Kuidas teha mango smuutit

Temperatuuri tõustes kasvab ka vajadus puuviljase joogi järele. See on maitsev ja tervislik smuuti, mida saab nautida iga mangosõber. Proovige mõlemat võimalust ja vaadake, kumb teile rohkem meeldib!

1
Lõika oma mango. Selles on oma kunst. Kuna aga segate seda niikuinii, proovige hankida nii palju liha kui võimalik. Kuid ärge hankige kaevust (seemneid) ega nahka! Mango lüpsmiseks, kui arvate, et teil on seda nii palju kui võimalik, haarake kaev ja nahk ning väänake see kokku. ja kätega alla. Muidugi on teie käed kaetud ja kleepuvad, kuid saate iga viimase milliliitri mahla.

2
Lisa blenderisse jogurt, piim, jääkuubikud ja mangotükid. Hinda oma blenderit, veendudes, et jää on hallatavate tükkidena. Kui sul ei ole maitsestamata jogurtit või lõssi, saad kergesti asendada erinevaid maitseid ja erineva rasvaprotsendiga.

3
Pange kaas peale ja segage kõik ühtlaseks. Kui see on liiga vedel, lisa banaane või rohkem jogurtit.

4
Valage sisu klaasi. Serveeri ja naudi kohe!

5
Tükelda mangod. 1-tollised (2,5 cm) tükid on ideaalsed, kuid sobivad kõik väikesed ja juhitavad. Küps mango on täis niiskust ja ei vaja palju vaeva, et lahti sulaks. Kui mango lõikamisele üldse vastu peab, pole see küps. See peaks olema pehme ja särtsakas oranž. Maitse muutub küpsedes märkimisväärselt ja magusust on vaja suurepärase smuuti tegemiseks.

6
Lisage segistisse jää, laimimahl ja suhkur. Seejärel kuhja mango sisse. Kui teil pole laimimahla saadaval, asendage see sidruni- või apelsinimahlaga.

7
Blenderda ja serveeri. Soovi korral lisa veel suhkrut maitse järgi. Hoia jahedas – kui jääb üle!