Kuidas kirjutada käivitamiskutset

Kui saadate välja lansseerimiskutse, et inimesi oma uue toote, ettevõtte või idee üle elevust tekitada, on oluline, et kutse köidaks inimeste tähelepanu. Kaasake kogu teave, mida nad vajavad, nagu kuupäev ja kellaaeg, asukoht ja käivitamise ajakava. Kui soovite, et teie kutse tõeliselt silma paistaks, on kutse isikupärastamiseks palju viise, et inimesed teie lansseerimisest elevust tekitaksid.

1
Öelge külalisele, kes korraldab stardipidu. See võib olla isik, ettevõte või organisatsioon. Kaasake võõrustaja nimi, öeldes midagi sellist: “The Soda Company annab välja oma uue toote ja me soovime, et te oleksite kohal!” Tehke selgeks, kes sündmuse eest vastutab, et külalisel oleks sellest parem ettekujutus. selle sündmuse kohta. Võite öelda: “The Book Co kutsub teid tähistama meie uut turuletoomist!” või midagi sarnast.

2
Selgitage, mida stardipidu tähistab. Võib-olla toob teie ettevõte välja uue toote või tähistate uue organisatsiooni asutamist. See on teie kutse peamine eesmärk, seega olge selgelt ja lühidalt, kui kirjeldate, mida käivitate. Võite öelda: “Liituge meiega, et tähistada meie uue rakenduse käivitamist” või “Tule tutvuge meie uue rakendusega. toode reaalajas esitlemisega töös.” Vältige toote üksikasjalikku selgitamist (vähem on rohkem, et nad oleksid huvitatud!), kuid märkige, mis see on, et külaline mõistaks, milleks sündmus on mõeldud.

3
Märkige käivitamissündmuse kuupäev ja kellaaeg. Näiteks kirjutage välja “Üritus toimub esmaspäeval, 17. juunil 2020 kell 16.00 EST”. Kui lisate võimalikult palju teavet kuupäeva kohta, nagu täpne päev ja ajavöönd, muudab teie kutse palju. selgem. Samuti on hea mõte märkida lõpuaeg, kui see on olemas. Võiksite öelda: “Märkige oma kalendritesse neljapäev, 5. detsember 2020 kell 19.00 PDT.”Kui teie stardipeol pole lõpuaega , pane lihtsalt algusaeg. Täpsustage kutses, kas inimesed peavad saabuma algusajal või kui üritus on avatud uste päev.

4
Leidmise hõlbustamiseks kirjutage üles koha täielik aadress ja nimi. Kui korraldate stardipidu kindlas kohas, näiteks hotellis, restoranis või rahvamajas, märkige esmalt toimumiskoha nimi. Kirjutage välja täielik aadress, sealhulgas tänav, linn, osariik ja sihtnumber.Näiteks võib aadress olla “The Red House, 1234 Blue Road, Richmond, VA 23223”. Vajadusel mainige parkimisteavet.

5
Öelge, milline on ürituse riietuskood, kui see on kohaldatav. Olenemata sellest, kas korraldate peent avamispidu või juhuslikku pidu, on külalistel kasulik teada, kuidas nad peaksid riietuma. Märkige, kas riietumisstiil on ametlik, poolametlik või vabaaja riietus, et nad saaksid vastavalt planeerida. Näiteks võite korraldada tooteesitluse mõnes kenas hotellis, kus on vaja ametlikku riietust, või valida vabas õhus peo ja paluda külalistel riietuda vabamalt. Märkige kutsele midagi, näiteks “Riietuskood: vabaaja” või “Tule pidulikus riietuses”.

6
Paluge külalistel vastata ja lisage lihtne viis seda teha. Kui saadate oma käivitamiskutsed välja evite-saidi kaudu, on paljudel neist nupp, mida külalised saavad hõlpsalt RSVP-kutse allosas klõpsata. Võite paluda külalistel vastata ka meili, telefoni või isegi sotsiaalmeedia kaudu. Kaasake kontaktteave, millele nad vastamiseks vajavad, et see oleks võimalikult lihtne. Öelge näiteks: “Palun vastake 7. oktoobriks” või midagi sarnast. Andke külalistele vastamiseks kuupäev (nt 1 nädal enne sündmust) et anda teile aimu, kui palju inimesi on tulemas.Paluge külalistel saata teile e-kiri, pakkuge teile tekstisõnumi saatmise võimalust või suunake nad sündmuse Facebooki lehele, et nad saaksid seal vastata.Võimalusel paluge külalistel hiljemalt vastama kui 1 kuu enne ürituse toimumist. Nii jääb teil töötajate arvu põhjal muudatuste tegemiseks piisavalt aega.

