Kuidas teha mudalihke

Mudaliige on dekadentlikult maitsev jook, mis on valmistatud Kahluast, Iiri koorest, piimast ja šokolaadist. See on nagu sulatatud šokolaadiga päiksepähkel alkoholiga. Selle valmistamise õppimiseks järgige neid samme.

1
Nirista kiviklaasi 30 ml (1 untsi) šokolaadisiirupit. Täitke klaas jääga nii palju kui soovite. Mõnele inimesele meeldib šokolaadi lisada viimasena. Võite selle kõrvale panna ja viimasena nirista oma mudaliige peale. Soovi korral võite jooki serveerida jahutatud martiniklaasis.

2
Raputage viina, Kahlua, Bailey’si ja koort. Loksutage kokteilišeikeris kokku 89 ml koort, 30 ml viina, 30 ml Kahluat ja 1 ml (30 ml) koort. Bailey omast.

3
Valage segu kiviklaasi. Täitke see ülaosani. Serveeri kohe.

4
Valage kõik koostisosad blenderisse. Valage 30 ml šokolaadisiirupit, 89 ml rasket koort, 30 ml viina, 1 ja 1 ml (3,0) kahluozt. fl unts (30 mL) Bailey’si blenderisse. Täitke blender jääga.

5
Blenderda ühtlaseks. Püreesta segu seni, kuni see saavutab meelepärase tekstuuri. Kui olete valmis, peaks see meenutama šokolaadi-piimakokteili.

6
Valage see orkaaniklaasi. Jooge külmutatud mudaliige, nagu see on, või lisage sellele kulbitäis vaniljejäätist ja veel šokolaadisiirupit.

7
Valage Irish Cream, Kahlua ja viin shakerisse. Lisage šeikerisse 1 fl unts (30 ml) viina, 30 ml Kahlua ja 30 ml Bailey koort. Loksutage, kuni see on täielikult segunenud.

8
Segage sisse 0,25 Â untsi (7,4 ml) snapsi koort. See asendab šokolaadi metsiku valge keerutamiseks klassikalisel mudalihkel.

9
Valage see orkaaniklaasi. Kõige peale lisa vahukoor ja tilk võitüki siirupit.