Kuidas teha omatehtud sünnipäevakutseid

Peate sünnipäevapidu ja soovite saada ideaalseid kutseid. Olete läbi vaadanud kõik linna poed ja kõik kutsed, mille leidsite, olid kas liiga rumalad, liiga kallid või lihtsalt mitte õiged. Soovite proovida kätt kodus ise kutsete tegemisel, kuid olete mures, et teil pole aega ega annet. Ärge kartke — fantastiliste sünnipäevapeo kutsete tegemine võib olla sama lihtne kui kingituste lahtipakkimine. Lugege järgmisi samme, et teada saada, kuidas seda täpselt teha.

1
Leidke ideaalne mall. Otsige Internetist oma kutsete jaoks tasuta malle. Mõnel on kujundus juba paigas ja mõnel mitte. Enne alustamist on siin mõned asjad, millele peaksite tähelepanu pöörama. Pange tähele, et mõned veebisaidid võimaldavad juurdepääsu tasuta mallidele ainult siis, kui ostate neilt tühje kaarte. Teistel saitidel on tõesti tasuta mallid, kujundused ja sõnastuse näidised, mis on tasulised. tasuta. Kui te ei leia seda, mida otsite, ärge heitke meelt – olge lihtsalt loominguline!

2
Leidke täiuslik kunstiteos. Võite otsida veebist selleks sündmuseks sobivaid pilte või vaadata oma fotosid. Siin on veel mõned näpunäited täiusliku pildi loomiseks: kui olete kunstnik, siis mis oleks parem pilt kui teie enda joonistatud pilt? Kui teate kedagi, kes on andekas kunstnik, paluge tal aidata, joonistades täiuslik pilt. Sirvige oma vanu fotosid. Kui aitate vanaisal tema 80. sünnipäeva tähistada, on beebipilt teie kutsele täiuslik lisand. Kui teie pilt pole võrgus, peate selle skannima, et see arvutisse saada.

3
Leia õiged sõnad. Teie valitud sõnad moodustavad koos kogu sünnipäevakaardi. Võite otsida inspiratsiooni veebist, kuid kuna teete ise kutseid, sobib kõige paremini isiklik puudutus. Siin on mõned asjad, mida teha: Veenduge, et sõnad vastaksid pildile. Sõnad võivad mingil viisil pildile viidata või lihtsalt sobida pildi tooniga. Kui see on rumal pilt, siis sünge toon ei tööta. Valige oma toon. Kui soovite kutset olla tõsine ja sisukas, ärge olge oma sõnastuses loll. Olge konkreetne. Kirjutage aukülalise kohta mõned sisemised naljad, mida teie sõbrad hindavad. Kui teil on sünnipäev, öelge midagi enda kohta. Lõbutsege! See on teie enda kutse, nii et kui soovite saada tobedat riimi, olla ebaharilik või lihtsalt külalisi naerma ajada, tehke seda!

4
Rääkige oma külalistele, mida nad peavad teadma. Kutse annab peole tooni ja ütleb teie külalistele täpselt, mida oodata. Siin on mõned asjad, mida neile öelda: millal ja kus teie pidu peetakse. Sündmuse aeg. Kui tegemist on üllatuspeoga, öelge neile, et nad peavad kindlasti teatud ajaks kohal olema. Vihje: öelge oma külalistele, et nad peavad kindlasti teatud ajaks kohal olema, kuid planeerige üllatus pool tundi hiljem. Võimatu on olla kindel, et kõik jõuavad õigeks ajaks kohale ja te ei taha, et lonkav külaline teie üllatust rikuks. Mida muud kaasa võtta kui kingitusi. Kui teil on näiteks basseinipidu, paluge neil ülikond kaasa võtta. Vastake teatud päevaks.

5
Enne kutsete printimist printige näidis. Kutse näidis vaatamine annab teile teada, kas peaksite enne terve partii printimist midagi parandama. Siin on mõned asjad, millele tähelepanu pöörata: Kirjavead. Kuigi peaksite oma arvutis õigekirjavigu kontrollima, lugege kutse valjusti, et veenduda, et see on kirjavigadeta.Joondamine. Veenduge, et kõik oleks korralikult keskel. Veenduge, et teie kutse oleks silmale meeldiv. Veenduge, et värvid poleks liiga erksad ja kutse ei paistaks liiga hõivatud – see ei tohiks olla piltidest ja sõnadest tulvil. Veenduge, et seda oleks lihtne lugeda. Kas olete kasutanud ligipääsetavat fonti? Kas teie peo üksikasjad on selged? Kas saate selle korralikult voltida? Kas pilt on esiküljel, detailid sees?