7
Lisage kutsesse ajakava, et külalised näeksid, mis on plaanis. Kui teie sündmusel toimub teatud aegadel mitu asja, näiteks toote esitlemine, lisage külalistele vaatamiseks lihtne ajakava. Kirjutage väiksema sündmuse toimumise aeg ja lühiselgitus selle kohta, luues hõlpsasti loetava tabeli. Näiteks võite öelda: “16.00: külalised saabuvad, 16.30: tegevjuht räägib, 17.00 : Toote tutvustus.â€

8
Kasutage fonti ja vormingut, et muuta oma kutse visuaalselt atraktiivseks. Kaasake ühtne värvipalett ja paksud kirjad, et teie kutse silma paistaks. Katsetage erinevate fontidega, et leida paar, mis sobib hästi koos. Eesmärk on luua kutse, mis on värviline, kuid kergesti loetav, seega valige loetavad ja piisavalt suure kirjasuurusega fondid. Näiteks võib teil olla sinine ja kuldne värviskeem kahe eraldi fondi abil, mis on selged ja selged. loetav.Kutse jaoks sobib tavaliselt kirjasuurus 14 või suurem.Jätke põhiteabe vahele ruumi, et teie sõnastus ei oleks liiga ülerahvastatud.

9
Tõstke esile kõige olulisem teave, et see oleks märgatav. Muutke olulised teabekillud kõige paremini esile, näiteks kuupäev ja kellaaeg, turule minev toode ja vastuseteave. Tõstke need asjad oma kutsel esile, valides fondi, mis eristub teistest fondidest või kirjutades teksti paksus kirjas. Teabe esiletõstmiseks võite muuta ka fondi värvi.

10
Kasutage fookuspunktina oma ettevõtte või toote pilti. Kutsele pildi lisamine võib olla suurepärane viis külalistele näidata, mida te käivitate. Kasutage demonstreeritava toote pilti, pilti, mis sobib teie turuletoomise teemaga, kui see on olemas, või kuvage isegi oma ettevõtte hoone või linna ülevaade.

11
Muutke kutse oma sõnastuse kaudu isikupäraseks. Kasutage lansseerimiskutset, et kutsuda külalisi tulemast põnevil, kasutades selleks tervitatavaid ja sõbralikke fraase. Näiteks võite öelda: “Loodame, et tulete meiega puhkama ja suhtlema!” Võiksite kutse lõpetada sõnadega “Alustame seda projekti koos!” või “Me ei jõua ära oodata, et saaksime tähistada. sinuga!”

12
Mainige auhindu, et inimesi osalemisest innustada. Suurepärane viis rahvahulga tõmbamiseks on pakkuda auhindu või lõbusaid tegevusi, mis on seotud teie käivitamisega. Näiteks kui lansseerite uut toodet, võite korraldada loosimise ja kinkida ühe (või mitu!) toodet, et saada inimeste tähelepanu ja toetus. Võite öelda: “Auhinnad on õhtuste pidustustega kaasas! ”

13
Kiire ja lihtsa kutse saamiseks saatke e-kutse. E-kutid sobivad suurepäraselt avamispidudeks, sest saate kutset lihtsalt ühe nupuvajutusega kohandada ja paljudele inimestele välja saata. Paljudel juhtudel on e-kutsete saatmine isegi tasuta. Kui saadate e-kutseid, veenduge, et teil oleks iga kutsutava külalise jaoks õige e-posti aadress. Kui plaanite juhuslikku lansseerimist, valige kutsumisviisiks e-kutsed, kui soovite, et kutsed saadetakse kohe välja, või keskendute oma käivitamisele tehnoloogiale.

14
Valige ametlikuma ja keerukama meetodi jaoks paberkutse. Paberkutsete väljasaatmine läheb maksma rohkem kui e-kutsete ümbrike, postmarkide ja kutsete endi vahel. Paberkutsed võivad olla suurepärased pidulikul peol, väikesel esitlusel, kuhu on kutsutud vaid valitud arv inimesi, või kui lansseerimiseni on jäänud mitu nädalat ja posti teel saadetud kutsetel on aega külaliseni jõuda. Kaasake ümbrikusse RSVP-sedelid. Külaline, et saada teile soovi korral e-kiri.Näiteks võib musta lipsuga stardipidu nõuda paberkutset.