Kuidas teha Jolly Rancheri pulgakommi

Jolly Rancheri pulgakommid on maitsev maius, mille valmistamine võib olla nii lõbus kui ka lihtne. Need on heledad, värvilised ja maitsevad meeldivalt. Kui oled põhitõed selgeks õppinud, saad katsetada nii erinevaid värvi- ja maitsekombinatsioone kui ka kujundeid. Saate isegi oma pulgakommi kohandada, lisades muid komme ja puisteid. Need võivad olla õhukesed ja ümarad või valada vormitud vormidesse. See artikkel ei näita teile mitte ainult seda, kuidas teha põhilisi Jolly Rancheri pulgakommi, vaid ka kuidas neid kujundada ja kohandada.

1
Seadke ahi temperatuurini 275 °F (135 °C). Jolly Rancheri pulgakommide valmistamiseks peate Jolly Ranchersi sulatama. Lülitage ahi sisse ja seadke see temperatuurini 275 °F (135 °C). See on piisavalt kuum, et Jolly Ranchers sulaks, kui need sisse paned.

2
Kata küpsetusplaat alumiiniumfooliumi ja küpsetuspaberiga. Alumiiniumfoolium hoiab ära teie küpsetusplaadi kleepumise või lagunemise ning küpsetuspaber hõlbustab pulgakommide eemaldamist pärast nende jahtumist. Asetage küpsetuspaber alumiiniumi peale ja määrige pärgamentpaber kergelt küpsetuspihustiga. See aitab pulgakommidel kleepuda.

3
Pakkige mõned Jolly Ranchers lahti ja asetage need väikeste rühmadena pärgamendipaberile. Asetage rühmad ridadesse ja jätke piisavalt ruumi mõne pulgakommpulga jaoks. Igas rühmas peaks olema 2 kuni 3 kommi. Saate luua pikki ristkülikukujulisi pulgakommi, reastades 3 tükki asemel 5 tükki. Kaaluge värvide, näiteks punase ja rohelise või roosa ja sinise vaheldumisi. Saate muuta need ristkülikud liiliateks, rullides need koonusteks, kui komm sulab. Karikakrate valmistamiseks asetage 5–6 Jolly Rancherit ringi. Loote midagi, mis näeb välja nagu täht. Teie tähe keskele jääb tühimik. Võite jätta tühimiku nii, nagu see on, või täita selle mõne muu kõva kommiga, näiteks Life Saveriga. Kui kommid sulavad, tõmbuvad kommid lamedaks. “Kiired” näevad välja nagu kroonlehed.

4
Asetage küpsetusplaat ettevaatlikult ahju. Laske Jolly Ranchersil küpsetada umbes 6–8 minutit või kuni sulamiseni. Jolly Ranchers levib ja lameneb ümarateks ruutudeks või ringideks. Hoidke siiski kommidel silm peal, sest iga ahi on erinev ja teie kommid võivad varem sulada.

5
Võtke plaat ahjust välja. Kui kommid on sulanud, võtke plaat ahjust välja ja asetage see stabiilsele kuumakindlale pinnale. Võimalik, et peate kommid välja võtma vähem kui 6 minutiga.

6
Sisesta pulgakommipulgad. Võtke pulgakommipulgad ja hakake neid sulatatud Jolly Ranchersi sisse panema. Tahad, et ainult esimene või kaks tolli pulgakommpulgast oleks sulanud Jolly Rancheri sees. Keerake pulgakommipulka veidi sulanud kommi sisse asetades. See loob turvalise sideme. Kui valmistasite ristkülikukujulised 5 tükist pulgakommid, siis asetage pulgakommipulk ristküliku ühte kitsasse otsa. Kuna tegemist on suurema tükiga, võid kommi sisse panna rohkem pulgakommipulka. Kui teed karikakraid, torka pulgakommipulk kahe kroonlehe vahele. Proovige nii, et pulga ülaosa ulatuks kuni lille keskpunktini. Kui teete liiliaid, sisestage pulgakommipulk ristküliku laiemasse otsa, seejärel rullige ristkülik koonuseks. Pärast lille sisestamist pulgakommipulgad, kuid enne kui komm taheneb, kaaluge selle täiendavat kaunistamist mõne puista või muude kommidega.

7
Oodake, kuni kommid jahtuvad. Jätke pulgakommid segamatult ahjuplaadile umbes 5 minutiks või kuni need on maha jahtunud ja tahenenud.

