades seega leviulatust. See võib aidata teil Interneti-ühendust hoida sellistes üksustes nagu konsoolid või lauaarvutid, mis jäävad teie WiFi levialast välja. See ei tööta tõenäoliselt, kui teie eelistatud üksus asub ruuteri WiFi levialast rohkem kui mõne jala kaugusel .

2
Koguge kokku vajalikud tööriistad. WiFi-võimendi loomiseks vajate järgmisi esemeid: tühja, puhast 500 ml (16,9 fl untsi) õlut, sooda või muul viisil alumiiniumist purki Stanley nuga või samalaadset ohutusnuga; piisavalt tugevaid kääre, et läbi lõigata õhukesed metallist või rauasaag Väike tükk plakatit või sarnast liimi

3
Pese purk välja. Täitke purk sooja veega, laske sellel mõni sekund seista, seejärel visake see välja ja korrake veel paar korda. See tagab, et teie konservi seest on võimalikult puhas. Seda on kõige lihtsam teha siis, kui purk on värskelt tühi, mitte mitu tundi (või päeva) vana. Võib-olla soovite jätta konservi tagurpidi paberrätikule. kuivama, enne kui sisse lõikad.

4
Eemaldage purgi ülaosast sakk. Seda on kõige lihtsam teha saki üles tõmbamisega, 180 kraadi pööramisega ja ülespoole kangutamisega, kuni see ära klõpsab.

5
Lõika purgi põhi ära. Eemaldage rauasaagi või Stanley nuga kasutades konservi põhi täielikult. Lõigake kindlasti purgi põhja lähedalt kui võimalik.

6
Looge Wi-Fi võimendi alus. Lõika peaaegu täielikult ümber see, mis varem oli purgi ülaosast, ja jätke kindlasti umbes pool tolli purgist, mis kinnitab ülaosa ülejäänud purgi külge. Sel hetkel saate purgi ümber pöörata; endine ülaosa toimib nüüd konservipõhjana.

7
Tehke vertikaalne lõige purki lõpuni. Lõika oma Stanley noaga maha purgi selle osa vastaskülg, mis kinnitab aluse ülejäänud purgi külge. Lõige tuleks asetada nii, et purki külgede laiali sirutamisel oleks purgi põhi keskel.

8
Koorige purgi küljed välja. Nüüd, kui purgi küljed ei ole üksteise külge kinnitatud, peaksite saama need lahti kangutada, et moodustada radariplaadi kujuline ese. Olge seda tehes ettevaatlik, purgi servad on teravad. Kui märkate järelejäänud jääke purgi sees, puhastage see välja ja seejärel kuivatage purk enne jätkamist.

9
Asetage Wi-Fi-võimendi aluse põhjale liim. Asetage väike kogus plakatit varem purgi ülaosale. See aitab purki paigal hoida. Kahepoolne teip on siin veel üks mõistlik valik.

10
Asetage võimendi ruuteri taha. Võimendi “taldrik” peaks olema suunatud suunas, mille poole soovite signaali võimendada. Olenevalt ruuteri konstruktsioonist võib võimendi paigutamise viis erineda: kui teie ruuteril on antenn, peaksite saama antenni keerata läbi aluse põhjas oleva joogiava. Kui teie ruuteril pole antenni , veenduge, et purk oleks ruuteri taga ja ruuteri esiosa (nt tuledega osa) oleks suunatud suunas, mille poole soovite signaali võimendada.

11
Nautige oma võimendatud WiFi-ühendust. Kuigi teie WiFi-ühendus on üsna minimaalne, võite siiski märgata muutust Interneti-kiiruses või järjepidevuses, kus varem vaeva nägite.