Kuidas valmistada džinni ja mahla jooki

Džinni ja mahla kombinatsioon on lihtne, kuid ahvatlev. Džinn on kadakamarjadega maitsestatud mahe kange alkohol, mille maitse seguneb sageli hästi puuviljamahla maitsega. Võite kombineerida džinni ja mahla, et saada džinni- ja mahlajook, või lisada ka lihtsat siirupit või soodavett, et luua kokteili, millel on veidi rohkem kiiksu.

1
Valage džinn ja mahl šeikerisse. Üldreeglina peaksite kasutama umbes 5 untsi (150 ml) mahla 1,5–2 untsi (45–60 ml) džinni kohta. Kasutatava mahla tüüp on teie enda otsustada, kuid hapukaid mahlu kasutatakse sagedamini kui magusaid mahla. Mahedama maitse saamiseks kaaluge ananassimahla, apelsinimahla, granaatõunamahla, kirsimahla või viinamarjamahla kasutamist. Veidi kangema mahla saamiseks maitse, kaaluge greibimahla või jõhvikamahla.Võite ka mahlu kombineerida, kui džinni ja mahla suhe jääb samaks. Proovige segada greibimahla ja apelsinimahla, jõhvika- ja viinamarjamahla või mõnda muud oma lemmikmahlakombinatsiooni. Tugevaid tsitrusvilju, nagu sidrun ja laim, võib segada ka džinniga, kuid tavaliselt kombineeritakse neid teiste koostisosadega, näiteks siirupi või soodaveega. lahjenda hapukust.

2
Loksutage vedelikud kokku. Kinnitage anuma kaas ja raputage seda jõuliste üles-alla liigutustega näost eemale ja teistest eemale. Loksutage seda vähemalt 15 sekundit, et koostisosad seguneksid täielikult.

3
Täida jahutatud highball-klaas jääkuubikutega. Klaasi jahutamiseks hoidke seda enne kasutamist 5–10 minutit sügavkülmas. Täida klaas vähemalt poolenisti jääga.

4
Valage džinn ja mahl klaasi. Vabasta kaas ja vala segu sisu jääle.

5
Lisage garneering. Viil tsitrusvilja, nagu sidrun või laim, toimib hästi sõltuvalt teie joogis sisalduvast mahlast. Joogi peale võiks ujutada ka väikese piparmündioksa.

6
Serveeri kohe. Õige maitsetasakaalu säilitamiseks tuleks jook ära tarbida enne, kui jää sulab.

7
Sega keskmises klaasis džinn ja laimimahl. Võite kasutada kokteilišeikeri alust, highball-klaasi või mõnda muud läbipaistvat klaasi. Sul on vaja ainult klaasi mahla segamiseks. See ei ole klaas, millest te välja joote.

8
Segage mahl ja džinn, kasutades baarilusikat. Baarilusikas on pika varrega spetsiaalne tööriist, mis on spetsiaalselt loodud kokteilide segamiseks.Hoidke lusikat pöidla ja esimese kahe sõrmega keeratud osa ülaosa lähedal. Uppuge lusikas oma klaasi külge, kuid ärge puudutage seda. . Keerake võlli, liikudes nii edasi-tagasi kui ka üles-alla. Jätkake segamist umbes 30 sekundit.

9
Täitke jahutatud highball-klaas 1/2 kuni 3/4 jääga. Jahutage klaas eelnevalt, hoides seda sügavkülmas 5–10 minutit või hoides seda 30 minutit külmikus.

10
Valage esimese klaasi sisu teise. Liikuge aeglaselt ja ettevaatlikult, et vältida joogi mahavalgumist.

11
Lisa joogile soodavesi. Ärge raputage ega segage soodavett, kuna see võib muutuda tühjaks. Selle asemel laske vedelikel kergelt ja loomulikult seguneda. Soodavesi on veel üks suurepärane viis äärmiselt hapu mahla kibeduse leevendamiseks.

12
Lisa garneering ja serveeri!

13
Valmis.

14
Täida šeiker jääga. Peaksite selle täitma umbes pooleldi, kui mitte veidi kõrgemal.

15
Valage džinn, sidrunimahl ja lihtne siirup šeikerisse. Lihtne siirup ei ole midagi muud kui segu võrdsetes osades granuleeritud suhkrust ja veest, mida kuumutatakse koos, kuni suhkur lahustub. Lihtsad siirupid sobivad suurepäraselt alkoholi ja ülihapu mahlade kibeduse vähendamiseks. Enne korgi kinnitamist valage kõik kolm vedelikku šeikerisse ja jääle.

16
Raputage tugevalt. Šeikeris olev jää mitte ainult ei jahuta kokteili, vaid aitab ka siirupist alkoholi ja mahla kombineerida. Jätkake loksutamist domineeriva käega, suunates loksuti kaane endast ja teistest eemale 15–30 sekundit.

17
Kurna jook kokteiliklaasi. Šeikeri sisseehitatud kurnast peaks piisama, kuid võite ka džinni hapu kurnata, valades vedeliku läbi eraldi kokteilisõela.