8
Eemaldage kommid küpsetusplaadilt. Kui röstimis- või keetmispihust on järele jäänud jääke, pühkige see lapiga ära.

9
Hoidke oma Jolly Rancheri pulgakommid. Kui olete pulgakommide valmistamise lõpetanud, peate neid hoidma jahedas ja kuivas kohas, et need ei kleepuks. Hoidke neid suletud anumas või mähkige tsellofaankottidesse ja siduge need nööriga kinni. Kui tegite Jolly Rancheri lilli, kaaluge pulgakommpulga ümber lühikese rohelise lindi sidumist, et see meenutaks lehti, ja asetage pulgakomm väikesesse vaasi. . Saate seda kasutada peol kaunistustena või kingitusena.

10
Kuumuta ahi temperatuurini 275 °F (135 °C). Lülitage ahi sisse ja seadke temperatuur 135 °C (275 °F).

11
Valmistage küpsetusplaat ette alumiiniumfooliumi ja küpsetuspaberiga. Valige suur küpsetusplaat ja katke see kaitsmiseks alumiiniumfooliumiga. Seejärel asetage peale pärgamentpaberileht. Määri küpsetuspaber kergelt küpsetusspreiga.

12
Valige roheline Jolly Ranchers. Avage oma Jolly Ranchersi kott ja leidke rohelised. Need on õunamaitselised ja neid läheb vaja karamelliste õunakommide valmistamiseks. Pakkige kommid lahti ja visake ümbrised ära.

13
Aseta kommid ahjuplaadile. Jagage kommid küpsetusplaadile 2–3 kaupa. Kommid tuleks asetada kõrvuti ja meenutada ruute või ristkülikuid. Ärge unustage jätta ruumi pulgakommpulkade jaoks.

14
Asetage küpsetusplaat ahju. Laske kommidel küpseda 6–8 minutit või kuni kommid on sulanud. Sulanud Jolly Ranchers on õhukesed ja näevad välja nagu ümarad ruudud või ringid.

15
Võta küpsetusplaat ahjust välja. Asetage leht stabiilsele kuumakindlale pinnale. Jätke kommid jahtumise ajaks segamatult. Selleks kulub umbes 5 minutit.

16
Sulata veidi karamelli. Võtke väike puhas pott ja tilgutage sinna kõvad karamellised kommid. Selle asemel võite kasutada ka karamelli sulatustükke, mida leiate supermarketi küpsetusosakonnast. Lülitage pliit sisse ja oodake, kuni karamell sulab. Kui karamell on sulanud, võtke pott pliidilt ja asetage see stabiilsele kuumakindlale pinnale. Võite karamelli panna puhtasse kaussi või jätta selle potti. Kaaluge karamellile vee, piima, tugeva vahukoore või või lisamist. See muudab selle kas õhemaks või paksemaks; see võib ka maitset rikastada. Pidage meeles, et mida rohkem piima või vett lisate, seda pehmem ja õhem on karamell, kui see uuesti kõvastub. Kaaluge oma karamelli veelgi täiustamist, lisades paar tilka vaniljeekstrakti. Samuti võite oma karamelli sulatada kahekordses sulatuspotis. boileris või mikrolaineahjus.

17
Kasta Jolly Rancheri pulgakommid karamelli sisse. Võite kasta kogu kommi karamelli sisse või ainult ülemise poole. Pöörake pulgakommipulka sõrmede vahel nii, et karamell kataks kogu kommi, ja pühkige üleliigne karamell poti või kausi küljelt ära. Töötage kiiresti, sest kuum karamell võib panna kommid uuesti sulama. Lisamaitse saamiseks, kasta karamellised õunapulgakommid murendatud kreeka pähklite või pekanipähklite kaussi. Tehke seda kiiresti, enne kui karamell kõveneb. Vähem pähklise pulgakommi saamiseks võid asetada pulgakommid tasasele pinnale ja puistata enne karamelliosale murendatud kreeka pähkleid või pekanipähklit. Kaaluge sulašokolaadi niristamist karamelli peale.

18
Laota Jolly Rancheri pulgakommid ahjuplaadile ja lase karamellil taheneda. Kui olete kommid karamelliga katnud, asetage pulgakomm küpsetuspaberiga kaetud ahjuplaadile ja jätke see segamatusse kohta, kuni karamell jahtub ja kõveneb.

