Kuidas teha lehtritorti ilma lehtrita

Kui soovite teatud tüüpi toitu, peate tõenäoliselt improviseerima teiste koostisosade osas, et ennast rahuldada. See on sarnane siis, kui teil pole millegi valmistamiseks õigeid riistu. Lehtrikoogid valmivad siis, kui valate või lisate taigna kuuma õli sisse lehtri abil. Aga mis siis, kui lehtrit pole? Siin on, kuidas teha lehtrikooke ilma lehtrita.

1
Kasutage kulpi, lusikat või mõõtetopsi. Nirista ja aja taigen fritüüris ringjate liigutustega. Kui te ei ole järjekindel, võib tainas praadimise ajal kokku tõmbuda ja tulemuseks on pall. Mõõtetopsi kasutamisel on abi sellest, kui sellel on idu, et tainas paremini voolaks.

2
Kasutage kilekotti. Valage tainas gallonisse või sügavkülma kilekotti. Eemaldage kogu õhk ja sulgege kott. Kasutage kääridega, et lõigata ühest nurgast umbes 1–4 tolli (0,6 cm) kaugusele. Suru tainas ettevaatlikult kuuma õli sisse.

3
Kasutage maitseaine- või veepudeleid. Ärge visake oma salatikastet ja ketšupipudeleid välja. Peske ja loputage need välja ning kasutage neid muudel eesmärkidel või projektides. Kõik, millest saate taigna hõlpsalt läbi pigistada, on tõhus, nii et peate võib-olla lõikama otsikuid, et luua suuremaid auke.

4
Investeerige komplekti või tarvikutesse. Mõned komplektid sisaldavad vormirõngaste, kannude/kannude, mõõteriistade või taigna jaoks eelnevalt segatud pulbri kombinatsiooni. Samuti saate uurida ja investeerida oma praepannisse, et valmistada lehterkooke ja kõikvõimalikke erinevaid praemagustoite.