Kuidas kutseid kokku siduda

Kutsed on iga kogunemise kõige olulisem osa. Need annavad teie külalistele teada, millal ilmuda, kuhu minna ja kuidas sinna jõuda, nii et tegemist võib olla paljude asjadega. Kui soovite oma kutsed õrnalt ja kaunilt kokku siduda, võite need mähkida nööri, teha jõupaberist kõhupaela või lisada paela. Ükskõik, mida te valite, näevad teie kutsed kenad ja šikkad välja!

1
Lõika nöör 0,61 m (2 jala) tükkideks. Kasutage teravaid kääre, et lõigata piisavalt nöörijuppe, et katta kõik oma kutsed. Need ei pea olema täiuslikud, kuid jätke endale töötamiseks piisavalt liikumisruumi. Kui te ei soovi kasutada tavalist pruuni nööri, otsige värvilist nööri, mis on värvitud. Kui soovite, võite kasutada ka kanepi nööri või lõnga ei ole nööri.

2
Lao kutsete kimp suuruse järjekorras. Teie kutsed sisaldavad tõenäoliselt palju paberitükke. Asetage kutse või suurim paberitükk kõigepealt maha. Asetage vastuvõtukaart, kaart ja RSVP-kaart kutse peale suuruse järjekorras, väikseim peal. Veenduge, et kõik kutse osad on prinditav pool üleval, et neid oleks lihtne lugeda. Kui olete kutse määrdumise pärast mures, asetage sellele enne ülejäänud lisade virnastamist õhuke paberitükk.

3
Keskenduge oma kutsekimp nööriribale. Asetage 1 tükk nööri tasasele pinnale. Asetage kimp kutseid nööri keskele. Veenduge, et teie kutsed oleksid pikisuunas nööri kohal. Kutse on oluline asetada nööri kohale üles ja alla nii, et vibu oleks otse keskel.

4
Tõmmake nööri paremale, jättes vasakule 6 tolli (15 cm) nööri. Hoidke oma kutseid ühe käega kindlalt ja teise käega tõmba nöörist paremale. Jätke umbes 0,30 m) nööri vasakule, et sellega hiljem töötada.

5
Keerake nööri parem pool üks kord ümber kutse. Liigutage nööri parem külg üle kogu kutse ja seejärel tooge see ümber selle tagaküljele. See loob kutse ümber kena ümbrise, et kõik paigal püsiks. Veenduge, et kutse paremal küljel oleks jälle nööripikkus. Kui asjad protsessi käigus liikusid, kohandage oma kutsete kogumit. Veenduge, et kõik oleks keskel ja jälle ühel joonel.

6
Seo nööri otsad kokku korralikuks kaareks. Võtke nööri lahtised otsad ja siduge need kokku suurte aasadega. Kui teil on liiga palju nööri, lõigake üleliigne teravate kääridega ära. Kui teil on väike monogrammiga papist väljalõige, saate selle ülaossa 2 auku teha ja siduda nöörikaare külge.

7
Kaunistuse lisamiseks looge oma nöörist “X—. Haarake mõlemal pool vööri ülemisest nööritükist ja liigutage seda ülespoole, nii et see oleks alumisest osast eraldatud. Liigutage alumist nöörijuppi allapoole, nii et nöör loob teie kutsetele X-kujulise kuju. See lisab teie kutsetele veidi rohkem elegantsi ja võib luua tugevama kinnituse.

8
Lõika jõupaber 27,9 x 5,1 cm (11 x 2 tolli) ribadeks. Jõupaber on pruun paber, mis sarnaneb papiga, kuid piisavalt painduv, et saaksite seda painutada ja lõigata nagu tavalist paberit. Lõigake tavalise suurusega jõupaberitükk nii paljudeks ribadeks, kui palju on kutseid. Jõupaberit leiate enamikust käsitöötarvete kauplustest. Kui soovite kasutada värvilist paberit, võite selle asemel kasutada kartongi või ehituspaberit.

9
Koguge oma kutsed virnadesse. Asetage oma kutsed, RSVP-kaardid, kaardid ja kõik muu, mida saadate, korralikku virna. Veenduge, et virna suurim osa, tavaliselt kutse ise, oleks kõige all.

10
Asetage kutse 1 jõupabeririba keskele. Asetage üks jõupabeririba tasasele pinnale. Asetage 1 kutsevirn paberiribale ja asetage see nii vasakult paremale kui ka üles ja alla keskele. Pole hullu, kui see pole täpselt keskel, sest saate seda hiljem kohandada. Lihtsalt veenduge, et see oleks enamasti ühel joonel.

11
Katke riba otsad, et need ees sulgeda. Haarake jõupabeririba vasakust küljest ja viige see kutsete esiküljele. Haarake jõupaberi paremast küljest ja viige see nii, et see kattuks vasaku küljega. Kui kasutate kartongi või ehituspaberit, peate võib-olla paberi voltivad osad kortsutama, et need kergemini painduksid.

12
Kinnitage jõupaberi otsad kleebisega. Kasutage monogrammilist kleebist, millel on enda ja oma abikaasa nimed, või valige pulmateemaline kleebis, näiteks kook või kleit. Veenduge, et kleebise alla jääks jõupaberi mõlemad küljed, et see jääks kinni. Saate tellida monogrammiga kleebiseid veebist. Kleebis on esimene asi, mida teie külaline näeb, seega veenduge, et see paistaks silma!

13
Lõika lindist 84 cm (33 tolli) pikkused tükid. Lõika teravate kääridega iga kutse jaoks piisavalt linditükke. Valige satiin- või siidist lint, mille sees pole traati ja mille värv sobib teie pulmade või kutsetega. Lindipooli saate osta enamikust käsitöökauplustest.

14
Pange oma kutsete komplektid virna kahanevas suuruses järjekorras. Asetage suurem osa kutsest esimesena alla. Lisage iga vahetükk selle peale kahanevas suuruses, jättes väikseima peal. Suurima osa moodustab tavaliselt kutse ise.

15
Keskenduge oma kutse lindile. Asetage oma kutsepakk 1 linditüki keskele. Veenduge, et kummalgi küljel oleks ligikaudu sama palju linti, et kaar oleks ühtlane. Kui teil on kutse, mille tagaküljel on eelnevalt lõigatud lindilõhed, siis keerake lint läbi pilude, selle asemel et kogu kutse ümber mähkida.

16
Seo lindi lahtised otsad kaarena kokku. Võtke lindi otsad ja siduge need kokku, et luua suur suurte aasadega vibu. Veenduge, et keskmine sõlm oleks pingul, nii et teie kutse jääks kokku. Kui lint ei ole täpselt teie kutse keskel, libistage seda pärast sidumist õrnalt ümber, kuni vibu on keskel.

17
Lõika üleliigne lint viltu. Võtke teravad käärid ja lõigake lindi üleliigsed otsad viltu, et need näeksid kenad välja. Veenduge, et otsad oleksid ligikaudu sama pikkusega, et lint näeks välja sümmeetriline.