Kuidas teha suhkrukommi

Suhkur on enamiku kommide põhi, kuid on mõned liigid, mis tõstavad esile selle tekstuuri ilu ja maitse hõrku lihtsust. Valmistage suhkrukompvekid, et tähistada puhkust, sünnipäeva või eriline maiuspala alati, kui teil on tuju. Lugege edasi, et saada teada, kuidas valmistada kolme klassikalist tüüpi suhkrukomme: pulgakommid, kivikommid ja võikomme.

1
Valmistage pulgakommi vormid ette. Pihustage neid mittekleepuva küpsetusspreiga, et saaksite valmis pulgakommid eemaldada ilma, et need praguneksid. Pange pulgakommipulgad vormidesse. See retsept sobib igat tüüpi kõvade kommivormidega. Võite kasutada tilkvorme, stardi- või südamekujulisi vorme või muid meelepäraseid vorme. Kasutage kindlasti kommivorme, mitte muud tüüpi toiduvorme, kuna kommivormid on loodud selleks, et vältida kommide kleepumist.

2
Lisa koostisosad kastrulisse. Pange suhkur, maisisiirup ja vesi kastrulisse. Pane kastrul pliidile keskmisel kõrgel kuumusel.

3
Segage segu, kuni suhkur lahustub. Kraapige kondiitripintsliga panni küljed alla, et see ei kleepuks.

4
Kuumuta segu täielikult keema. Lõpetage segamine ja kontrollige temperatuuri kommitermomeetriga. Laske segul keeda, kuni see saavutab 146 °F (295 °F), seejärel eemaldage see kohe tulelt. Oluline on eemaldada suhkrusegu kuumusest täpselt sellel temperatuuril. Kasutage kommide termomeetrit, mitte lihatermomeetrit, et olla kindel, et teie mõõtmised on täpsed.

5
Sega juurde ekstrakt ja toiduvärv.

6
Tõsta lusikaga kommisegu pulgakommivormidesse.

7
Laske pulgakommidel enne välja tõmbamist taheneda.

8
Sega suures purgis suhkur ja vesi.

9
Segage segu korralikult läbi.

10
Lisa toiduvärv ja maitseaine. Kivikommid omandavad kauni tooni, mida rõhutab selle loomulik kivikuju. Valige värv ja maitse, mis üksteist täiendavad. Võite proovida ühte neist klassikalistest kombinatsioonidest või mõelda välja oma:Lillad kivikommid lavendlimaitsega.Apelsinikivikommid mandariinimaitsega.Roosa kivikommid roosimaitsega.Punased kivikommid kaneeli maitsega.

11
Riputa puidust vardad lahusesse. Asetage need ühtlaselt ümber purgi ja toetage need purgi serva vastu. Kinnitage need väikeste teibitükkidega, et need ei libiseks kivikommide moodustumise ajal üksteise vastu. Varraste asemel võite kasutada puidust söögipulki. Pliiatsi külge riputatud nöör on samuti hea alus kivikommide jaoks. Kata purk kilega. See hoiab ära tolmu ja putukate sattumise purki mäekristallide moodustumise ajal.

12
Oodake, kuni suhkur muutub kivideks. Suhkrul kulub nädal või kaks, et kristalliseeruda varraste külge kinnitatud ilusate kivide kujul.

13
Kuivatage kivikommid. Kui olete kivide suurusega rahul, eemaldage vardad purgist ja asetage need kuivama.

14
Määri 15 x 10 x 1 pann võiga. Kui teil pole täpselt sellise suurusega panni, otsige teine ​​lai ja madal pann.

15
Sega pannil suhkur, vesi ja maisisiirup. Asetage see pliidile keskmisel kuumusel ja segage, kuni suhkur lahustub.

16
Kuumuta segu keemiseni. Lõpetage segamine ja laske sellel jõuda 270 kraadini, kontrollides kindlasti oma kommitermomeetriga täpset temperatuuri. Eemaldage see kuumusest.

17
Lisa või, mesi, sool ja rummiekstrakt.

18
Segage segu, kuni see saavutab 300 kraadi Fahrenheiti (149 °C).

19
Eemaldage segu tulelt.

20
Vala see võiga määritud pannile.

21
Jahuta kommid 5 minutit.

22
Lõika kommid noaga läbi. Kasutage nuga, et teha kommidele diagonaalsed punktimärgid või muuta see nii suureks, kui soovite, et seda oleks lihtsam lahti murda.

23
Jahuta kommid täielikult maha.

24
Purusta kommid mööda skoori märke.