19
Hoidke pulgakommid jahedas ja kuivas kohas. Kui karamell on tahenenud, tuleb pulgakommid hoida jahedas ja kuivas kohas. Saate neid hoida õhukindlas anumas või mähkida tsellofaani.

20
Kuumuta ahi temperatuurini 275 °F (135 °C). Enne Jolly Rancheri pulgakommide valmistamise alustamist lülitage ahi sisse ja seadke temperatuur 135 °C (275 °F).

21
Kata oma küpsetusplaat alumiiniumfooliumi ja küpsetuspaberiga. Peate oma küpsetusplaati kaitsma, kattes selle alumiiniumfooliumiga. Kui olete küpsetusplaadi katnud, asetage sellele küpsetuspaberileht. Määri küpsetuspaber kergelt küpsetusspreiga.

22
Asetage kommid kotti. Võtke mõned pakendamata Jolly Ranchers ja asetage need taassuletavasse plastkotti. Saate kaitsta kotti purunemise eest, asetades selle peale rätiku. Kaaluge kommide eraldamist värvi järgi ja pange üksikud värvid eraldi kottidesse.

23
Purusta kommid väiksemateks tükkideks. Võtke vasar, haamer või taignarull ja hakake kommi purustama. Sa tahad, et kommid purustataks tükkideks, mitte pulbriks.

24
Asetage kommid väikeste rühmadena küpsetusplaadile. Võtke paar kommitükki ja asetage need ahjuplaadile. Tahad teha väikseid värvilaike. Jäta kindlasti piisavalt ruumi, et hiljem mõned pulgakommipulgad sisestada.

25
Pange küpsetusplaat ahju. Lase kommil küpseda, kuni see on sulanud. See võib sõltuvalt teie kommide suurusest võtta 3–5 minutit. Jälgige oma komme hoolikalt, et mitte üle küpsetada. Erinevad tükid sulavad ja sulanduvad kokku, tekitades lipsuvärvi või kaleidoskoopilise efekti.

26
Võta küpsetusplaat ahjust välja. Kui kommid on sulanud õhukesteks ringideks või laigudeks, võtke küpsetusplaat ahjust välja ja asetage see stabiilsele kuumakindlale pinnale.

27
Sisesta pulgakommipulgad. Alustage pulgakommipulkade kommi peale panemist. Soovite, et pulgakommipulgast oleks sisestatud ainult esimene või kaks tolli. Pulgakommipulkade maha panemisel keerake neid kergelt. See aitab luua parema ja turvalisema sideme. Töötage kiiresti, enne kui komm taheneb. Enne kui komm taheneb, kuid pärast pulgakommipulkade sisestamist, kaaluge pulgakommi täiendavat kaunistamist suhkrupuitritega.

28
Oodake, kuni komm taheneb. Jätke küpsetusplaat kohta, kus seda ei segata, ja laske kommil taheneda. Selleks kulub umbes 5 minutit.

29
Võta kommid ahjuplaadilt ära. Kui komm on tahenenud, võid pulgakommi küpsetusplaadilt maha võtta. Kui kommil on rasvajääke, võite selle lapiga ära pühkida.

30
Säilita pulgakommid. Kui olete kommide valmistamise lõpetanud, peate selle hoidma jahedas ja kuivas kohas. Võite pulgakommid mähkida tsellofaani või hoida neid õhukindlas anumas.

31
Kuumuta ahi temperatuurini 275 °F (135 °C). Enne pulgakommide valmistamise alustamist lülitage ahi sisse ja seadke temperatuur 135 °C (275 °F).

32
Valmistage oma küpsetusplaat küpsetamiseks ette alumiiniumfooliumi ja küpsetuspaberiga. Katke oma küpsetusplaat alumiiniumfooliumiga ja asetage sellele tükk pärgamentpaberit. Määri küpsetuspaber kergelt küpsetusspreiga.

33
Valmistage küpsisevormid ette ja asetage need alusele. Kujuliste Jolly Rancheri pulgakommide valmistamiseks on vaja küpsisevormi. Valige metallist sellised, mis taluvad kõrgeid temperatuure, ja määrige seest kergelt küpsetusspreiga. Kui olete küpsisevormid määrinud, asetage need küpsetusplaadile. Paljudel küpsisevormidel on mingi serv või huul – see osa peaks jääma ülespoole ja teravam pool peaks puudutama salve.

34
Aseta kommid küpsisevormidesse. Võtke 2–3 Jolly Rancherit ja asetage need küpsisevormidesse; olenevalt küpsisevormi suurusest võib tekkida vajadus kasutada rohkem või vähem komme. Võite kasutada kõiki ühte värvi või mitut värvi.

