Kuidas teha džinniämbrit

Džinniämber on džinnipunš, mis tehti populaarseks Ameerika Kesk-Läänes ja Kirdeosas ning on eriti populaarne paljudes ülikoolides sabatava traditsioonina. Põhiline džinniämber on valmistatud džinnist, teatud tüüpi sidruni-laimi soodast ja värsketest tsitrusviljadest, kuid eristav detail on see, et see segatakse suures ämbris ja serveeritakse kalkunilihaga. Džinniämbri retseptid on tavaliselt ette nähtud nelja kuni kuue inimese teenindamiseks, seega vähendage koguseid, kui soovite ühe portsjoni jooke valmistada, või suurendage neid, et peol teenindada rohkem inimesi.

1
Valige oma džinn. See on suuresti isiklike eelistuste või eelarve küsimus, kuid mõned retseptid nõuavad Gordoni, mõned G’Vine’i ja teised lihtsalt üldist džinni. Nagu paljudel joogiretseptidel, on ka džinniämbril palju variatsioone ja saate neid kõiki katsetada, kuni leiate oma lemmiku!G’Vine’il on pehme lilleline maitse, kuna see on rikastatud viinamarjaõitest ja see lilleline maitse sobib hästi tsitruselise komponendiga. džinniämbris. Mõned soovitavad Gordon’si, sest see on traditsiooniline džinn ja sellel on klassikaline džinni hammustus.

2
Valige oma sooda. Vaidlused selle üle, milline sooda on džinniämbri jaoks kõige sobivam, võib kuumeneda, kuid jällegi on see joogi element midagi, mida saate katsetada, kuni leiate soovitud kombinatsiooni. Kõige populaarsemate karastusjookide hulgas on: FrescaOrange kuiv soodaSprite7-UpLemonade või limeaadi kontsentraatSan Pellegrino Limonata

3
Koguge oma tsitrusvilju. Võite kasutada mis tahes tsitrusviljade kombinatsiooni, mis teile meeldib, ja mis tahes kombinatsiooni neist puuviljadest mahla valmistamiseks või kaunistamiseks. Enamikus retseptides esinevad puuviljad on järgmised: LemonLimeGreipfruitOrange

4
Lisage kõik lisad. Džinni ämbri põhiretsept ei nõua midagi muud peale sooda, džinni ja tsitrusviljade, kuid on ka teisi koostisosi, mida saate lisada täiendavate maitsete saamiseks ja joogi keerukamaks muutmiseks, näiteks 355 ml (12 untsi) Bruti. vahuvein.

5
Täida ämber jääga. Võite kasutada puhast metallist ämbrit, jääämbrit, joogikannu või isegi suurt jahuti ämbrit, mis on mõeldud vedelike jaoks. Täida ämber umbes poolenisti jääga.

6
Tükelda ja mahla tsitruselised. Valige kolm tsitrusvilja, mida soovite mahla pressida ja millised kaks soovite kaunistada. Valage oma valitud kolmest puuviljast mahl ja valage mahl jää peale. Lõika ülejäänud puuviljad ratasteks ja asetage need kõrvale.

7
Kombineerige oma ämbris ülejäänud koostisosad. Valage sisse džinn, sooda ja kõik lisatavad koostisosad. Sega segu suure puulusikaga korralikult läbi. Kaunista puuviljaratastega.

8
Serveeri kohe. Tagaluugi peol serveeritakse seda jooki tavaliselt kahe kalkunilihaga ämbris ja jooke tarbitakse otse kalkunilihast. Selle traditsiooni teistsuguseks võtmiseks kasutage džinnipunši serveerimiseks eraldi klaasidesse puhast kalkunilihast valmistatud jooki. . Vastasel juhul kasutage vahukulbi või pungikausi lusikat, et jaotada punch külaliste vahel.