Kuidas teha eelarvega praad ja kartulipüree

Kui ajad on rasked ja teie rahakott on rohkem kui venitatud, on lihtne kasutada makaroni-juustukarpe või hamburgeri abi (lihtsalt raua saamiseks). Siiski ei pea te oma maitsemeeli rikkuma odavate toitude ja tugevate säilitusainetega lihtsalt sellepärast, et teil pole palju sularaha. Saate ikkagi oma lemmikrooga süüa, kui olete loominguline. Praad ja kartulipuder ei pea olema keeruline või kallis retsept – hoolimata teie eelarvamustest. See võib olla lihtne ja taskukohane, kui soovite seda nii teha. Saate lisada retseptile ka köögivilju ja valmistada eine kümne minutiga, kõik maksab 4 dollarit.

1
Ostke 8 untsi. ülemine seljatükk. See on tõenäoliselt parim väärtus liha liigi ja kvaliteedi kohta. Seda tüüpi liha maksab umbes 1,50 või 2,00 dollarit nael.

2
Keeda köögiviljad. Nendest köögiviljadest kulub teile umbes dollar, max.

3
Valmistage kartulipuder ühest kartulist ja õlist, 1/4 tassist piimast, võist, soolast ja piprast, samal ajal kui aedvilju keedate. Alustage kahe potti vee keetmisega ja valage üks viilutatud kartul keevasse vette. Üks kott kartuleid maksab umbes 3,00 dollarit, seega maksab üks kartul umbes 25 senti, mis on odav millegi jaoks, mis on tõeliselt maitsekas ja täidlane. Parema finaali tekstuuri loomiseks võite kasutada pool punast ja pool punakast kartulit. toode.Lase keema tõusta ja alanda 20 minutit podisema.Tõsta kahvliga, et veenduda, et see keeb – kui kahvel läheb kergesti läbi, siis on aeg see välja võtta!Nõruta kartul ja lisa piim, võid, soola ja pipart. Nüüd võite hakata neid pudrustama!

4
Jätkake nende purustamist, et eemaldada kõik tükid.

5
Lisage hakitud petersell veelgi rohkem maitset.

6
Keeda köögivilju 4-8 minutit, olenevalt sellest, kuidas soovite maitset. Ärge jätke köögivilju kauemaks kui kaheksaks minutiks, kui soovite, et köögiviljad ei muutuks liiga pudruks. Mida kauem köögivilju keedad, seda pehmemad need on.

7
Valmistage praad ette. Võtke veidi soola ja pipart ning puistake seda praadile. Parema maitse tagamiseks hõõruge see liha sisse. Seejärel saate praad ümber pöörata ja teha sama asja teisele küljele.

8
Pange pann valmis ja valage sisse veidi õli. Seejärel seadke kuumus kõrgele. Parim viis steiki küpsetamiseks on see röstida ja maitsestada, sest soovite, et kõik mahlad jääksid sinna sisse. Kui keerate seda rohkem kui üks kord, tuleb kogu mahl välja ja lõpuks on see tõeliselt kuiv praad.

9
Lisa praad. Kui õli hakkab hüppama, tähendab see, et on aeg praadid pannile panna. Saate kuulda, kuidas see säriseb. Liha käsitsemiseks kasutage tange, sest kui te selle kahvliga läbi torkate, pääseb mahl välja. Üks parimaid näpunäiteid hea steiki valmistamiseks on hoida kõik maitsed lukus.

10
Katsetage steiki puudutades. Parim viis teada saada, kui kõva praad peab olema, on puudutada nimetissõrme ja pöialt ning tunda rannakarbi tugevust (otse pöidla all). See on tugevus, mida on vaja haruldase steigi jaoks. Puudutage pöidlaga oma keskmist sõrme ja testige pöidla lihase tugevust, et teha kindlaks, milline peaks tunduma keskmiselt haruldane praad. Nüüd puudutage pöidlaga sõrmusesõrme ja see on keskmine praad. Kui paned pöidla oma roosakale sõrmele, tunned, kuidas üks hästi tehtud praad peaks tunduma.

11
Laske oma praad mõnda aega küpsetada ja olge mõni minut kannatlik. Ärge andke järele ahvatlevale kiusatusele ja võtke see liiga vara maha – laske mahladel möirgama ja andke lihale rohkem maitset.

12
Lisage steigile muid lihavürtse, et anda sellele rohkem maitset. Proovige veidi küüslaugupulbrit, sibulapulbrit ja/või purustatud punast tšillit