35
Pange küpsetusplaat ahju. Lase kommil küpseda, kuni see sulab. See võib kesta 6 kuni 8 minutit. Jälgige oma ahju hoolikalt, et kommid ära ei kõrbeks.

36
Võtke leht ahjust välja. Kui kommid on sulanud, võtke küpsetusplaat ahjust välja ja asetage see stabiilsele kuumakindlale pinnale.

37
Tõsta kommid küpsisevormidest välja. Töötades kiiresti, kuid ettevaatlikult, poputa kommid küpsisevormidest välja. Kui komm on liiga vedel ja hakkab vormi kaotama, oodake hetk või paar. Võimalik, et peate kommi välja tõmbamiseks kasutama nuga või lusikat. Kui olete kommid küpsisevormist välja hüppanud, asetage see küpsetusplaadile.

38
Sisesta pulgakommipulgad. Alustage pulgakommipulkade kommi peale panemist. Soovite, et pulgakommipulgast oleks sisestatud ainult esimene või kaks tolli. Pulgakommipulkade maha panemisel keerake neid kergelt. See aitab luua parema ja turvalisema sideme. Töötage kiiresti, enne kui komm taheneb.

39
Oodake, kuni kommid jahtuvad. Jätke kandik stabiilsele kuumuskindlale pinnale ja laske kommidel jahtuda, kuni see kõveneb. Selleks kulub umbes 5 minutit.

40
Võta kommid ahjuplaadilt ära. Kui kommid jahtuvad, võite pulgakommi küpsetusplaadilt eemaldada. Kui kommil on rasvajääke, võite selle lapiga ära pühkida.

41
Pange valmis pulgakommid mõnda kohta jahedasse ja kuivama. Kui olete kommide valmistamise lõpetanud, peate neid korralikult säilitama, et see ei muutuks kleepuvaks ja kleepuvaks. Valige jahe ja kuiv koht. Pulgakommi võid hoida õhukindlas anumas või mähkida tsellofaani.

42
Valmistage oma tarvikud ette. Kui kommid on sulanud, peate kiiresti tegutsema, seega on hea, kui kõik vajalik on käepärast, sealhulgas: kommid, pulgakommipulgad, lusikas või spaatel ja vorm.

43
Valige kommi jaoks vorm. Võite kasutada pulgakommipulkade jaoks soontega plastikust kommivalmistamisvormi või muuta ränijääkuubikuvormi. Kui soovite kasutada ränijääkuubikuvormi, tehke iga kujundi servadele madalad pilud. Ärge tehke pilusid liiga sügavaks; ikkagi soovite, et vormi alumine osa jääks terveks.

44
Pista pulgakommipulgad vormi. Asetage pulgakommipulgad iga vormi pilusse. Ainult esimene või kaks tolli pulgakommipulgast peaks olema vormis; ülejäänu peaks välja paistma. Vormi ja kommi vahel võib tekkida väike vahe. Ärge muretsege, kui te seda teete. See ei põhjusta kommide väljavalgumist; sulanud komm on paks ja taheneb kiiresti.

45
Pange mõned kommid potti. Valige mitu sama värvi/maitsega kommi, keerake need lahti ja asetage väikesesse keedupotti.

46
Asetage pott põletile ja lülitage pliit sisse. Kuumuta kommid ja oota, kuni see sulab. Jälgige potti hoolikalt, et kommid ära ei kõrbeks.

47
Vala kommid vormidesse. Kui kommid on sulanud, tõsta pott pliidilt ja vala vedelik vormidesse. Vajadusel kasuta lusikat või spaatlit, mis aitab sulanud kommi vormi juhtida.

48
Oodake, kuni komm taheneb. Jätke vorm segamata, kuni kommid jahtuvad. Selleks kulub vähemalt 15–20 minutit. Pärast seda asetage vorm 10 minutiks sügavkülma.

49
Eemaldage vorm sügavkülmast ja tõmmake kommid välja. Kui kommid on täielikult jahtunud ja tahenenud, tõmmake vorm sügavkülmast välja ja tõmmake kommid vormist välja.

50
Pange pulgakommid jahedasse kuiva kohta. Valmis pulgakommid võid mähkida tsellofaani või asetada need õhukindlasse anumasse. Hoidke pulgakommid mõnes kohas jahedas ja kuivas, et need ei muutuks kleepuvaks.