Kuidas teha Key Lime Pie smuutit

Võtme-laimi smuuti on suurepärane variatsioon klassikalisele magustoidule, mis sobib suurepäraselt mitte ainult magustoiduna, vaid ka hommikusöögiks. See Selgitatud räägib sellest, kuidas teha võtme-laimipiruka smuutit.

1
Võtke külmutatud banaan sügavkülmast välja ja lõigake see tükkideks. Jätke see praegu kõrvale. Soovi korral võite banaani enne külmutamist ka tükkideks lõigata.

2
Otsustage, kui palju jääd soovite oma smuutisse lisada. Kuna teie banaan on külmunud, ei pruugi te soovida oma smuutile liiga palju jääd lisada (jää annab sellele väga vesise maitse). Kuid lisage täpselt nii palju, et smuuti maha jahtuks, mis on suurepärane, kui joote seda kuumal päeval. Soovi korral võite jääd üldse mitte lisada. Lihtsalt mõelge, kui vesine ja lahe soovite oma smuutit maitsestada, ja mõelge vastavalt sellele, kas soovite smuutit lisada või mitte.

3
Valage soovitud kogus jääd tassi, kui olete otsustanud seda lisada. Jällegi jäta see praegu kõrvale.

4
Mõõtke mõõtetopsi 2 vedelat untsi apelsinimahla. Asetage mõõtetops kõrvale, kui see on täidetud.

5
Eemaldage ülejäänud koostisosad. Kui olete need välja võtnud, lisage blenderisse kõik, sealhulgas banaan, jää (kui olete otsustanud lisada) ja apelsinimahl.

6
Blenderda kõik koostisained kuni segu on ühtlane.

7
Vala smuuti serveerimisklaasi. Serveeri ja naudi!

8
Mõõtke 1 tass kookospiima, kasutades mõõtetopsi. Kui olete lõpetanud, pange see kõrvale.

9
Koor ja mahl 2 laimi. Kui olete lõpetanud, pange need ka praegu kõrvale. Parem on koor kaussi kooruda, et see kogemata ära ei läheks enne, kui olete valmis selle smuutisse lisama.

10
Mõelge välja, kui palju jääd soovite oma smuutisse lisada. See on täielikult teie otsustada. Jää võib muuta smuuti vesiseks, kuid võib seda ka jahutada. Olenemata jääkogusest, mille otsustate lisada (kui üldse), pange see tassi ja pange see praegu kõrvale.

11
Lisage oma koostisosad blenderisse. See hõlmab kookospiima, 2 laimi koort ja mahla, jääd (kui olete otsustanud lisada) ja mett (või muud teie valitud magusainet).

12
Sega kõik koostisosad kokku. Kui olete kõik blenderisse lisanud, segage kõik kokku, kuni segu on ühtlane. Veenduge, et blenderi kaas oleks kindlalt kinni, et vältida smuutisegu tahtmatut blenderist välja valgumist, mis võib tõenäoliselt põhjustada segadust.

13
Vala smuuti serveerimisklaasidesse. Serveeri ja naudi!