6
Olge õige paber. Enne ülejäänud kutsete printimist peab teil olema tühi kutsepaber. Veenduge, et see oleks piisavalt paks, et olla vastupidav, kuid piisavalt õhuke, et printerist ilma probleemideta läbi jookseks. Kui ostate tühjad kutsekaardid, saate paberiummistuse, tindimäärimise või muu ettenägematu probleemi korral mõned lisakaardid.

7
Lisage oma kaardile lisasid (valikuline). Kui olete kutse printinud, saate kutsetele lisada veel isikupärasemaid nüansse. See on valikuline – kui kutse näeb juba hea välja või kui teil pole aega, võite sellest sammust loobuda. Kui olete huvitatud, siis siin on mõned suurepärased viisid oma kutsetele pitsa lisamiseks: Lisage lõpptootele sära. Lisage täpselt nii palju, et see ei muutuks liiga segaseks.Lisage ebamääraseid kleebiseid, templeid või muud lõbusat ja rumalat. Lõbutsege! Kui see tundub õige, suudle kaarti või ümbrikut.

8
Saatke või jagage oma kutsed aegsasti enne pidu. Et teie külalised teie peole ilmuksid, saatke neile oma kutsed vähemalt kuu aega ette. Siin on mõned näpunäited: veenduge, et teil on külaliste jaoks õiged aadressid. Kui te pole neilt midagi vastu võtnud, võib põhjus olla selles, et kirjutasite üles vale aadressi. Alustage oma peost rääkimist enne kutsete saatmist. See muudab teie külalised veelgi innukamaks tähistama.

9
Koguge materjale. Enne kutsete tegemise alustamist peaksite minema kunstitarvete poodi, et hankida kõik kutsete tegemise alustamiseks vajalikud asjad. Teie ostunimekiri peaks sisaldama järgmist: ehituspaber. Valige vähemalt neli erinevat värvi. Veenduge, et üks neist oleks piisavalt hele, et saaksite sellele kirjutada. Heledate värvide hulka kuuluvad kollane, helesinine või isegi valge.Käärid.Liimipulk.Šabloonid, templid ja kleebised.Sära.Värvilised markerid, mis ei määrdu ega haise.Suured ümbrikud.

10
Küsige oma sõpradelt abi, kui soovite. Isegi kui teete vaid käputäie kutseid, võtab see palju aega ja rasket tööd. Protsess muutub lihtsamaks ja lõbusamaks, kui palute end aidata usaldusväärsel lähedastel sõpradel. See aitab ka teie peol põnevust tekitada. Muutke see sündmus minipeoks. Valmistage oma sõpradele õhtusöök või looge kaarte, kuulates suurepärast muusikat või vaadates tobedat filmi. Võite isegi kaarti teha.

11
Võtke tükk ehituspaberit ja voltige see vertikaalselt kokku, nagu sulgeksite raamatut. See on paber, millele kirjutate, seega peaks see olema heledat värvi. Kuna need kutsed on isetehtud, saate iga kord valida erineva värvi.

12
Kirjuta kutsele vastav teave. Valige markeri värv, mis on paberi värviga kenasti kontrastiks. Kutsele võiksite kirjutada mõned asjad: öelge oma külalistele, et teil on sünnipäev. Võite olla rumal või tõsine. Kindlasti öelge neile, kelle sünnipäev see on.Siseküljel andke oma külalistele asjakohased üksikasjad, näiteks millal ja kus pidu on, mida nad peaksid kaasa võtma ja kas nad peaksid vastama või mitte.Kuna kirjutate käsitsi, saate lõbutseda ja kohandada iga kutse külalisele, kes selle saab. Te ei pea seda iga külalise jaoks tegema, sest see võib võtta liiga kaua aega. Kui teie sõbrad aitavad, veenduge, et neil oleks hea käekiri!

13
Lisage täiendavaid asju, et lisada omatehtud kutsele “sära”. Teie kutse näeb juba kena välja, kuid mõne täiendava meetme võtmine muudab selle tõesti säravaks. Saate teha järgmist. Lõika järelejäänud ehituspaberist välja lihtsa kujuga kujundused, nagu tähed, südamed või lilled, ja kleepige need liimipulgaga kutsele. Oodake, kuni need kuivavad.Kinnitage kutsetele mõned kleebised või templid või täitke olemasolevad šabloonid. Lisage kutsele sära. Lihtsalt olge ettevaatlik – sära võib pisut segamini ajada ja te ei taha oma külalisi häirida sellega, et neil tekivad kohe pärast kutse avamist sära üle käte. Kuna teete kutsed käsitsi, saab iga kaarti erinevalt kaunistada.

14
Pange kaart ümbrikusse ja saatke see oma külalistele. Kasutatavad ümbrikud peavad olema piisavalt suured, et kaart sisse mahuks. Samuti saate ümbrikule lisada kleebiseid või templeid veelgi isikupärasema puudutuse saamiseks.